Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zniknęła cała masa postów i komentarzy, ale w sumie to już walić. Sprawa się dość mocnym echem poniosła, jak już pojawiają się takie rzeczy jak to:

Spoiler

image.thumb.jpeg.0cbaba97b6c4adce13395f43e49dedc2.jpeg

image.thumb.jpeg.f4051996eb054a2846fc38ce276f4af9.jpeg

to wiedz, że idzie na grubo. W sumie to przydałby się osobny temat o PH, żeby to wszystko skompletować. Ja już Perezowi nie będę offtopa robić tutaj robić, bo to topic o najnowszym szmatławcu i tylko grzecznie rączki do bozi składam w podzięce za to, że mamy takiego a nie innego wydawcę :gachigasm:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Shankor napisał(a):

Ciekawe czy nasz miłościwie panujący @Perez w kolejnym numerze znajdzie miejsce na opisanie tej "imprezy". Z łapuszem pewnie wciąż są tematy do domknięcia i srać sobie pod nogi się może na dłuższą metę nie opłacać.

 

Zawartość numeru niezmiennie ogarnia Roger, niech się na coś przyda :) Natomiast nie kojarzę, abyśmy relacjonowali takie targi, chyba że w ostatnich latach, to aż tak numerów nie przeglądałem i mogłem przegapić. A, coś chyba kiedyś było jak byliśmy na PGA, ale to lata temu i wtedy mieliśmy stoisko. 

Natomiast ja z Łapuszem praktycznie ogarnięty, ostatni temat to było przeniesienie sklepu, co zrobiliśmy przed weekendem. Jeszcze tylko poukładać archiwa w garażu, ale to już na długie zimowe wieczory. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał(a):

Ja tak samo, ale ze tak wygląda typ z cdaction Mateusz Witczak to nie wiedziałem. To już chyba wiem skąd tam tyle tego lgbt w piśmie 

IMG_8280.png

Czy szanowna redakcja szmatławca czuje się wyjaśniona przez POTĘŻNEGO Mateusza W.?

Odnośnik do komentarza

Dobrze że to wrzuciłeś bo w sumie nie wiedziałem gdzie mi mignęło, aleee

… widziałem jak ten Witczak to wrzucił i myślałem że tam zaszła jakaś pomyłka, że zamiast niego siedzi jakiś drąg queen, a podpisane „Witczak” I że tam taki sajgon po prostu panuje: tu nie mogą wejść, tu źle kogoś podpisali. Teraz się okazuje że poza SztywnymPatykiem jest tam kolejny chory człowiek :/  

Odnośnik do komentarza
Teraz, SlimShady napisał(a):

To nawet nie jest problem, bo kogo to kurwa obchodzi, ale jak zaczynają gwałcić język polski w gazetce i używać jakiejś dziwnej nowomowy, to wtedy już robi się niestrawnie.

Akurat Papkin ma swietny warsztat. Ale po tym jak grzybiarz wrzucil wyzej zdjecie w szpilkach, nie chcialbym zeby to zabrzamilo dwuznacznie, ok?

Odnośnik do komentarza

Papkin to już niedługo 20 lecie będzie miał w CDA. No ale nie lubię mieszania zbyt wielu rzeczy do czasopisma z grami.

 

A ten gość co to pisze na twiterze to występował kiedyś w podcast rozgrywka ale go wywalili albo sam odszedł. Do dzisiaj nikt za wiele nie powiedział. Po śmierci Kuldana przestał się z pozostałymi dogadywać. 
 

Co ciekawe rozgrywka miała mały wkład w powstanie PSX Saturn, coś tam skrobneli, była też zawarta w tym wydaniu reklama podcastu. Fajna współpraca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...