Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

Lepsi niż robale? – historia „Żołnierzy kosmosu” - świetne uniwersum z tylko dobrym jednym filmem :(

I na tym jednym się skupilem, bo na kolejne szkoda znaków (a i tak człowiek musiał ciąć).

 

I zeby tradycji stało się zadość - ładna okładka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

Druga część chyba najgorsza, budżet jakby mieli reklamę kręcić a nie film. A szkoda, to zabiło tę markę a był ogromny potencjał. 

Druga część miała fajny choć przewidywalny klimat horroru, fajne dupeczki i postać Daxa. Ale tak to budżetowka od której bolą zęby.

Ale grosze moim zdaniem (o jedno oczko) trójka gdzie próbowano trochę kopiować z jedynki, ale znów budżet nijaki więc jest biednie i tekturowo. No i te efekty CGI:balon:

Za to animacje o podtytule Inwazja stawiam za pierwszym filmem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Jontek80 napisał(a):

W końcu przyszło. Nie ma mnie cały weekend. Jeszcze nie grałem bo czekałem na wersję fizyczną.

20240531_203406.thumb.jpg.b83408e519c66771513e661d1ded9554.jpg

20240531_204332.thumb.jpg.47501be356d8dbed1073c65b3293cab6.jpg

Zazdroszczę dwukrotnie. Raz - wydania. Ja ukończyłem na premierę więc pewnie skończy się na tym, że kupię drugi raz. No ale Larianom to mi nie szkoda (Perez, ustaw tam przelewy za moje wierszówki do nich z tytułem "na Baldura IV")

 

A po drugie, że zagrasz w to pierwszy raz. Piękna growa przygoda, jakiej w dobie "produktów w miejsce produkcji" (no, wyzlosliwiam się, ale sami wiecie jak jest) od lat nie przeżyłem.

 

Dobra, było o Baldurku - Łom, możesz działać XD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, K.Adamus napisał(a):

Zazdroszczę dwukrotnie. Raz - wydania. Ja ukończyłem na premierę więc pewnie skończy się na tym, że kupię drugi raz. No ale Larianom to mi nie szkoda (Perez, ustaw tam przelewy za moje wierszówki do nich z tytułem "na Baldura IV")

 

A po drugie, że zagrasz w to pierwszy raz. Piękna growa przygoda, jakiej w dobie "produktów w miejsce produkcji" (no, wyzlosliwiam się, ale sami wiecie jak jest) od lat nie przeżyłem.

 

Dobra, było o Baldurku - Łom, możesz działać XD

Co mnie pierwsze uderzyło to brak znaczników i wskazywania gdzie iść i co robić.  Już trochę zapomniałem jakie były kiedyś Baldury. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Jontek80 napisał(a):

Co mnie pierwsze uderzyło to brak znaczników i wskazywania gdzie iść i co robić.  Już trochę zapomniałem jakie były kiedyś Baldury. 

A przy tym gra jest bardzo czytelna, jeśli chodzi o zadania i bez problemu można wszystko sobie ogarnąć z tyłu głowy. Dobry quest-design :)

 

dobrej zabawy życzę, daj znać jak skończysz. Kończę offtop, bo mógłbym tak godzinami XD

Odnośnik do komentarza

Dobry! Chociaż w sumie może nie do końca... Prenumeraty tego numeru niestety jednak jutro, a nie dzisiaj :/ Rano drukarnia podesłała info, że mimo przyspieszenia z materiałami nie wyrobili z drukiem i oprawą przed długim weekendem, no i dzisiaj kończą wszystko, jutro rano wysyłka numeru na pocztę i po kolporterach plus zestaw do mnie, więc jutro też ogarniam wysyłkę do paczkomatów. 

Na szczęście po tej kumulacji długich weekendów kolejne numery powinny już być zamykane zgodnie z planem i bez takich atrakcji. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał(a):


15 sierpień powtórka :obama:

 

Też prawda! Ale na szczęście nas to omija, bo numer zamykamy w drugiej połowie miesiąca, a najgorzej jak wypadały teraz długie weekendy w momencie, gdy mieliśmy się drukować. Tu akurat druk będzie jakoś 28-30 sierpnia, więc spokój :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...