Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Pupcio napisał(a):

Fajnie jakby był (albo został dodany jako dlc) jakiś ukryty przejebany świat jak w marianach 

Ponoc niektore swiaty beda bardzo trudne. Nie ma poziomu trudnosci w grze ale to nie znaczy ze nie bedzie wyzwania. Kazda mapa ma swoj poziom a niektore maja miec bardzo wysoki. Zobaczymy.. :szekle:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Dla ultrafanów platformówek to pewnie będzie więcej, platyny w grach Sony od jakiegoś czasu są robione pod casuali :). Co do ceny się zgodzę, powinna być nieco niższa, ale jest jak jest :). No i planują rozwój po premierze w formie darmowych DLC. 

 

W Sackboyu dali jeden bardzo wymagający trofik - przelecenie czasówki jednej, która trwa prawie 7 min i możesz tylko raz skusić. Katorga była, 3dni ćwiczeń jak w jakims sekiro :gigabeta:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, oFi napisał(a):

 

W Sackboyu dali jeden bardzo wymagający trofik - przelecenie czasówki jednej, która trwa prawie 7 min i możesz tylko raz skusić. Katorga była, 3dni ćwiczeń jak w jakims sekiro :gigabeta:

Pamiętam, to było połączenie wszystkich czasówek w jedną na jednym życiu :obama:Zaliczyłem po wieeelu próbach. Nie obraziłbym się na takie wyzwanie w Astrobociku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shen napisał(a):

15h malo? Przypomne tylko jak długi był Resident Evil 3 Remake:niki:

 

No nie wiem czy Resident Evil 3 Remake jest poza forumem ekstrima gdziekolwiek wzorem dobrej inwestycji. Ale też kto jest fanem sam przyzna, że na jeden raz pewnie jest to gra niesycąca, tyle że fani RE3 Remake mają wiele powodów, by grę przechodzić wielokrotnie. Oczywiście nienawidzę tego trendu że się zrównuje granie w grę ze zrobieniem platyny, ale jak już bierzemy platynę - też w RE3 są dość normalne cele jakie gracz może sobie wyznaczyć w tych osiągnięciach, i platyny ludzie osiągali po więcej niż 15 godzinach grania. Gra nie tylko ma poziomy trudności, ale też czasem sęk wyzwania się mocno zmienia w zależności od poziomu, co uzasadnia wymaganie przejścia gry na każdym z nich. Jednakże jest też wiele innych dość oczywistych wyzwań nieujętych w platynie, które mogą przyjść graczom do głowy. Są też oba naraz czyli wyścig kto najszybciej splatynuje!

 

 

Ale przypomniało mi się, że przecież to nie jest Wukong i można kupić płytkę i sprzedać, więc ok, leci preorder. Kurde jak to brzmi, serio zapomniałem że gry można kupować fizycznie lol.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał(a):

Może platyna jest banalna to wtedy te 15h nie będzie złe, ale liczyłem że taki wynik to będzie przejście, a nie masterowanie.

Należy trochę sprostować, że według przecieku platynę można wbić po 15 godzinach, ale grając z poradnikiem. Jeśli grasz bez pomocy, odkrywając wszystko samemu, na platynę będzie potrzebne 20-25 godzin.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...