Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Perez napisał(a):

Jaki numer od razu trafiłeś - 900! 

Nie śmiejąc się - co można nowego pisać przez 900 numerów magazynu o wędkowaniu? Okej, relacje z turniejów, newsy prawne w kwestii wędkowania czy regulacji i recenzje sprzętu przychodzą mi do głowy, bo zawsze jest jakaś nowa edycja zawodów czy wychodzi coś świeżego jeśli chodzi o wędkarski hardware, takie Kij 5 Pro albo Kołowrotek Series Z. I... co dalej? Top 10 ryb? Ranking najmodniejszych khaki tego sezonu? Szacunek dla ekipy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Oj stary. Mam wędkarza w robocie. Godzinami. Normalnie godzinami.

 

Wędkarze, gołębiarze i grzybiarze (no offence Grzybi) to jacyś potomkowie starożytnych kosmitów. Mają inaczej skonstruowane mózgi, widzą więcej, wiedzą więcej, dzielą się, tylko nikt nie słucha, nikt nie rozumie...

  • Plusik 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Bzduras napisał(a):

Nie śmiejąc się - co można nowego pisać przez 900 numerów magazynu o wędkowaniu? Okej, relacje z turniejów, newsy prawne w kwestii wędkowania czy regulacji i recenzje sprzętu przychodzą mi do głowy, bo zawsze jest jakaś nowa edycja zawodów czy wychodzi coś świeżego jeśli chodzi o wędkarski hardware, takie Kij 5 Pro albo Kołowrotek Series Z. I... co dalej? Top 10 ryb? Ranking najmodniejszych khaki tego sezonu? Szacunek dla ekipy.

Relacje z targów

https://rybomania.com.pl/pl/

https://fishingdays.pl/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Bzduras napisał(a):

Nie śmiejąc się - co można nowego pisać przez 900 numerów magazynu o wędkowaniu? Okej, relacje z turniejów, newsy prawne w kwestii wędkowania czy regulacji i recenzje sprzętu przychodzą mi do głowy, bo zawsze jest jakaś nowa edycja zawodów czy wychodzi coś świeżego jeśli chodzi o wędkarski hardware, takie Kij 5 Pro albo Kołowrotek Series Z. I... co dalej? Top 10 ryb? Ranking najmodniejszych khaki tego sezonu? Szacunek dla ekipy.

 

Brat ma sklep wędkarski i od kiedy pamiętam zawsze fazę na wędkowanie. Aż boję się rzucać hasłem "ej, o czym można zrobić 900 numerów pisma o wędkowaniu?", bo wyczuwam rozmowę o pomysłach na kolejne 50 ;) 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mari4n napisał(a):

Nie wiem jak wędkarze i grzybiarze, ale gołębiarze potrafią być naprawdę agresywni.

Mój ojciec jest gołebiarzem. Kto nie siedział ze starym mając osiem lat na krzesełku o 5 rano w niedziele na sadzie, bo "z lotów wracają", ten nie zrozumie... Normalnie Guantanamo

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Perez napisał(a):

 

Brat ma sklep wędkarski i od kiedy pamiętam zawsze fazę na wędkowanie. Aż boję się rzucać hasłem "ej, o czym można zrobić 900 numerów pisma o wędkowaniu?", bo wyczuwam rozmowę o pomysłach na kolejne 50 ;) 

 

No to jak już opanujesz sytuację ze Szmatlawcem to spółka z bratem i lecicie Fishing Extreme. :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Piotrek87 napisał(a):

Perez potrzebuje pomocy. Mam także prenumeratę cyfrową ale nie ma w nim najnowszego numeru. Loguje się i mam tylko do 320.  Chyba coś jest nie tak. Odwiedzam stronę https://shop.pixel-magazine.com.  Loguje się na konto i nie ma numer 321 :/  Prenumeratę mam wykupioną do 326 numeru.

 

Zaloguj się na psxextreme.pl i powinno śmigać wszystko :). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, K.Adamus napisał(a):

bo "z lotów wracają"

A jak golab nie wyladuje idealnie w domku tylko przysiadzie na galezi obok to kwalifikuje sie do ukrecenia lba i na rosol? Czy to tylko takie mity o golebiarzach dbajacych o ptaki ale dopoki nie zagubia sie gdzies w terenie?

Odnośnik do komentarza

Dbasz, żeby były tłuściutkie. Na rosół :D

 

 

Co będę udawał, pół dzieciństwa to rosołek z gołębi na chorobę a w nim golebie serduszka. Brzmi strasznie, ale cholera, nie do podrobienia.

 

Dla ojca hobby jak każde inne. Ja bym nie mógł. Wolę modele czołgów :D

 

Kurde, ale offtop się zrobił ;)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Perez za tak szybką pomoc :)  Wszystko już działa !  Tak jak radziłeś odwiedziłem nową stronę i zresetowałem hasło i wszystko już jest w porządku :)  Bardzo fajna strona i super że nieco zmieniłeś wygląd. Kiedyś gdy pobierałem pdf jako ikonkę było widać białą kartę a teraz widoczna jest okładka pisma. Niby szczegół ale mnie to cieszy bo lubię czytać Was cyfrowo za pomocą telefonu :) Wiem że należę do mniejszości ale taki już jestem :)  Jeszcze raz dzięki !!! PSX EXTREME na wieki :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, K.Adamus napisał(a):

Nie no, aż tak to nie, ale też nie powiem ze było to przyjmowane na chłodno...

 

Ale i tak najgorsze ch*** to jaszczempie.

Jastrzebiarze to samo pisza o golebiarzach. Z ich perspektywy wyglada to tak, ze jak ktos znajdzie ich zaobraczkowanego ptaka to po niego jada, a jak ktos dzwoni w tej sprawie z golebiem to slyszy zeby zrobic sobie rosol albo wyje.bac na smietnik.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, LeifErikson napisał(a):

Co tu się odgołębia w tym temacie? Czy jest tu jakas moderacja? Dlaczego jeszcze nie sypia się bany? :yao:

Za co? Była dyskusja o Pixel Heaven, jest dyskusja o Gołębnik Extreme :) Bany? Takie rozwiązanie mógłby zaproponować tylko jaszczembiarz.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...