Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

15h to przy hajpie na tą grę ludzie zrobią przez weekend .
Trochę mało.
Nie śledzę tematem ale chyba fajnym pomysłem było by dodanie jakichś czasówek do masterowania albo pojedynków w kanapowym co opie.
Mini gierki też mile widziane.
Coś muszą zrobić żeby ta gra żyła a nie szybka platyna i do żyda na OLX.
Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



Odnośnik do komentarza
Teraz, Schranz1985 napisał(a):

15h to przy hajpie na tą grę ludzie zrobią przez weekend .
Trochę mało.
Nie śledzę tematem ale chyba fajnym pomysłem było by dodanie jakichś czasówek do madterowania ale pojedynków w kanapowym co opie.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

I bossów ponoć mniej niż w Elden Ring

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Schranz1985 napisał(a):

15h to przy hajpie na tą grę ludzie zrobią przez weekend .
Trochę mało.
Nie śledzę tematem ale chyba fajnym pomysłem było by dodanie jakichś czasówek do masterowania albo pojedynków w kanapowym co opie.
Mini gierki też mile widziane.
Coś muszą zrobić żeby ta gra żyła a nie szybka platyna i do żyda na OLX.
Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać


 

Nicolas Doucet, the creative director at Team Asobi, during an interview with Famitsu magazine. (as reported by Genki_JPN) He revealed that the added content would feature not only speed run stages but also “playful stages“.

 

Będzie dobrze 

 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Schranz1985 napisał(a):

15h to przy hajpie na tą grę ludzie zrobią przez weekend .
Trochę mało.
Nie śledzę tematem ale chyba fajnym pomysłem było by dodanie jakichś czasówek do masterowania albo pojedynków w kanapowym co opie.
Mini gierki też mile widziane.
Coś muszą zrobić żeby ta gra żyła a nie szybka platyna i do żyda na OLX.
Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać


 

 

Ale co masz na myśli żyła? Ma sie sprzedać, bo o to w tym chodzi. Nawet jak miała by 10h to chodzi o to by jak najwięcej ludzi kupilo, bo wtedy ludzie będą kupowali każda edycję tej gry w większej ilości jak jest to robione z takim Mario, które jakie by nie bylo wykręca rekordy sprzedażowe, bo ludzie wiedzą że dostaną świetnego platformera za każdym razem.

 

Tak się robi wielkie marki, a nie gaasy, które albo żyją chwile i przechodzą na f2p, albo zdychają jak concord.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, jimmy napisał(a):

U mnie na nocnej premierze tłumy

 

191c42f02d417-screenshotUrl.thumb.jpg.172823000dc196a6333e340ea7d95b72.jpg

191c436eb1057-screenshotUrl.thumb.jpg.c842d31737cafb511b9ab087075a299c.jpg

 

Miłego grania wszystkim!!

Też byłem w Astro Playroom na odliczaniu, świetnie to wymyślili, im bliżej premiery tym więcej botów w pomieszczeniu było :obama: Atmosfera normalnie była jak w Nowy Rok :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Po pierwszych trzech godzinach grania: jest ASTROnomicznie dobrze :fsg:  Dosłownie czas zleciał mi w mgnieniu oka, ale w końcu szczęśliwi go nie liczą. Z każdej strony leje się miód, serce i miłość włożone przez developerów w grę, która odzwierciedla pierwotnego ducha playstation. Co chwila gracz jest kąsany przez nostalgiczne zabiegi, aż człowieka szczęście rozpiera, że w tym gamingu siedzi od małego gnojka. Banan dosłownie sam wskakuje na ryj i po prostu nie chce się porzucać pada, ale musiałem na chwilkę, żeby napisać jak świetne jest to doświadczenie. Znakomite wykorzystanie dualsense, mocno liniowe poziomy, ale za to  wykonane z gracją pod względem kreatywności oraz stylistyki. Niemal każdy ich element jest responsywny na swój sposób i taki specyficznie rajcowny - wszystkiego chce się dotykać, bo może coś jest ukryte i tak rzeczywiście jest, co wynagradza ciekawość gracza. Póki co fajne patenciki urozmaicające gameplay, jakieś bzdurki wcale nie okazuję się taki głupotami i prowadzą do sekretnego poziomu. Jedyne co mogę od siebie zarzucić, ale jest to raczej mocno subiektywna kwestia, to gra mogłaby narzucać nieco większe wyzwanie. Może później coś się zmieni, ale nie spodziewam się.

 

Jest po prostu świetnie, relaksująco i aż chce się żyć!

 

Dobra wracam do ratowania tych skubanych botów :kratoswoke:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Krzysztof93 napisał(a):


Takie porównania z czapy używane przez ,,profesjonalnego'' recenzenta sugerują, że ten typ jest głupolem i słabym recenzentem. To, że my sobie tutaj potocznie porównujemy poziom trudności do soulsów w róznych grach to nie znaczy, że można stosować takie triki w publikacji jaką jest recenzja. Takie porównanie nie pomoże normickim rodzicom albo dziadkom w wyborze prezentu dla dziecka. Jest durne i tyle. 

 

 

A jak w Extrimie w 1997 roku ktoś napisał "gra wspaniała jak Fanta malinowa" to pewnie też było to nie do zczajenia, o ja nie mogę, o co temu durniowi chodzi, jak można porównywać grę do napoju, przecież to zupełnie inny gatunek, gra to gra a napój to napój, co za debil, przecież można porównywać tylko dokładnie te same rzeczy. głupol słaby nawet nie wie jak się pisze.

  • beka z typa 13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...