Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, jak dostaniecie to plis dajcie znać jak to wygląda po dostawie, bo rozkminiam, czy te koperty bąbelkowe dają radę, czy jednak trzeba kombinować z innym pakowaniem. 

No i oczywiście prośba o info o lifcie makiety - Romek nie może się doczekać ;). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał(a):

BTW, jak dostaniecie to plis dajcie znać jak to wygląda po dostawie, bo rozkminiam, czy te koperty bąbelkowe dają radę, czy jednak trzeba kombinować z innym pakowaniem. 


Dostałem trzy egzamplarze, jeden z Extreme Plus i dwa zwykłe (w sumie nie wiem czemu dwa ale może tak z Patronite'a wynika? :D). Natomiast ten z EP niestety trochę połamany grzbiet.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kaj.dam napisał(a):


Dostałem trzy egzamplarze, jeden z Extreme Plus i dwa zwykłe (w sumie nie wiem czemu dwa ale może tak z Patronite'a wynika? :D). Natomiast ten z EP niestety trochę połamany grzbiet.


Extreme jest za próg 50 zł, jak ktoś ma 100 zł to ma dodatkowo prenumeratę, a niektórzy jeszcze aktywne prenumeraty osobne. Chyba że coś u Ciebie pomyliłem :). A fotkę z grzbietem wrzuć, chętnie zobaczę jak to wygląda. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Perez napisał(a):


Extreme jest za próg 50 zł, jak ktoś ma 100 zł to ma dodatkowo prenumeratę, a niektórzy jeszcze aktywne prenumeraty osobne. Chyba że coś u Ciebie pomyliłem :).


Ano, chyba wszystko się zgadza. Myślałem że ta dodatkowa prenumerata (próg 100zł) zacznie się dopiero jak wygaśnie ta osobna, ale ma sens :)

 

Cytat

A fotkę z grzbietem wrzuć, chętnie zobaczę jak to wygląda. 


No tak to wygląda + lekko nadszarpnięte w tym samym miejscu po drugiej stronie. Nie ma tragedii, normalny człowiek może by i uwagi nie zwrócił, ale ja mam taką chorobę że lubię niepołamane :D A że pytałeś to mówię :)

image.thumb.png.e0e6cdb635a6c0e99088a161a13e84bd.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał(a):

BTW, jak dostaniecie to plis dajcie znać jak to wygląda po dostawie, bo rozkminiam, czy te koperty bąbelkowe dają radę, czy jednak trzeba kombinować z innym pakowaniem. 

Imo ta koperta bąbelkowa to pomyłka. Właśnie odebrałem swój numer z paczkomatu i jest mocno powyginany. Nic nie szkodzi, w kioskach bywa dużo gorzej, ale tekturowe opakowanie co testowaliście ostatnio spisało się dużo lepiej. Chociaż pewnie to wyższe koszta dla Was więc rozumiem decyzję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał(a):

Numer w kioskach dopiero od jutra Mordo.

Aaa no fakt, ciągle mi się wydaje, że dzisiaj czwartek. Dobrze, że mi napisałeś dobry człowieku, bo w piątek bym nie poszedł do roboty :obama:

Edytowane przez Grześ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kaj.dam napisał(a):


No tak to wygląda + lekko nadszarpnięte w tym samym miejscu po drugiej stronie. Nie ma tragedii, normalny człowiek może by i uwagi nie zwrócił, ale ja mam taką chorobę że lubię niepołamane :D A że pytałeś to mówię :)

image.thumb.png.e0e6cdb635a6c0e99088a161a13e84bd.png

Przy trzech egzemplarzach pewnie bym machnął reką, ale gdyby to był jedyny to z miejsca zwrot. Z mnniejszymi defektami zwracałem książki czy komiksy.:sapek:

Odnośnik do komentarza

U mnie tak wygląda. Na focie w towarzystwie zaległych pisemek. Mi ta folia bąbelkową lepiej się spisała niż taki ściśnięty, zafoliowany i wygięty numer jak miałem ze zwykłej prenumeraty. 
Miałem też prenumeratę premium i na początku ten karton był gruby potem chyba była jakaś oszczędność:) tak jak teraz mi pasi. Po robocie idę do paczkomatu i mam nowy numer wcześniej niż w kiosku. Kurla maszyny zastąpiły panie kioskarki :/IMG_8196.thumb.jpeg.e4752b1940d8d83935749c8bedde0255.jpeg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał(a):

U mnie tak wygląda. Na focie w towarzystwie zaległych pisemek. Mi ta folia bąbelkową lepiej się spisała niż taki ściśnięty, zafoliowany i wygięty numer jak miałem ze zwykłej prenumeraty. 
Miałem też prenumeratę premium i na początku ten karton był gruby potem chyba była jakaś oszczędność:) tak jak teraz mi pasi. Po robocie idę do paczkomatu i mam nowy numer wcześniej niż w kiosku. Kurla maszyny zastąpiły panie kioskarki :/IMG_8196.thumb.jpeg.e4752b1940d8d83935749c8bedde0255.jpeg

 

Oryginalny Windows 11 :lapka:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Numerek odebrany i nawet nie jest uszkodzony, jednak mam pewne wątpliwości co do tej koperty bąbelkowej. 

Tym razem się udało, ale potrafię sobie wyobrazić, że za miesiąc albo dwa przyjdzie w gorszym stanie. Zależy od szczęścia i delikatnego kuriera, więc może być różnie. Koperta bąbelkowa nie daje sztywnego komfortu trzymania w jednej ręce i wręcz prosi się o przełamanie, trochę "przelewa" się w dłoni, a kurier nie ma wielu powodów czy sugestii, by obchodzić się z tym względnie delikatnie. Wielu czytelnikom zależy, by pismo było w nienagannym stanie, mają do tego prawo, a jaka będzie skala zgłoszonych "przełamanych grzbietów" to pewnie się okaże za jakiś czas. Osobiście nie jestem fanem koperty bąbelkowej. A jeśli już, to można rozważyć jakąś tekturową wkładkę. Albo przerzucić się na tekturowe, sztywne koperty. Mam na myśli oczywiście przesyłki dla Patronów, bo te Perez przygotowuje osobiście i ręcznie, a bazowa prenumerata idzie hurtem w folie, w innym przypadku chłop by cały miesiąc pakował prenumeraty. Nie wiem jak to się prezentuje kosztowo i czy rozważanie czegokolwiek poza kopertą bąbelkową ma sens, ale obecnie przesyłka z pismem wydaje się taka delikatna i podatna na uszkodzenia.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, też myślę że już ta tekturowa wkładka do koperty bąbelkowej sporo by dała.

 

Swoją drogą pisząc tutaj o tym złamanym grzbiecie wróciłem trochę do normalności. Żona do dzisiaj nie potrafi zrozumieć że jak kupuje gazetę w kiosku to szukam stosunkowo najładniejszego egzemplarza :leo:

Odnośnik do komentarza

Te koperty na dokumenty też nie są idealne. CD Action mi tak wysłało numer specjalny i też miałem uszkodzenie na grzbiecie. 

Kmiotowi chodziło o to żeby kawałek kartonu zgiąć na pół, wsadzić pomiędzy numer i to wtedy w kopertę. Usztywni i zabezpieczy magazyn. 

 

Jutro klasycznie empik albo salonik prasowy. Wyciągam z środka albo bliżej końca. Nigdy nie biorę 1 z brzegu, bo ten wszyscy macają :kekw:

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...