Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się takich odwiedzin.

Witam w imieniu swoim i możliwe, że nie tylko swoim. 

 

Optymizm nie ma nic do tego. Optymista z założenia nie powinien być zaskoczony pozytywnym obrotem spraw, bo on się tego spodziewa. I fajnie, że się jarasz w zasadzie wszystkim, ale uważaj, by z tym nie przesadzić, bo przestaniesz być wiarygodny jak Kali oceniający bijatyki, albo Butcher cokolwiek związanego z TLoU/Star Wars. Trochę sceptycyzmu nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej, że branża w doskonałej kondycji nie jest i jest kogo oraz za co jebać. 

 

Również miłego Mordo. Cokolwiek bym tutaj nie pisał, to szanuję za zaangażowanie i wkład w tworzenie czasopisma.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Kmiot napisał(a):

Trochę sceptycyzmu nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej, że branża w doskonałej kondycji nie jest i jest kogo oraz za co jebać. 


A to marudzenie dla zasady, kiedy była w lepszej kondycji? To ,że Sony i MS jakoś rewelacyjnie nie idzie z exami nie świadczy o kondycji branży. Pozostali wydawcy dostarczają. Gry nigdy nie były łatwiej i taniej dostępne. Ba jest taniej niż za czasów kupowania gier na giełdzie :) a żeby ograć wszystkie interesujące tytuły z danego roku to trzeba być bezrobotnym. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie była w wystarczająco dobrej kondycji, żeby nie można było ponarzekać na pewne aspekty. Więc jebać można też dla zasady. 

 

I tak - nie chodzi o ilość gier, nawet tych bardzo dobrych, bo ich nie brakuje i naprawdę nie wiadomo w co ręce włożyć. Jeszcze są albo tanie, albo "za darmo" w abonamentach.

 

Chodzi o tę nutkę sceptycyzmu i krytycznego spojrzenia, która chyba jest niezbędna u profesjonalnych recenzentów. Dziecięcy entuzjazm jest fajny, sam często się przesadnie ekscytuję jakimś tytułem (i złoszczę, że inni niekoniecznie), innemu daję się miło zaskoczyć, ale od recenzenta oczekuję, by wziął pod uwagę fakt, że gracze niekoniecznie dany tytuł dostają za darmo i recenzja w formie laurki jest złą recenzją. Wiadomo o jakich przypadkach mowa, nie będę się powtarzał.

 

Tym bardziej, że Zabłockiemu nie mam tak naprawdę nic wielkiego do zarzucenia. Wspomniałem o tym, że łatwo go pozytywnie zaskoczyć, bo rzuciło mi się to w oczy, a chyba jestem uczulony na schematy. Pierdoła, ale całe moje wypociny w 90% opierają się na wytykaniu mało istotnych szczegółów i stanowią element rozrywkowy tego tematu.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2024 o 17:50, Perez napisał(a):

Jeszcze tylko poukładać archiwa w garażu, ale to już na długie zimowe wieczory. 

 

@Pereza czy jesteś w stanie stwierdzić na ten moment czy w tych archiwach są numery okrągłe, jak np. 50, 100, 150, 200, 250? Część z nich to jeszcze czasy nawet przedłapuszowe, ale np. 250 to już na bank on wydawał. Pytam bo albo nie mam albo są już mocno zmęczone i chętnie bym takowe nabył i zastanawiam się czy jest jeszcze opcja czy już tylko pozostaje liczyć na reedycje? Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, kaj.dam napisał(a):

 

@Pereza czy jesteś w stanie stwierdzić na ten moment czy w tych archiwach są numery okrągłe, jak np. 50, 100, 150, 200, 250? Część z nich to jeszcze czasy nawet przedłapuszowe, ale np. 250 to już na bank on wydawał. Pytam bo albo nie mam albo są już mocno zmęczone i chętnie bym takowe nabył i zastanawiam się czy jest jeszcze opcja czy już tylko pozostaje liczyć na reedycje? Z góry dzięki za info!


Ciężary. Ten 250. to przy przewożeniu gdzieś mi mignął, ale te starsze to już bardzo średnio. Chociaż jak mówię, mam jeszcze jakieś kartony do przejrzenia, bo tam czasami można nagle trafić 10 różnych numerów. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Perez napisał(a):


Ciężary. Ten 250. to przy przewożeniu gdzieś mi mignął, ale te starsze to już bardzo średnio. Chociaż jak mówię, mam jeszcze jakieś kartony do przejrzenia, bo tam czasami można nagle trafić 10 różnych numerów. 

 

No to nawet ten 250 bym szarpał jak Reksio szynkę + pewnie co niektóre inne mniej okrągłe też. Rozumiem że najlepiej śledzić N3Media na Allegro, żeby już tutaj bez sensu gitary nie zawracać? :)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kaj.dam napisał(a):

 

No to nawet ten 250 bym szarpał jak Reksio szynkę + pewnie co niektóre inne mniej okrągłe też. Rozumiem że najlepiej śledzić N3Media na Allegro, żeby już tutaj bez sensu gitary nie zawracać? :)

 

Jak się z tym ogarnę, chociaż to nie takie hop, bo 20 innych tematów, to na pewno i na forumku dam znać, że wjechały archiwa :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Otwieram recenzje, a tam jakieś średniaki za 20 złotych. Nie mówię że to źle, ale przydałoby się może jakoś zaznaczyć że gra jest tylko w cyfrze? Początki Extrima z czasów ps360 to dział „bez tektury” czy jakoś tak. Teraz by to nie przeszło - specjalny dział, jak 70%* gier to only digital. Ale jednak jakieś zaznaczenie ze to cyfra, a pudełko chyba by się przydało. 

 

* Dane z dupy. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, grzybiarz napisał(a):

Otwieram recenzje, a tam jakieś średniaki za 20 złotych. Nie mówię że to źle, ale przydałoby się może jakoś zaznaczyć że gra jest tylko w cyfrze? Początki Extrima z czasów ps360 to dział „bez tektury” czy jakoś tak. Teraz by to nie przeszło - specjalny dział, jak 70%* gier to only digital. Ale jednak jakieś zaznaczenie ze to cyfra, a pudełko chyba by się przydało. 

 

* Dane z dupy. 

 

Nie ma to sensu jak większość indyków najpierw debiutuje w cyfrze a później te popularniejsze dostają pudła. Z założenia indyki debiutują tylko w cyfrze :) 

Odnośnik do komentarza

Może tak, pudełka i tak zanikną :/

 

IMG_8871.jpeg

Druga sprawa to ta stopka. Dzujo normalnie pisuje. 

Ale np majlo czy esiek, co to za ludzie? Ta „aleja zasłużonych” czy strażnicy lochow, do usunięcia. 

Perez może teraz coś zmienisz, bo Roger nie chciał tego tykać:) a czy ta stopka aż taka ważna? No niby nie, ale ile mam czytać w stopce o Aju czy jakimś Eśku? Niech tam będą tylko osoby piszące. 

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Może tak, pudełka i tak zanikną 

 

IMG_8871.jpeg

Druga sprawa to ta stopka. Dzujo normalnie pisuje. 

Ale np majlo czy esiek, co to za ludzie? Ta „aleja zasłużonych” czy strażnicy lochow, do usunięcia. 

Perez może teraz coś zmienisz, bo Roger nie chciał tego tykać:) a czy ta stopka aż taka ważna? No niby nie, ale ile mam czytać w stopce o Aju czy jakimś Eśku? Niech tam będą tylko osoby piszące. 

 

A czemu chcesz to zmieniać? Aleja Zasłużonych, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy osób, które gdzieś przez lata dorzucały swoją cegiełkę do powstawiana magazynu. Po to też jest to podzielone, aby było widoczne, kto jest aktualnie w redakcji, a kto kiedyś pisywał. 

  • This 3
Odnośnik do komentarza

No to widziałbym tam „większe” ksywy niż jakiś Esiek, Majlo czy Lucek.

A tak po prostu chyba tamte czasy już minęły. Mamy teraz innego extrima niż kiedyś (chyba bardziej pro). I nie widzę sensu by wspominać 20 lat później np Stara, który nie pisuje do pisma 15 lat. 
No i Dzujo to jednak powinien być w zgredach. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2024 o 13:27, D_B napisał(a):

 

 

Cześć!

 

dzięki za czujność! Po zobaczeniu komentarza wróciłem do sprawy i jeszcze raz pogrzebałem w źródłach. Możliwość ukończenia podstawki Like a Dragon: Infinite Wealth w trybie NG+ ukryto za paywallem (kupno DLC lub droższej wersji gry). Sęk w tym, że to przypisane ukończeniu tego trybu pucharki faktycznie zawarto na osobnej liście (nawet jeśli dotyczą podstawki). Platynę można więc wbić bez dodatkowego płacenia. Przynajmniej na razie

 

Przepraszam za błąd. 

 

Korzystając z okazji, że to mój pierwszy post na forum, chciałbym się też przywitać. Serdeczne dzięki za czytanie i komentowanie! 

 

 

Tym razem wybaczam i daję kredyt zaufania, ale miej się na baczności! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...