Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Moldar napisał(a):

Oby nie było ino legendarnych 3 i pół bomby

Coś tam śpiewali, że pozycjonują to jako mniejszy projekt, może cena w granicach Sackboya (299 zł). No to sporo taniej, o jakieś co najmniej 19 zyli xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
A niby dlaczego miałoby nie kosztować
pełnej ceny 70$? No to nie ubisandbox na 100h chodzenia po generycznych lokacjach? Błagam. Jeżeli będzie tak zrobiony cały jak wygląda na trailerze i zapewni te 12h do przejścia i 25h do zmaksowania to z przyjemnością zapłacę 70$

Bo się zwyczajnie może nie sprzedać.
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Homelander napisał(a):

 

Jak marketing będzie dobry to się sprzeda. Konkurencji za dużej nie ma

Marketing już odpalony, będzie też na Finale LM, poza tym na wrzesień pustki wydawnicze, powinno być relatywnie dobrze. 

1 minutę temu, Shen napisał(a):

Fajnie będzie zagrać w dobra platformowke, ktora nie ma grafiki jak z czasow ps2.

Dokładnie :). 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał(a):

"Wygląda jak gra Nintendo"

 

Mam dla was złą wiadomość.

W to nie będzie się grało jak w grę Nintendo ani się nie sprzeda jak gra Nintendo. 

 

Ile Ty masz lat? Urodziłeś się w ogóle czy piszesz jako płód? xd

 

Ja mam dobrą wiadomość. Astro pierwsze jest plynniutkie, ma super movement i pacing, wszystko tam bangla, wciąga, genialnie się zbiera i szuka, i to była moja ulubiona gierka a'la Mario.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Nyu napisał(a):

 

Ile Ty masz lat? Urodziłeś się w ogóle czy piszesz jako płód? xd

 

Ja mam dobrą wiadomość. Astro pierwsze jest plynniutkie, ma super movement i pacing, wszystko tam bangla, wciąga, genialnie się zbiera i szuka, i to była moja ulubiona gierka a'la Mario.

Każda nowa premiera na PSN to zjazd na forum fanów Nintendo i XGS. <3. 

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, devilbot napisał(a):

"Wygląda jak gra Nintendo"

 

Mam dla was złą wiadomość.

W to nie będzie się grało jak w grę Nintendo ani się nie sprzeda jak gra Nintendo. 

Czyli nie będzie samograj jak u nintendo? Uff, pocieszyłes mnie, będzie brane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Każda nowa premiera na PSN to zjazd na forum fanów Nintendo i XGS. <3. 

Z tego, co widzę, to "fanom Nintendo i XGS" (poza jednym wyjątkiem) trailer bardzo się podoba i patrzą na gierkę jak na potrzebny powiew świeżości, no ale krzychu69 jak zwykle musi wtrącić swoje toksyczne trzy grosze. Idź z tego tematu, sio, sio, nie zasługujesz na nowego Astro Bocika. 

 

Na premierę biorę dziesięć sztuk. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...