Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

Czezare nie pitol mi tam tylko zdaj relacje lepiej jak tam TTK wchodzi w tej odsłonie. Ostatnio to nabłłem 300h w codzika MW 2019. Liczę, że tutaj będzie podobnie w trybie hardcore Search & Destroy. 

 

Ciekawe czy dadzą w końcu wybieranie mapy, bo to strasznie wqrwiało, że dawało z randoma zawsze.

Odnośnik do komentarza
Czezare nie pitol mi tam tylko zdaj relacje lepiej jak tam TTK wchodzi w tej odsłonie. Ostatnio to nabłłem 300h w codzika MW 2019. Liczę, że tutaj będzie podobnie w trybie hardcore Search & Destroy. 
 
Ciekawe czy dadzą w końcu wybieranie mapy, bo to strasznie wqrwiało, że dawało z randoma zawsze.
Kolega Wooyek już Tobie odpowiedział w kwestii TTK. Na Hardcore zabija sam podmuch pocisku. Poza tym potwierdzam, jest losowanie na mapy.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Do listy świetnych map dodaję z przyjemnością Derelict. To mapa z cyklu dla każdego coś miłego. Jest kilka miłych stanowisk do ostrzału snajperką, choć mapa niewielkich rozmiarów. TTK w normalnym trybie IMHO nieco dłuższy niż w poprzedniej odsłonie. Tempo poruszania operatorem zauważalnie i wyczuwalnie szybsze niż w poprzednich CoD-ach. 

Odnośnik do komentarza

Czy gra ktoś na PC i zamówił grę w sklepie Microsoftu? Bo generalnie wygląda to u mnie tak, że przyciski na padzie wywołują jakieś randomowe rzeczy, jakbym dał kotu klawiaturę i niech sobie naciska, chce biec, włącza mi się klawiatura ekranowa, klikam co innego z pełnego ekranu robi mi się gra w oknie, no nie da się tak grać. W menu nie mogę wybrać wszystkich opcji, bo mi je przeskakuje z automatu, jakby były nieaktywne. Sterując padem, pojawia mi się kursor myszki, wtf!? Generalnie przyciski na padzie włączają wszystko, tylko nie to co powinny. :blink:

 

Dobra, problem rozwiązany. Gra chodzi jak złoto kupiona na Steam, czyli kolejny dowód na to, że Xboxa i ten cały ich ekosystem trzeba jebać, nic nie potrafią zrobić dobrze. :shotgun:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ten omnimovement to jakieś nieporozumienie, zrobione pod spoceńcow i youtuberow. Bieganie w każdą stronę czy obracanie się leżąc na ziemi - okej, ale to latanie i rzucanie się jak w Max Payne 3 przy jednocześnie tak szybkim poruszaniu się to idiotyzm, mam wrażenie że już nawet te „kosmiczne” Advanced Warfare i Black Ops 3 było wolniejsze. Przez to mam odczucie jakbym non stop grał na Shipmencie z MW czego kurwa bardzo nie lubię.
 

Szkoda bo strzela się całkiem dobrze i lepiej niż w Cold War, ale te tempo zrobione pod typów z ADHD i rozgrywka polegająca na delfinowaniu to nie dla mnie. 
 

kolejny cod który nie jest adresowany do przeciętnego gracza tylko dzieciaków na dopalaczach

 

Ale muzyka w menu fajna 

 

 

  • Plusik 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza

No to ja dla kontrastu napiszę, mając 40 lat i nie będąc jutuberem, że właśnie takich CoDów oczekuje, nie tego zamulonego badziewia, który był w ostatnich MW. Dla mnie sztosik. Day one.

 

Mam nadzieję, że multi nie stanie się tylko dodatkiem do battleroyal, bo tak było w ostatnich latach, multi służyło tylko do lvl'owania broni. Chcę normalnego multi, rzygam już tymi battleroyalami. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wooyek napisał(a):

Czy gra ktoś na PC i zamówił grę w sklepie Microsoftu? Bo generalnie wygląda to u mnie tak, że przyciski na padzie wywołują jakieś randomowe rzeczy, jakbym dał kotu klawiaturę i niech sobie naciska, chce biec, włącza mi się klawiatura ekranowa, klikam co innego z pełnego ekranu robi mi się gra w oknie, no nie da się tak grać. W menu nie mogę wybrać wszystkich opcji, bo mi je przeskakuje z automatu, jakby były nieaktywne. Sterując padem, pojawia mi się kursor myszki, wtf!? Generalnie przyciski na padzie włączają wszystko, tylko nie to co powinny. 

 

Dobra, problem rozwiązany. Gra chodzi jak złoto kupiona na Steam, czyli kolejny dowód na to, że Xboxa i ten cały ich ekosystem trzeba jebać, nic nie potrafią zrobić dobrze. :shotgun:

A wez jeszcze raz odpal z xboxa tylko z wylaczona apka steama ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w multiku nie czuję lat 90 ani jakichkolwiek w sumie :dunno: gierka wygląda jak nasza alternatywna  rzeczywistość do wesołego strzelania w różnych środowiskach i tyle. To może być 1991 a może i 2012. Sam nie wiem jak bardziej mieliby pokazać ten okres ale menu rodem z MW2/3 jeszcze bardziej upewnia mnie w tym, że tutaj graficznie nie ma nic wyróżniającego. 

Na razie testowane tylko na ROG Ally, 60 betonowych klatek tylko, że 7 cali nie pomaga w byciu turbo precyzyjnym w tym chaosie mimo to k/d zadowalające. 

Odnośnik do komentarza

Feeling strzelania świetny, zwłaszcza pod względem karabinów szturmowych podobny do BO1. Mimo nowych udziwnień mapy są tak zaprojektowane, że da się grać nieco wolniej i nie trzeba biegać jak spoceniec. Na tym plusy się niestety kończą. Mam wrażenie, że większość map to jakieś reskiny z poprzednich części i nie byłoby w tym nic złego gdyby inspirowali się mapami z klasycznych BO, a tymczasem to MW zdaje się tu być głównym źródłem inspiracji. Scud to reskin Dome z MW3, mapa powielona już w Vanguardzie i jeszcze chyba w jakimś innym nowszym CoD. Inne też mam wrażenie, że już gdzieś widziałem i na nich grałem. Jako że będzie w GP to się ogra, ale kupić oddzielnie bym się nie zdecydował. 

Odnośnik do komentarza

czuć mocny progres serii w nowej odslonie. Dla mnie tych wszyskich zmian COD też potrzebował, szczególnie nowego movementu 360. Nie wiem jak mozna pisac, o jakiejkolwiek sztywnosci - ja sie czuje jak za czasow gdy w grach pilkarskich przestalismy sterowac w 8 kierunkach... swoboda w poruszaniu się jest przeogromna. 

 

Do tego gunplay, udźwiękowienie i grafika rozwalają. Ja tam jestem na tak! Day One Game Pass :cw:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkim nie dogodzisz. Jak nic nie zmieniają to są głosy krytyki (np. MW3 z zeszłego roku), a jak zmieniają to też są.

 

Każdy ma jakieś preferowane tempo, mapy i styl rozgrywki, więc różnie odnajduje się w różnych odsłonach.

 

Ja jestem na tak, cieszę się że kombinują i próbują odświeżyć gameplay. A przy tym jestem zachwycony warstwą audiowizualną i klimatem (do czasu aż ruszą różowe battlepassy).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...