Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem się z możliwością, że sprawdzę temat popołudniu i pad po prostu już się wyprzeda, ale nie spodziewałem się takiej frajerskiej zagrywki xD. Cóż, zapomniałem, że żyję w Polsce.

 

Kurde no jak nigdy miałem ochotę kupić jakąś specjalną edycję sprzętu, to oczywiście muszą być problemy. Na ich bundla mam wyjebane, grę kupię może za pół roku, może za rok, więc cenę ~300 zł mogą sobie wsadzić. Pad to inna kwestia, bo nie jest aż tak drogi, a stanieć nie stanieje.

Odnośnik do komentarza

Ja lubie nowe pady, ale te od PS5 to jest ruletka. Dwa pady po roku miały dryfa mocnego i jednego białego probowałem naprawić i wymienić mu na te analogi z efektem haala. To popaliłem wszystkie ścieżki lutownicą, bo nie miałem opalarki na stanie i finalnie operacja się nie udała - pacjent zmarł. 

 

To terez ostatnio zaopatrzyłem się w czarny padzik z takiej firmy:

https://allegro.pl/uzytkownik/zreperowane

 

Dostałem przetestowany, odrestaurowany pad i jestem super zadowolony - cena 180zł i nie miał praktycznie żadnych śladów użytkowania.

Odnośnik do komentarza

Ta, obecnie chyba najlepsza opcja to ME + kod ING z apki i wychodzi 649 za zestaw z grą (-30zł). Solo padów nie ma nigdzie albo od razu anulowane.

 

Cytat

Ja lubie nowe pady, ale te od PS5 to jest ruletka. Dwa pady po roku miały dryfa mocnego

U mnie premierowy Dualsense też dryfował, pomogło czyszczenie. Za to ten limitowany ze Spidermana (już w nowej rewizji) jest żyleta i bateria dużo lepsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...