Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala, odnowiony dizajn. :obama: E-kolega od kresek i kropek się ucieszy. ;)

 

Odważny wybór arta na okładkę, bo nawet na ekranie wygląda ciemno, więc w druku może być ciekawie. No i logo PSX z czerwonym, a nie zielonym motywem detali chyba lepiej komponowałoby się z artem. :philosoraptor:

 

Co do tematów to tekst o kaskaderach zapowiada się ciekawie, o crossoverach również, a i wywiad o TLoU się łyknie. Tak jak i mikrotransakcje, bo wszystkie te okolobiznesowe artykuły są zwykle interesujące. :fsg:

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na pierwszy ogień idzie Nintendo 64 – 64 bity czystej zabawy bo lubię retro. 
Fallout – 250 lat historii uniwersum bo uwielbiam to uniwersum. Co prawda czym dalej od drugiej części tym gorzej xd 

Zza ekranu Mistrza Podziemi Baldur’s Gate III - bo to Baldur :wub:

Lepsi niż robale? – historia „Żołnierzy kosmosu” - świetne uniwersum z tylko dobrym jednym filmem :(

 

Godzinę temu, Perez napisał(a):

Fallout 4 Next Gen

 

Serio nie szkoda wam miejsca na tak prostą łatkę do gry? Słabo. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PiotrekP napisał(a):

Mi tylko to #321 dziwnie wygląda. Rzuca się w oczy na tej minimalistycznej okładce.

 

Mnie też :D. Ale zobaczymy w druku. To znaczy ogólnie to ma być taki trochę smaczek i powrót do daaaawnych czasów, gdzie ten numer był widoczny gdzieś pod logo, co też pozwoliło go wyciąć z kodu kreskowego, który nieco uszczupliliśmy. Natomiast może damy to nieco mniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Fajna ta okładka, taka pozytywna, wakacyjna :) Ogólnie spoko numer się szykuje z tego co widzę. Najpierw poczytam o zmianach w branży, to jest bolesny temat dla boomerów jak ja, którzy pamiętają czasy gdzie wychodziło po kilka hiciorów w miesiącu i trzeba było wybierać na co pójdą pieniążki. Niektórzy jeszcze udają że dalej jest super, ale moim zdaniem to bez sensu. Chętnie też przeczytam o Mario 64 i oczywiście reckę Hellblade 2, na które tyle czekaliśmy.

 

Trafiliście idealnie z "Żołnierzami Kosmosu". Od paru dni chodzi za mną chęć ponownego seansu, gdyż dopiero teraz dowiedziałem się że były jakieś kolejne części (choć słabo oceniane).

 

Na koniec pochwalę Was za aktywne używanie social mediów i doskonały kontakt z czytelnikami.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...