Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to naród gothica a nie jakichś gierek z pegazusa :nosacz:. Generalnie w dobie youtuba, redditów,  strimów (kiszczaka oczywiście) etc. sugerowanie się recenzentami, którzy częściej żyją w swojej urojonej bańce w której to oni mają racje a nie gracze powoli traci sens. 

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rooofie napisał(a):

Polska to naród gothica a nie jakichś gierek z pegazusa :nosacz:. Generalnie w dobie youtuba, redditów,  strimów (kszczaka oczywiście) etc. sugerowanie się recenzentami, którzy częściej żyją w swojej urojonej bańce w której to oni mają racje a nie gracze powoli traci sens. 

Wszystko prawda, ale wyszło śmiesznie, tak jakby chłopaki dostali do recenzji za karę platformówkę, no i się nie cieszyli :lul:.

Odnośnik do komentarza

Tekst jest dla czytelnika a nie jakiegoś fanatyka. Jak ktoś chce przedstawić grę osobie, która nie wie czym się różni Pizza Tower od End is Nigh, to nie ma sensu pisać zdań, które nie będą dla takiego odbiorcy zrozumiałe i nic mu nie powiedzą i go po prostu nie obchodzą. To jest jakby normalne dla każdego, kto napisał w życiu jeden tekst, albo pomyślał przez 5 sekund o tym po co w ogóle to istnieje. No ciężka sprawa.

 

Zresztą to nic specjalnego, takich tekstów jest zawsze masa przy każdej dużej grze, dziwnym trafem tylko jak ocena się nie zgadza to forumowicze zamiast chwalić to ten fakt krytykują lol.

 

 

 

Te cytaty są ekstremalnie wyjęte z kontekstu. Koleś napisał, że gra jest najładniejsza na PS5, i wtedy to zdanie o Tsushimie. Tak więc to zdanie bardzo oczywiście wcale nie jest jakimś niby hejtowaniem gry że śmie być platformówką ani porównaniem z czapy z Tsushimą jako tę samą grę która ma wszystko robić to samo, tylko naturalną odpowiedzą na oczywistą przewidywalną reakcję że to jedna z najładniejszych gier na PS5, gdzie wiemy że część czytelników powie: "jak to, takie robociki plasteciki najładniejszą grą, a nie HDR mleko SSGA fotorealistyczne, jak to???".

 

Tak samo stwierdzenie "soulsy to nie są" to po prostu bardzo oczywiste wyrażenie "gra nie jest supertrudna", kurna ale trzeba się starać, żeby tego nie zczaić i zamiast tego przedstawiać to jako głupotę autora że nie zrozumiał że Astro Bot to nie jest przecież gra typu Souls jak on śmie!!! Przecież dosłownie to zdanie "Soulsy to nie są" w takim sensie także na forumie padło z milion razy przy ogólnym aplauzie, no ale ciężka sprawa, autor gupek napisał że Astro Bot przede wszystkim trzeba porównywać w każdym aspekcie do Soulsów.

 

 

Poza tym to w ogóle dotyczy jednego z tych tekstów a nie wszystkich, pozostałe jebane teksty wyraźnie wspominają Mario, mówiąc że Mario robi to lepiej, i normalnie miały recenzję Mario Odyssey z adekwatną oceną swego czasu.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem se 2 lokacje na 100% na pierwszej planecie + trochę rzeczy w hubie. Ale to jest banger:fsg:  Playroom do potęgi n-tej. Ogarnianie znajdziek, sekretnych lokacji jeszcze lepsze, zbieranie botów z gierek itp:. Nawet się nie spodziewałem niektórych cameo :obama: A to co DualSense odpierdala to głowa mała :banderas: Szkoda, że do spania trzeba :frog:
A zakup Ambilight do TV to był strzał w dziesione :gigabeta:
 

7 godzin temu, Faranell napisał(a):

Jakiego Ambi wziąłeś? Bo też właśnie kminie.

napisałem PW.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Szermac napisał(a):

Zrobiłem se 2 lokacje na 100% na pierwszej planecie + trochę rzeczy w hubie. Ale to jest banger:fsg:  Playroom do potęgi n-tej. Ogarnianie znajdziek, sekretnych lokacji jeszcze lepsze, zbieranie botów z gierek itp:. Nawet się nie spodziewałem niektórych cameo :obama: A to co DualSense odpierdala to głowa mała :banderas: Szkoda, że do spania trzeba :frog:
A zakup Ambilight do TV to był strzał w dziesione :gigabeta:
 

napisałem PW.

Mnie zatrzymał finałowy boss w 5 chapterze więc Astro mnie uratował o północy.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, czuć taki wesoły klimacik i miodny feeling z gierki. Czuję tam ducha PSX i pełnej frajdy z giercowania w tamtych czasach, nie mogę się doczekać maksowania.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Szermac napisał(a):

Zrobiłem se 2 lokacje na 100% na pierwszej planecie + trochę rzeczy w hubie. Ale to jest banger:fsg:  Playroom do potęgi n-tej. Ogarnianie znajdziek, sekretnych lokacji jeszcze lepsze, zbieranie botów z gierek itp:. Nawet się nie spodziewałem niektórych cameo :obama: A to co DualSense odpierdala to głowa mała :banderas: Szkoda, że do spania trzeba :frog:
A zakup Ambilight do TV to był strzał w dziesione :gigabeta:
 

napisałem PW.

Też trochę pograłem do kawusi, no to jest prawdziwy fanservice, od razu w 1wszym etapie użycie pada lepsze, niż we wszystkich innych grach, masa znajdziek, wszystko jakby ulepszone w stosunku do Playroom, a szczególnie sterowanie płynniejsze, prawdziwy banger :fsg:.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ogqozo napisał(a):

Tak samo stwierdzenie "soulsy to nie są" to po prostu bardzo oczywiste wyrażenie "gra nie jest supertrudna", kurna ale trzeba się starać, żeby tego nie zczaić i zamiast tego przedstawiać to jako głupotę autora że nie zrozumiał że Astro Bot to nie jest przecież gra typu Souls jak on śmie!!! Przecież dosłownie to zdanie "Soulsy to nie są" w takim sensie także na forumie padło z milion razy przy ogólnym aplauzie, no ale ciężka sprawa, autor gupek napisał że Astro Bot przede wszystkim trzeba porównywać w każdym aspekcie do Soulsów.


Takie porównania z czapy używane przez ,,profesjonalnego'' recenzenta sugerują, że ten typ jest głupolem i słabym recenzentem. To, że my sobie tutaj potocznie porównujemy poziom trudności do soulsów w róznych grach to nie znaczy, że można stosować takie triki w publikacji jaką jest recenzja. Takie porównanie nie pomoże normickim rodzicom albo dziadkom w wyborze prezentu dla dziecka. Jest durne i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamówiłem w Empiku i RTV (zobaczymy co pierwsze dojdzie :P) i w obu przypadkach gra do odbioru miała być dzisiaj. Niestety, i tu i tu termin realizacji zamówienia został zmieniony na środę. Tak więc oba zamówienia anulowałem i poszedłem z rana do MM kupić gierkę na miejscu. I co się okazało? Na półce została jedna sztuka. JEDNA. Byłem jakieś pół godziny po otwarciu. Kilka ponoć jeszcze mają ale są pozamawiane. Więc wygląda na to, że gierka chyba jednak dobrze się sprzedaje. Oby.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Krzysztof93 napisał(a):


Takie porównania z czapy używane przez ,,profesjonalnego'' recenzenta sugerują, że ten typ jest głupolem i słabym recenzentem. To, że my sobie tutaj potocznie porównujemy poziom trudności do soulsów w róznych grach to nie znaczy, że można stosować takie triki w publikacji jaką jest recenzja. Takie porównanie nie pomoże normickim rodzicom albo dziadkom w wyborze prezentu dla dziecka. Jest durne i tyle. 

Jest to o tyle idiotyczne, że skąd janusze gejmingu mają w ogóle wiedzieć czym są soulsy, i tak nic im to nie powie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...