Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie CoD idealny, po prostu run&gun jakiego oczekuje od tej serii, szybkiej arkadowej strzelanki, a nie jakieś na siłę spowalnianie rozgrywki, żeby było "realistycznie" xD 

Samo rzucenie skrzynki z ammo, już w momencie wciśnięcia L2+R2 mamy zapas ammo uzupełniony, jak skrzynka już leży to przebiegając klikam i w ułamek sekundy mam ammo uzupełnione, w MW od 2019 wyglądało to tak, że trzeba było rzucić skrzynkę z ammo po 3 sekundach można było podnieść amunicję i trzeba było jeszcze trzymać przycisk 2 sekundy xD no kurwa, co za łeb to wymyślił, brakowało tylko żeby dodali animacje do tego - wiecie, kamera przechodzi na zza pleców i widać wspaniale animowaną postać naszego wojaka jak schyla się po ammo do skrzynki i uzupełnia zapasy, no cudo i jak realizm byłby niesamowicie zachowany xD 

Masa była takiego gówna w MW tu tego nie ma i jest pięknie. Wszystko szybko sprawnie i bez zbędnego przeciągania na siłę, do tego fantastyczny feeling strzelania, mega przyjemnie kulki wchodzą w niemiluchów, świetna detekcja trafień oraz genialny omnimovement. :banderas:

 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie rozumiem tych, co piszą, że w pełniaka gra się zupełnie inaczej jak w becie, czytaj: gorzej. Mam do tych osób pytanie: graliście w ogóle w tę betę? Ja mam wątpliwości i to poważne. Mi gra się tak samo dobrze, a nawet minimalnie lepiej. Gra nabrała kolorów w dosłownym znaczeniu. Wszystko jest jakby żywsze, ostrzejsze i płynniejsze. To jest jedyne moje odczucie odnośnie różnic, a betę ograłem bardzo solidnie porobiwszy w niej wszystko co było do zrobienia.

Jedyny karny, rozżażony do czerwoności w martenowskim piecu, pokryty zadziorami i ćwiekami wielki kutas w dupę Microsoftowi za to, że pozbawił polskich graczy naszego rodzimego dubbingu. Nawet napisy PL w multi są niepełne, gdyż są sekcje nie tłumaczone. W kampanii nie sprawdzałem, gdyż mnie wali. Pięknie się z polskimi graczami witają jako nowi właściciele tej złotodajnej marki. Pieniążków zabrakło? Sądzę, że po prostu jak szkoto-żydzi przyoszczędzili, wszak wykupienie Acti trochę kosztowało. Żeby nie było, mi to w sumie grając tylko i wyłącznie w Multi nie przeszkadza, ale chodzi o sam fakt regresu w stosunku do wielu poprzednich części.

Wracając do Multi to jedyny minusik jaki widzę na tą chwilę to brak klasycznych min lub klem jako wyposażenia ofensywnego (mina jest, ale pod L2+R2 jako wybieralna zdolność), oraz dość skromna lista broni na start porównując do poprzednich części. Mam jednak nadzieję, że wraz z kolejnymi sezonami będą co nieco dodawać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje ostatnie call of duty to modern warfare 2... To z 2009 roku. Skończyłem na siłę, poczułem się za stary, miałem dość, prawie wszystkie gry były (są?) takie same. Nie interesowała mnie żadna z zajawek pojawiających się nowych części. No i tak właściwie nie wiem czemu, może dlatego że na yt mignęły mi jakieś shorty z multi MW3, może trochę zaintrygowanie Warzone (kocham battle royale) a może też to że pojawił się pomysł wypróbowania gamepassa - więc codzik można było spokojnie sprawdzić bez wysypywania się z hajsu. I tak. Multi MW3 fajne, dynamiczne, uruchamia kompulsywne nałogowe tendencje (jeszcze jeden mecz... x50). Bez jakiejś głębi na dłuższą metę, ale radocha jest. Kampania... Dla mnie syf, ukończone znów na siłę... I teraz jako że ostało mi się kilka dni tego gamepassa, to obczaiłem BO6. Kur... póki co sztos :)))) Znów dynamicznie, kolorowo, cieplutkie barwy, gunplay, poruszanie się, szczególnie te dwie ostatnie rzeczy moim zdaniem, to zdecydowanie krok do przodu względem MW3, nie jest tak "sztywno". Tylko mapy tak bez szału i małe i mało, może kwestia czasu? Coś pododają?

Także tak. A tera coś czego się nie spodziewałem. Od niechcenia włączyłem kampanie. Dobre to oO Przede wszystkim SPÓJNE (mw3 to jakis chaos, zmęczyło dziadostwo). Od początku koncepcyjnie trzyma się kupy. Rok 1991 - w to mi graj, dla mnie świetny setting. Żadnych cudów nie oczekiwałem, ale póki co tak do postrzelania sobie w atmosferze 2go ligowego sensacyjnego filmu naprawdę się sprawdza i odpręża. Te wszystkie wcześniejsze cody, które pamiętam (i w ogóle całe mnóstwo innych podobnych do siebie fpsów) nudziły mnie okrutnie tą pretensjonalną spektakularnością. Może gdybym miał 20 lat mniej robiłoby to jeszcze jakieś znikome wrażenie.

Zatem, tak z perpsektywy gościa, który z serią nie miał do czynienia od... kilkunastu lat oO Całkiem fajny ten codzik :)

A jak ktoś tłucze multi, to wysyłajcie zapro: nolife307
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197969251732/

Edytowane przez depressed
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w CoDa od lat więc wypadłem kompletnie z obiegu, ale tę misję skradankowe to standard w serii? Liczyłem na skryptowy rollercoaster, a zamiast tego stosunkowo często dostajemy ubogą skradankę, z otwartą lokacją i zabijaniem przeciwników po cichu.

 

Poza tym nie mam zastrzeżeń, nawet fabularnie jest interesująco bo dostajemy coś w rodt thrillera szpiegoeskiego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...