Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie sam nie uważam tej postaci samej w sobie za jakoś ciekawą ani ładną, ale grywalna postać to dla mnie akurat najmniej znaczący aspekt gry. Mario dla mnie to też takie raczej nic, growe zero. Ale co on robi, mamma mia.

 

 

Gra ma bardzo współczesne podejście do tematu colllectatonu. Monetki chce się zbierać, bo wypadają nam za nie jakże liczne skarby w maszynce, więc mają jakieś fizyczne odzwierciedlenie - potem można z radością biegać po bazie wypełnionej tymi wszystkimi pierdołami, które zakupiliśmy. Widząc jak te wszystkie robociki się bawią w bazie, a potem wesoło biegną żeby np. ustawić się w drabinę dla ciebie, i tak sobie wchodzisz po Alucardzie i Snake'u, daje uczucie niemal dumy z zbierania tego wszystkiego. Także puzzle są do widzenia fizycznie w bazie. 

 

Można by z taką jakością zrobić wiele gier w innych settingach i też by mi się podobało, no ale tak wyszło że akurat tę tak dobrze zrobili. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szermac napisał(a):

Gra jest przeurocza. Banan na gembie non toper. Uratowanie sobie takiej Ellie z tLoU czy Leona i Claire z RE2, Dantego z DMC  mistrzostwo.

Ciekawe czy coś z Sajlenta jest. W Playroomie był Pyramid Head :D

Właśnie jak oni te wszystkie maskotki tu upchali, w sensie prawo do nich? Hmm. 

 

To jest w tej grze najlepsze, cała historia Playstation naraz. 

Odnośnik do komentarza

Jaka to jest SZTOS gra :banderas:

SONY, ty qrwo, za takie cuda zawsze Cię szanowałem i wspierałem. Astro Botem pokazaliście, że wiece co to tworzyć gry na wysokim poziomie.

Świetnie zaprojektowane poziomy i pomyślane poziomy (mój ulubiony jak do tej pory to ten z myszą), ekstra poziomy ukryte w galaktyce, podobnie jak poziomy wyzwań (tutaj na przykład te z trójkątami, jeden z nich dał trochę w tyłek). Poza tym R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y soundtrack, muzyczka wpada w ucho, aż sobie człowiek nuci pod nosem. To wykorzystanie postaci z historii PlayStatioj jest cudne, a że dochodzą do tego zakupy dla postaci i nowe interacje z nimi to miód. Pomysł na hub i jego rozbudowę bardzo mi się podoba - ogólnie cała gra jest świetnie pomyślana i micha sama się cieszy jak człowiek w nią gra.

A samiutki początek gry, jak Astro wzywa pada i pokazuje, że mamy lecieć z nim a potem wchodzi ta muza… No aż łezkę człowiek może uronić :fsg:

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy wersji Deluxe: cyfrowy soundtrack jest w postaci osobnej aplikacji (playera) bez możliwości pobrania kawałków? Mam pudło, ale chyba jeszcze wspomogę twórców ulepszeniem, bo muzyka :banderas:

 

Gra wybitna, cieszę się każdą pominiętą znajdźką na myśl o powtarzaniu etapu :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...