Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

OP 95, MC 94, to już duże liczby, wśród kilku najniższych ocen GOL, CDA i Eurogamer Poland xD. Minusy słaba fabuła i bohater xDD.

Co za cwele, Astro to jeden z najmocniejszych punktów, widząc go od razu się micha cieszy.

 

image.gif.87ea95a638c29681d294d4d5dbf4ff5f.gif

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rooofie napisał(a):

A te niskie oceny polskich portali są z nami w pokoju? Czy 8/10 to niegrywalny syf według ciebie? 

 

image.thumb.png.178db9695aa42377d47b7c25cac2383a.png

Wszystko fajnie, z całym szacunkiem grałem w Outlaws i wystawianie jej 8.0 przez GOL i 7.5 w CDA i mega dopracowanemu, najlepszemu w swoim gatunku Astrobotowi praktycznie tego samego to też beka. 

 

Na niektórych gatunkach nasze portale po prostu się nie znają. 

 

Warto też zerknąć na narrację recenzentów- "gra dla dzieci".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Wszystko fajnie, z całym szacunkiem grałem w Outlaws i wystawianie jej 8.0 przez GOL i 7.5 w CDA i mega dopracowanemu, najlepszemu w swoim gatunku Astrobotowi praktycznie tego samego to też beka. 

 

Na niektórych gatunkach nasze portale po prostu się nie znają. 

 

Przejrzałem sobie oceny polskich portali i najniżej chyba oceniło CD Action (właśnie 8/10). Oprócz tego widzę same oceny wyżej. Nie popadajmy w obłęd, 10/10 może zbierać RDR2 czy inne rozbudowane RPGi pokroju Eldena czy Baldura. W tym przypadku mamy poprawną platformówkę, której ocena 8 wzywż nadal znaczy, że to BARDZO DOBRA gra.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rooofie napisał(a):

 

Przejrzałem sobie oceny polskich portali i najniżej chyba oceniło CD Action (właśnie 8/10). Oprócz tego widzę same oceny wyżej. Nie popadajmy w obłęd, 10/10 może zbierać RDR2 czy inne rozbudowane RPGi pokroju Eldena czy Baldura. W tym przypadku mamy poprawną platformówkę, której ocena 8 wzywż nadal znaczy, że to BARDZO DOBRA gra.

Chodziło mi o to, że warto jednak oceniać gatunkowo i w swojej klasie, porównywanie przez Eurogamer Astrobota do gry fabularnej i szukanie tego typu porównań to narażanie się na śmieszność.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Chodziło mi o to, że warto jednak oceniać gatunkowo i w swojej klasie, porównywanie przez Eurogamer Astrobota do gry fabularnej i szukanie tego typu porównań to narażanie się na śmieszność.

 

Dlatego generalnie samo sugerowanie się oceną końcową i średnią na Metacritic jest totalnie bezsensu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rooofie napisał(a):

 

Dlatego generalnie samo sugerowanie się oceną końcową i średnią na Metacritic jest totalnie bezsensu :thumbsup:

Niby tak, ale ja się akurat czepiłem do tych recek ze względu na zaszufladkowanie gry w kategorii " gatunek dla dzieci, więc tylko 8" bo takie były w sumie argumenty, 3 z 9 recenzji najniższych na meta są od polskich portali, z czego dwa prawie nigdy nie recenzują gier od Nintendo, czyli takich, gdzie liczy się frajda z rozgrywki. 

 

Albo to

 

Cytat

Nie uświadczymy tu wprawdzie realistycznych animacji twarzy jak w The Last of Us 2 czy zapierających dech w piersiach krajobrazów rodem z Ghost of Tsushima

qrwa xD 

 

A tutaj porównanie do Dark Souls 

Cytat

. Największym sprawdzianem naszych zdolności są walki z bossami - te dostępne są zawsze na końcu odwiedzanych galaktyk, a także na wybranych planetach. Nie reprezentują może poziomu „soulsów”, jednak wymagają niezłej koordynacji i dobrego refleksu, przede wszystkim zaś są niesamowicie pomysłowe oraz zróżnicowane.

 

W recenzji zabrakło natomiast porównań do Mario xDD.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...