Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Rtooj napisał(a):

Po 3 poziomach na 100% stwierdzam że gra doskonała, problem tylko w tym ze prosta, niby giniesz na raz, ale ciężko nawet ten "raz" zebrać.

Prosta niby, ale ja tam zginąłem na jakimś mini bossie z drugiego świata 3 razy, gorzej niż w Dark Souls xD. 

 

Podejrzewam, że aż tak prosta do wymaksowania nie będzie, ale nie jest to jakaś arcytrudna platformówka. 

 

Mnie chyba najbardziej podoba się po 2ch światach silnik fizyczny, różnorodność, oprawa, megafajny hub, ogólnie wszystko, przy tej grze każdemu się miska cieszy. 

 

Mam już kilka botów z MGS i jakieś gache do nich, no super fanservice, lepiej nie można tego zrobić. 

 

Widziałem, że jest też kilka fajnych ficzerków dla dzieci, aczkolwiek mniej niż w Marianach, na tym polu Nintendo lepsze. 

Odnośnik do komentarza

Nie no już bym z tą prostota nie przesadzał. To nie jest topka wyzwań ala Mario końcowe levele (chociaż kto wie co pod koniec) ale Kirbas to tez nie jest. Te trójkąty, kółka i czwsc bossów są wyzwaniami małymi. Dla mnie idelanie.

 

Jezu ten level z 

Spoiler

God of War, aż mnie chcica na powrót albo zaczęcie Ragnaroka wzięła.

Ogólnie gra mi mocno nostalgię i chęć grania w gry Sony przywróciła

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Basior napisał(a):

Jezu ten level z 

  Ukryj zawartość

God of War, aż mnie chcica na powrót albo zaczęcie Ragnaroka wzięła.

 

Ja po tych retro levelach ala klocki sciagnalem lego city undercover:boomer:

Historia Sonki jest na tyle bogata, że czekam na jakieś soczyste dlc albo astro bota 2.

  • Lubię! 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2024 o 06:06, Masamune napisał(a):

Super, że wszyscy cieszą się grą i w ogóle, ale to trochę absurdalne, że gra z serii stworzonej aby dodać ją za free do pokazania możliwości nowego pada staje się raptem największym hitem platformy, bo jest taka super rzecz jasna, no i w sumie trochę dlatego, że nie wyszło nic innego od Sony wartego uwagi

Przypominam że przed gra pokazująca możliwości pada mieliśmy pełnoprawny, pełnokrwisty tytuł na PSVR. Swoją drogą najlepszą grę na te gogle, spokojnie 10/10. I po pierwszym świecie w nowym Astro stwierdzam ze na razie Rescue Mission wciąż lepsze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

W pełni rozumiem tę zapowiedź, którą cytowałem przed premierą. Te marki wyglądają cool w wykonaniu Teamu Asobi. Można rozbudzić do nich większe zainteresowanie, niż grając w nie same hehe. To przecież mówi wszystko, że ta gra zawartością jest kompletnym listem miłosnym do Playstation, ale pod względem rozgrywki jest kompletnym listem miłosnym do Nintendo. W sensie grania to właściwie JEST nowa część Mario. Nawet mniej typowe dla Mario dopałki są jak coś, co mogłoby właśnie tam być, np. wyciągane ręce niczym odniesienie do Arms. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...