Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops 6


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.09.2024 o 16:52, Hubert249 napisał(a):

W ogóle nie czuje tej gry. Sztywne to, jakieś takie bez polotu. 

Jak każdy Black Ops. Ogólnie spoko, ale ta seria nigdy dźwiękiem nie stała, odgłos strzelania jakby waliło się z plastikowej zabawki. 

 

@jimmyco cię tak dziwi? Porównaj sobie odgłos broni z MW do tego w BO, niebo a ziemia. Nie twierdzę, że jest beznadziejnie, ale do MW daleka droga. 

Edytowane przez Master_Lukas
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem ze 2 godzinki no i o dziwo jak na Treyarch gra ma dramatyczne, tragiczne spawny :dunno: Wiadomo, że z czasem będą lepsze, ale na Derelict to jest dramat. Sam Omni movement traktuje bardziej jako ciekawostka, najlepiej się sprawdza leżenie na plecach i strzelanie, bo wyglądasz praktycznie jak trup i łatwo jest kogoś zaskoczyć. Samo rzucanie się jak węgorz w sieci średnio przydatne jak na razie, pewnie kwestia wprawy. Gdyby nie gamepass w życiu bym nie kupił, a tak pewnie kampania pęknie i zobaczy się multi na ile poprawią spawny i jakie będą mapy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2024 o 16:15, Bartg napisał(a):

Tak tego co CoD potrzebował, to jeszcze większe tempo, skoki rodem z maxa paynea i jeszcze więcej wslizgow. :reggie: 

 

Wślizg powinien mieć cooldown i zalatwilo by to sprawę spamowania tego jak w warzone gdzie ludzie już na bindach to maja i praktycznie kazdy tak biega by zniwelować otrzymania hedshota za darmo.

Odnośnik do komentarza

To tylko skórki dla dzieci, które się sprzedają. 

 

W Warthunder zrobili taki myk, że można wyłączyć wszystkie skiny w grze i zostawić te oryginalne dla wszystkich graczy (jedynie dekoracji nie da sie wyłączyć statków). Codzik mógłby zrobić dokladnie to samo i sprawa byłaby załatwiona.

Odnośnik do komentarza

zagrałem 2 mecze w otwartą bete i wystarczy, w kiblu to spuścić. cold war, vanguard, teraz to - dlaczego te gry mają taki kartonowy feeling gierki free to play? ten cały omni movement szybki do ogarnięcia, ale i tak olałem bo po prostu nie chciało się z tego korzystać, w sniglu mógłby być spoko. jakbym biedował i naprawde chciał czegoś nowego to te 120 zł byłoby maksem jaki bym dał, ale i tak nie wiem, gdybym miał w to grać to tylko na fali hajpu nowością, bo sama gra jest miałka

 

mogliby stworzyć jakiś odłam marki call of duty pod takie twory a równolegle wydawać prawilne cody, bo to nijak ma się do klimatu klasyków

  • beka z typa 2
  • This 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to jest kurwa sztywne xDD Myślałem, że ten omnimovement będzie mi przeszkadzał, a okazuje się, że akurat jest całkiem spoko. Szybkość o dziwo też ok. Ale cała reszta...? Miał być silnik z MW2 a tu bardziej śmierdzi starym Cold Warem xD Najdłużej robiony Cod a tu taka sztywniutka lipa. 

Klimatu to to nie ma żadnego. A w CW tak dobrze z tym było. Nic kompletnie nie gra tu, nic nie zachęca do kupna.

Pozostaje czekać na kolejną część od IW. Tam przynajmniej nie bije tym frituplejem jak już wspomnial kolega wyżej.

Edytowane przez meffju41
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo mi sie to podoba i jestem bardzo zadowolony, ze ponad 300zl zostanie w kieszeni, albo wpadnie nowy Silent Hill ktorego mialem odlozyc na innych termin. Gra jest tragiczna, dzwiek, grafika na PS5 - czy tutaj jest jakies wygladzanie krawedzie w ogole ? Te bronie to jak plastikowe zabawki. ehh... MW2019 jednak najlepsze i chyba długo takim będzie.

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Trudno się nie zgodzić z krytyką dźwięku. MW jest jakie jest, ale osobą odpowiedzialnym za dźwięk, można stawiać pomniki. On po prostu deklasuje wszystko. BO6 jest zjebany, taka prawda.z drugiej strony, to kolejny Cod, który nie ma żadnej konkurencji. Tak czy siak będę w niego grał, nie hardkorowo, ale jednak będę. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem w tę betę do 30lvl i takiego kupsztala w tej serii to dawno nie widziałem. Detekcja trafień, kod sieciowy, mapy, respawny, dźwięk, strona wizualna (widoczność przeciwników itd.) - wszystko tutaj leży i jest po prostu złe. Nigdy nie byłem fanem Black Opsów, ale tym razem naprawdę przeszli samych siebie. 

Edytowane przez wrog
  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

W calej tej sredniej becie jest jedna zajebista rzecz - ulepszenie polowe robiące z Ciebie podwojnego agenta. Pewnie z czasem przestanie być tak skuteczne, ale na razie mase killi zrobilem na ludziach myślących, że jestem z nimi. :kaz: Łata grania jako szpieg w Team Fortress 2 pomagaja. Plus jest mega OP kombinacja perkow, gdzie po jednym zabójstwie praktycznie masz Uav i Counter Uav. 

 

I w sumie najlepszy sposób na granie to położyć się na plecach wykorzystując omni movement na fotelu i przeleżeć pół rundy :kekw::kekw:

 

 

Odnośnik do komentarza

Gierka do kosza, czasem lubię pyknąć coś w multi ale to jest taka kupa gówna, że szkoda słów. Nie wiem jak to jest, że firma niby z doświadczeniem a z roku na rok coraz gorsze te cody. Zdecydowanie jeśli już coś do postrzelania w multi to wezmę Delta force, zwłaszcza, że to chyba ma być f2p. Ten cod to nie wiadomo dla kogo już jest w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Ulepszenie polowe podwójny agent nie jest tak mocne, bo wystarczy wziąć perk czujność i staje się bezużyteczne. Ja gram tylko z niebieskimi perkami, także podwójnych agentów i innych spamerów uav i counter uav mam na strzała no i dobrze, że większość ludzi gra z perkami czerwonymi, wtedy ja mogę jako podwójny agent gwałcić. :gachigasm::kaz:

 

Wspaniała gra, dawno mi się tak morda nie cieszyła wydając 450zł na edycję skarbca i z jęzorem do pasa czekam na 25 październik. 

Edytowane przez Wooyek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, zrobiłem maxa w tej becie i intensywnie wypróbowałem wszystkiego co chciałem tj obie snajperki i wyborówki, oraz toporek (miodzio!!!). O ile przy zeszłorocznej premierze CoD-a po becie nie miałem ciśnienia i po raz pierwszy od bardzo wielu lat nie kupiłem jej day one, a dopiero po dwóch miesiącach to wcale nie miałem wrażenia, że coś straciłem, tak teraz poczułbym się jak ciężki frajer, gdybym zwlekał z wkroczeniem na serwery w dniu premiery. Wszystko mi się w niej podoba oprócz mapy Rewind, która jest do zsypu. Reszta sprawia, że mam wrażenie obcowania z najlepszym CoD-em od niepamiętnych czasów. Będę grał jak pojebion:banderas:

Nie mogę się doczekać 25 października. Szkoda, że nie ma hibernatora ;) 

 

PS: Kompletnie nie mogę pojąć zarzutów odnośnie słabego udźwiękowienia. Nie wiem jak gracie, może przez głośniki TV?...Ja gram przez słuchawki i tak dobrego dźwięku już dawno nie słyszałem. Największy plus to taki, że gra nie oszukuje i znakomicie pozycjonuje skąd nadchodzi przeciwnik. W poprzednich odsłonach np stojąc oparty plecami o skraj mapy słyszało się strzały z tyłu co strasznie dezorientowało. Tu tego nie ma.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...