Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona na 100%, jeszcze jakieś bzdurne trofea zostały do platyny ale to jutro. Już od pierwszego trailera miałem przeczucie, że to będzie dobra gra, ale nie spodziewałem się, że dostaniemy najlepszego platformera w historii:banderas: Jak to uzytkownik suteq napisał, nie pamietam kiedy tak dobrze bawiłem sie z grą i nic mi w niej nie przeszkadzało. Czekam na kolejny tytuł od Team Asobi, bo to jebani magicy. :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Szermac napisał(a):

Miło, że oprócz Bb są też botki z Demon's Soulsa :D 

serio? :fsg:

 

Podobno nie ma botów z Final Fantasy, widzę rozbrat z SE na całego, chyba, że wpadnie jakieś duże DLC :D. Jednak Final Fantasy, czy Kingdom Hearts to wielki wpływ na rozwój PlayStation jako marki. 

 

d66vaxda14nd1.jpeg

 

@Square połącz jak możesz, coś zepsułem :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał(a):

No Square sie nie zgodziło na goscinny wystep swoich postaci, wizerunkowy strzał w stope, bo w necie widzialem sporo narzekan na to. Na szczescie Capcom dostarczył:obama:

Trochę to pojebane, że jest Crash od Microsoftu, czy Spyro, Leonki, a nie ma Finalów, prezes SE znowu pewnie wkurwiony i niezadowolony, kto mu ukradł marzenia :D

Odnośnik do komentarza

W sumie jak pomyśleć to faktycznie nieco zaskakujące. Square generalnie nie boi się doić swoich postaci, zwłaszcza tych z Final Fantasy i Niera Automaty (czy ktoś ma kompletną listę gierek, w których dodano kostium 2B lol?) , a obie te gry były ekskluzywami na Plejstejszyn i nie ma nawet odniesienia do nich. Ponadto nowe edycje FF7 to dalece najlepsze gry odpowiednio na PS4 i PS5, oraz jako jedne z nielicznych nie wyszły nigdy na innych konsolach. Postaci z FF7 trafiły do Smasha po długich i głośnych negocjacjach, ale nadal, FF7 to gra na Plejstejszyn, nie na Nintendo, a zrobili to (zresztą niejedyna gra Square-Enix na plejstejszyn, która trafiła do Smasha). 

 

Jak ktoś chyba pisał tutaj, w creditsach Astro Boya ewidentnie są też copyrighty z marek, które pewnie mają być w darmowym DLC, bo na razie ich nie ma w grze, i to sporo i też 3rd party: Assassin's Creed, Rayman, Croc, Worms, Stellar Blade itd. Ale nic ze Square-Enix.

 

 

Może Square-Enix faktycznie zrobiło to celowo, by po niedawnym oświadczeniu, że zamierzają być multiplatformowi (czego naprawdę nie było potrzeby tak bez konkretu od razu ogłaszać...), nie wysyłać jakiegoś medialnego sygnału, że są marką Plejstejszyn. Kto wie, może są zawiedzieni tym, jak wyszły efekty ekskluzywnej współpracy z ostatnimi Fajnalami na PS5. Przypomnijmy, że Square-Enix nadal nigdy oficjalnie nie podało sprzedaży Rebirth, a zazwyczaj lubi się chwalić. Tymczasem zrobili grę, która odstawia resztę hiciorów o głowę, i bardzo wiele w nią włożyli i bardzo wiele w przyszłości firmy zależało od jej sukcesu, a wspominają w sprawozdaniach, że sprzedaż była "rozczarowująca". No i właśnie - niby mamy znowu FF7 na Plejstejszyn i znowu jest rewolucja i rewelacja, ale efekt dla samych twórców był tym razem znacznie inny.

 

 

Z drugiej strony, to ikonka w Astro Bocie, co to za różnica dla kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza

No banger mocny ten Astrobot, nie powiedziałbym też, że prostszy, niż ostatnie Mario 3D (co innego Crash 4, który był dosyć trudny), mówię o takim casualowym przejściu "kampanii", ale oczywście żaden hardkor. 

 

Prezentacja wszystkiego to absolutne mistrzostwo i te levele z GoW, Horizon, czy Uncharted super, chociaż moje ulubione to chyba "Downsize Suprise". 

 

Jako platformer to jest 10/10, w lepszego nie grałem nigdy. Każdy level na poziomie, masa pomysłów, mocy postaci (część oczywiście zapożyczona od innych, bo wszystko już w gamingu było, tym bardziej w tym gatunku, ale za to jak to zostało tutaj wykonane należą się słowa uznania). I ten interaktywny hub też banger.

 

Moje Goty to nie będzie, bo to nie mój gatunek, ale doceniam, niech klepią dalej plarformówki w Team Asobi, bo mają do tego talent. 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie powoli gram (na ile mam czas) i skończyłem level z mocą myszy. Sam level, oczywiście, fantastyczny, ale ja nie o tym. Parsknąłem śmiechem na fragment gdzie kamera zmienia się robiąc z fragmentu etapu platformera 2D. To tak jawna zrzynka z Super Mario Odyssey, że wręcz plagiat lol. Nic mi to nie przeszkadza, ale przypomniało mi to mądrości "znawców" z NRGeekiem na czele o kreatywności Astro Bota :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...