Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2024 o 16:20, Donatello1991 napisał(a):

I tak gra się świetnie. Ja już 300h w rankedach. BO6 to będzie opus magnum.

Szczerze wątpię czy dzisiejsze Treyarch, albo jak nazywają to studio nieprzychylni mu gracze - Tandetyarch przebije swój IMVHO dotychczasowy Opus Magnum w postaci Black Ops 2. Skąd te moje obawy? Chodzi o konstrukcję map multiplayerowych rzecz jasna (singiel wiadomo że mnie wali). Bardzo bym chciał się pomylić, ale wątpię czy w najnowszej odsłonie zrobią tak arcygenialne mapy jak moje ukochane Standoff, Raid czy Hijacked...

Odnośnik do komentarza

Patrząc na to jaki szitmapy pakują do kolejnych sezonów w MW3 to faktycznie można mieć obawy o jakość tych map. Ogólnie wygląda to tak, jakby chcieli nawalić jak najwięcej korytarzy, przejść, schodków na jak najmniejszej powierzchni. Nadzieja jeszcze w tym, że ta tandetność dotyczy Sledge.

Czuje, że klimatem też nie dociagnie do Cold War niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Acti zrobilo sobie piękny PR przed premierą: w skrócie jest (a raczej był) sobie mod do Modern warfare remastered, który 1:1 przeniósł multiplayer z oryginalnego Modern Warfare 2 na nowy silnik łącznie z wyzwaniami, prestizami itp.

Wersje testowe dostali najwięksi CoDowi jutuberzy, piali z zachwytu, na Steamie MW:R pojawiło się w promocji i błyskawicznie wskoczyło do top5 kupowanych gier. Miałem moment, ze kurde to moja ulubiona część multi, może kupic? Ale to Acti, poczekam do premiery. Ta miała sie odbyc dzisiaj, niestety sie nie odbędzie już nigdy.

 

Kilka godzin po końcu wyprzedaży (co za przypadek) i ok 24h przed premierą twórcy moda dostali uprzejmą prośbę od Acti, że maja natychmiast zaprzestać prac i nigdy moda nie wypuścić publicznie :reggie: Ludzie się wsciekli, bo niektórzy odpalili sobie kampanie czekając na moda i nie przysługuje im refund. Tak to dba Acti pod skrzydłami MS o dobro graczy :frog:

Odnośnik do komentarza

Czy komukolwiek działa klucz do bety? U mnie niestety nie. Po wpisaniu go w okienku na stronie www.callofduty.com/betaredeem i wybraniu platformy PS5 pojawia się na czerwono napis:

"Please make sure you're entering your 10 or 13 character code as it's displayed on your receipt or insert or in the email in which the code was provided.
If you still need help, please go to http://support.activision.com"

...i doopa:frog:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jimmy napisał(a):

Działa działa. Wpisałem kod na stronie Acti (mam konto Acti zlinkowane z PSN). I beta automatycznie mi się zaczęła pobierać na PS5. Zaraz obadamy :)

Ja też już siorbię:ohboy: Problem u mnie polegał na tym, że kod przekleiłem z maila od Mediaexpert za pomocą Ctrl+C zamiast wklepać w okienko ręcznie bez myślników litery i cyfry kodu ;) 

Odnośnik do komentarza

Gra się po prostu FE-NO-ME-NA-LNIE!!:obama: Już po pierwszych kilku meczach mogę stwierdzić, że to najlepszy CoD od czasów Black Ops 2. Oprócz wyżej wspomnianego movementu dla mnie najwięcej zadziało się w kwestii dźwiękowej, oraz to jak czujemy jak pociski wchodzą w niemiluchów, jak również w nas. Jedyna niewiadoma to mapy. Scud zajebista (boziu, jak tam pięknie wchodzą heady ze snajpy!:banderas:), natomiast Skyline niestety przeciętnizna. Zostaje jeszcze 14 map. Mam nadzieję, że wśród nich znajdą się perełki...Wracam na serwery, nowe rangi się przecież same nie wbiją ;)

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...