Skocz do zawartości

Ballad of Antara


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, messer88 napisał(a):

Ja się np zdziwiłem ale w takim Roninie jest tryb samograja do wyboru, może poza FROMsoftem jednak chcą dotrzeć do większej liczby graczy i tutaj będzie podobnie. 

No jednak większość takich gierek co mnie interesowały pod kątem stylistyki nie miały takich opcji (Pinokio, lords of the galen itp, o gierkach FS) nawet nie wspominam :) Ronin to open i ex Sony więc pewno dlatego.

13 minut temu, Shen napisał(a):

Walka wydaje się duzo bardziej dynamiczna niz w soulsach.

Trzymam za słowo 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał(a):

Najważniejsze up, :beka:

W kontekście tego, gdzie założony temat to całkiem ważne. Teraz ktoś musi się przeklikać i naklikać, żeby przenieść go z działu do działu :( Serca dla modów i litości dla adminów nie macie, o

 

A sama gra.. ech, seria Dark Souls wyrządziła wielką krzywdę tej branży. Jak zobaczyłem animację ataku w 1:10 (WYSKOK BOSSA DO GÓRY, UŁAMEK SEKUNDY ZAWIŚNIĘCIA W POWIETRZU ŻEBY BYŁ DELAY ATAKU I DUPNIĘCIE MOCY W ZIEMIĘ) to chyba ze sto innych soulslików mi śmignęło przed oczami, to dosłownie jest w każdym z nich xD Ładnie wygląda, ale przynależność gatunkowa meh. Kiedy ktoś zrobi w końcu rasowy slasher, pytam się

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ASX napisał(a):

Na ich stronie jest napisane że to będzie multiplatforma 

Nie wchodziłem na strone, na streamie na koncowej planszy była tylko sonka, a zazwyczaj przy multiplatformach pokazywali steam/xbox. Wystarczy zgłosić administracji, przeniosą.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał(a):

Nie wchodziłem na strone, na streamie na koncowej planszy była tylko sonka, a zazwyczaj przy multiplatformach pokazywali steam/xbox. Wystarczy zgłosić administracji, przeniosą.

Chyba Sony na swoich streamach nigdy nie pokazuje loga Xboxa lub Steam. Nawet multiplatformowy Monster Hunter Wilds na końcowej planszy jako platformę miał tylko PS5

 

Jak dla mnie może zostać tak, ja podałem tylko informacje jaką mają na swojej stronie internetowej, wskazując że nie nie jest wykluczone że trafi też na inne sprzęty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...