Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Roger napisał(a):


Nikogo osobiście nie obrażałem, a w moją stronę poszedł pełen tolerancji i empatii komentarz, że pewnie nigdy w życiu kobiety nie widziałem. Żona jest lekko zaniepokojona. 

 

To jest na swój sposób słodkie, że zawsze w tego typu dyskusji musi paść stwierdzenie, że nigdy się nie widziało kobiety. 

Jakby były jakimś kurwa niespotykanym baśniowym stworem czy inną Wielką Stopą. 

Niesamowite.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Roger napisał(a):


Mnie się podobno dostało od jednej z obecnych pań za to, że broniłem wizerunku bohaterki ze Stellar Blade. Nikogo osobiście nie obrażałem, a w moją stronę poszedł pełen tolerancji i empatii komentarz, że pewnie nigdy w życiu kobiety nie widziałem. Żona jest lekko zaniepokojona.

Tylko nie przepraszaj jak za aLoche

  • Plusik 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza

kurde no kiedys gracze się dzielili na pecetowców i playstationowców. Grali młodzi, grali starzy. Ja czułem że mam lepszy sprzęt grając w Tekkena 3, niż kumpel na PC w Virtua Fighter, czy FX Fighter Turbo z Cd-A.

A teraz tamte dzieciaki powyrastały i dorzuciły swój podział na graczy LGBT. I tych drugich. I na grubych. I tych drugich. I na grające baby. I tych drugich. 

Szkoda, że lewactwo zawędrowało do mojego hobby.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mejm napisał(a):

Ten dzial postow z forum rozszerzyc do 4 stron.

 

I kto za to zapłaci?! A...

Ciekawostka - od numeru sierpniowego (czyli jeszcze nie ten najbliższy, tylko kolejny) będzie nowa-stara drukarnia. Drukuję umowę w 2 kopiach. Jakieś w sumie z 50 stron. Jedna kopia...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Kmiot napisał(a):

 

To jest na swój sposób słodkie, że zawsze w tego typu dyskusji musi paść stwierdzenie, że nigdy się nie widziało kobiety. 

Jakby były jakimś kurwa niespotykanym baśniowym stworem czy inną Wielką Stopą. 

Niesamowite.

Bo to może chodzi o gołom kobietę. Taką... namacalną... A z tym to różnie bywa w zagrajmerowym światku. Znam dwóch takich nolifeów-noruchaiwlów :dunno:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Roger napisał(a):

Mnie się podobno dostało od jednej z obecnych pań za to, że broniłem wizerunku bohaterki ze Stellar Blade.

Najzabawniejsze jest to, że ci znawcy wypowiadający się na podobnych panelach mają zerowe pojęcie o branży, specyfice gierek pochodzących z danego regionu itd, ale doczepić się trzeba, bo w grze jest skąpo odziana baba, więc na pewno wszyscy gracze to szowiniści i śliniące się gówniarze. Powinni się cieszyć, że takie postacie powstają, bo bez nich nie mieliby powodu do pchania się do mikrofonu i zniknęłaby ich platforma do uskuteczniania podobnych wysrywów :v 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, triboy napisał(a):

Bo to może chodzi o gołom kobietę. Taką... namacalną... A z tym to różnie bywa w zagrajmerowym światku. Znam dwóch takich nolifeów-noruchaiwlów :dunno:

Goła baba, haha.

Fuj.

Nie no, generalnie chodzi o samo założenie i wplatanie tego typu ataku osobistego w szerszą dyskusję. Jest takie niedojrzałe i niepotrzebne. Nie przystoi w poważnej wymianie argumentów. No, ale skoro ich najwyraźniej brakuje, to trzeba się ratować tego typu zagraniami.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o to, że ktoś napisał coś, z czym się nie zgadza POTĘŻNY prelegent i dlatego jego opinia jest piwniczna/słaba/inwalidzka/chujowa/dostaw jakiś epitet bo mi się kończą. Sorki, nie mam ochoty wgłębiać się w umysł pana drag queena i rozkminiać co tam się dzieje :boomer:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie bodypositive miało na celu pomóc osobą dotkniętymi nieuleczalnymi chorobami, z bliznami, poparzonymi, kalekimi a zostało zawłaszczone przez grube baby które pewnie nie dożyją 50.
 

W ogóle to promowanie bycia otyłym jest mega szkodliwe dla społeczeństwa. Co prawda bliskie zagrajmerom w związku z siedzącym trybem życia jednak ci i tak wiedzą ,że długo nie pożyją i to akceptują xd 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...