Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę myślałem, że poziomy, które będziemy przemierzać, będą klimatem nawiązywały do botów, które ratujemy na danym etapie właśnie. Nie wiem czemu, ale tak myślałem. Nie jest tak, szkoda.

Ale czas leci przy tym fest i nawet w sumie trochę mi to zajmuje, dopiero będę kończył 1 planete + 2 sekretne, a coś pod 3 godziny będzie już :cool:

Świetna zabawa i podróż do dzieciństwa i lat młodości przez robociki, które napotykamy :fsg:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szermac napisał(a):

Ja trochę myślałem, że poziomy, które będziemy przemierzać, będą klimatem nawiązywały do botów, które ratujemy na danym etapie właśnie.

Jest tak z tymi od których dostajemy moce. Jestem kawałek po Bot of War i byłoby super gdyby właśnie więcej takich tematycznych plansz było.

 

Mój jedyny zarzut, to że gra jest mega łatwa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Popykałem 3 godziny, ale to chyba wystarczy, żeby powiedzieć, że Astro Bot to moje GOTY 2024. Czysty miód na wszystkie zmysły i dziecięca wręcz radość z grania w grę, jakiej nie czułem od czasu... Astro's Playroom. Człowiek siedzi i jak przygłup nie przestaje się uśmiechać do telewizora, kiedy ratuje kolejne postacie z bogatej historii PlayStation.

Wracam grać, pewnie nocka będzie zarwana.

Sony, masz się obchodzić z Team Asobi jak ze złotym jajkiem, bo ta ekipa to najcenniejsze, co obecnie posiadasz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał(a):

Jest tak z tymi od których dostajemy moce. Jestem kawałek po Bot of War i byłoby super gdyby właśnie więcej takich tematycznych plansz było.

 

Mój jedyny zarzut, to że gra jest mega łatwa.

 

 

Po przemyśleniu jednak w miarę mnie to cieszy. Wiadomo, nie jest to nagjłębsza gra świata, ale fajowo się leci do przodu bez konieczności myślenia i ciągle widzi nowe zarąbiste rzeczy i detale. Pzy konieczności zwalniania czy powtarzania by to nieco traciło na sile, bo rozgrywka nie jest jakimś clou, a trochę jest to taka niezwykle intensywna podróż przez krainę plejstejszyn.

 

Przede wszystkim jednak usuwa to frustrację powtarzania oczywistych sekcji gdy chcemy znaleźć przegapioną dopałkę, tutaj lecimy przez level ponownie jak nóż przez masło i można skupić się na szukaniu wydarzenia, a nie na przeżywaniu kolejny raz tych samych problemów. Zawsze mnie to denerwuje w platformówkach, chcę robić 100% ale zazwyczaj zajmuje mi to masę czasu. Jeśli chodzi o sekrety poukrywane na liniowych levelach, to jest to dla mnie mimo wszystko przyjemniejsze rozwiązanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy świat zaliczony na 100%, fakt, gra nie jest trudna, ale nie musi taka być, by dawać frajde. Super poziom z nawiązaniem do Ape Escape, mam nadzieje, że beda kolejne z innymi motywami. Dużo starych znajomych już spotkałem, nawet takich, których bym się nie spodziewał.

Spoiler

Okemi:banderas:

Fajnie, że coś w tym hubie też jest do roboty.  Trzymam kciuki, żeby gra się dobrze sprzedała, bo studio dostarczyło świetny produkt.

191c94bcfc688-screenshotUrl.thumb.jpg.f8eb3c6e0f8cdc64bacc36479d686ae8.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szermac napisał(a):

Muszę powiedzieć, że patent z poziomu z żółtym serem mnie lekko rozjebau :gachigasm:

Świetny poziom:banderas: NRGeek miał racje, w Mario dostaniesz czapke z oczami albo sikawke z wodą i już znasz cała gre, tu na kazdym kroku twórcy czyms zaskakuja :obama:

 

191c9c3e7655-screenshotUrl.thumb.jpg.4dee4003fda8bf86ccb92b5648f50054.jpg191c9c3c62294-screenshotUrl.thumb.jpg.9de8dcfa8b7f7e352a4ecca47200e1ac.jpg

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Shen said:

Świetny poziom:banderas: NRGeek miał racje, w Mario dostaniesz czapke z oczami albo sikawke z wodą i już znasz cała gre, tu na kazdym kroku twórcy czyms zaskakuja :obama:

 

 

Astro Bot to miks Super Mario 3D World (struktura poziomów i sposób przechodzenia) i Super Mario Odyssey (poziom zbudowany wokół unikalnego dla niego power-upu). Co do znania całego Mariana po początku to kompletne brednie kogoś kto w żadnego 3D Mario nigdy nie grał, nie rozumiem takiego pierdolenia głupot. NRGeeka lubię, ale on z Marianami ma tyle wspólnego co pewnie Ty i też pieprzy czasem, szczególnie jak to dotyczy Nintendo

  • Plusik 2
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Super, że wszyscy cieszą się grą i w ogóle, ale to trochę absurdalne, że gra z serii stworzonej aby dodać ją za free do pokazania możliwości nowego pada staje się raptem największym hitem platformy, bo jest taka super rzecz jasna, no i w sumie trochę dlatego, że nie wyszło nic innego od Sony wartego uwagi :dunno:

  • beka z typa 15
  • WTF 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Figuś said:

COOO? XD

 

Właśnie to jest najlepsze że z tech dema stworzyli pełnoprawną grę od której człowiek się nie chce oderwać. Ludzie są już zmęczeni typowymi AAA z szablonu

 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi Astro Bota. Ja podziękuję, czekam na nowego Killzone czy coś innego, trochę bardziej charyzmatycznego. 

  • beka z typa 12
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Masamune napisał(a):

 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi Astro Bota. Ja podziękuję, czekam na nowego Killzone czy coś innego, trochę bardziej charyzmatycznego. 

Najpierw zapindalaj do sklepu po kopie gry kolego. Jak nie zawalczysz portfelem to tak jak bys nic nie zrobil. Ja tez chce nowego  Killzona, Days Gone 2 i Drive Cluba dlatego jasno wskazuje im droge do celu. Bezczynnoscia nic nie wskurasz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Masamune napisał(a):

że gra z serii stworzonej aby dodać ją za free do pokazania możliwości nowego pada

Przecież Rescue Mission nie był dodawany za free i jest świetną platformówką. No chyba że piszesz o The PlayRoom (nie mylić z Astro's Playroom) ale to całkiem co innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...