Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2024 o 02:36, Shen napisał(a):

najlepszego platformera w historii

 

 

W dniu 10.09.2024 o 12:48, XM. napisał(a):

Top 3 platformerow ever obok DK i SMO.

Ja wiem, że hajp przy premierze, ale kurwa, bez przesady xdddd Astro Bot niestety cierpi na mały zakres ruchów, przez to znajdźki muszą być poukrywane w prosty sposób; gdzie tam szukanie księżyców w SMO. Przez całą grę w zasadzie płyniemy i dobrze, że były te poziomy z kształtami (no i ostatnie wyzwanie, moi sąsiedzi się nasłuchali), to chociaż trochę wyzwania było. Ale nie umywa się to do jakiegokolwiek Mariana 3D i maksowania ich, ludzie kochani.

 

Tak narzekam, narzekam, pewnie mi się gra nie spodobała? OTÓŻ KURDE NIE! Każdy poziom rozdupcał mnie kreatywnością, mechanikami (gąbki, myszka), piękną grafiką i fizyką (bieganie i grzebanie w małych duperelkach, kryształkach, jabłkach, łooooo), odczuwaniem faktur i powerzchni (Dualsense to najlepsze, co powstało w tej generacji, change my mind), te wszystkie małe smaczki i interakcje środowiskowe, czy z innymi botami, no Zespole Asobi, szapo ba! Arcydzieło i jedna z lepszych gier tego roku, oraz jedna z najlepszych platformówek w historii (ale nie w top 3, szanujmy się). A pisałem o muzyce?

 

Chyba wodne i śnieżne levele mają zawsze najlepszą muzykę w platformówkach, zgodzicie się?

 

Oczywiście platynka wpadła, nie ma to tamto, jakby powiedział Zbyszek Buczkowski, bynajmniej nie Graczyk.

 

Jeszcze wiecie co jest super? To dziedzictwo gier i konsol Playstation przedstawione w grze, każdemu staremu, lub trochę mniej staremu dziadowi (jak ja) ciareczki smyrały siusiaka. Szkoda, że obecnie sytuacja wygląda, jak wygląda, ehhhhhhh.

 

Astro Bot? Czekam na dwójkę z kablem w łapie!

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja teraz nie mogę nawet pobić mojego rekordu z wczoraj a co dopiero zbliżyć sie do square'owego :notlikethis: 

Zmieniłem taktykę na krótkie szybkie dopalacze, zamiast długich po których jest pauza wiec powinno pójść sprawniej tymczasem wpadają mi rekordy w okolicach 34 :sapek:

Szacun bo sekunda to jest w ujj jeśli mówimy o czasówkach:hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...