Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadła :platinum: ogólnie banalna, ale specjalne wyzwanie może napsuć krwi.

 

191d19023e453-screenshotUrl.jpg

 

11 minut temu, vip77 napisał(a):

Pytanko. Jak założyć inny strój astro bota żeby w nim śmigać po galaktyce?

Trzeci zestaw puzzli musisz skończyć.

 

Godzinę temu, Shen napisał(a):

Wkurwia mnie ta gacha, chce stroje z ico i shadow of the colossus a wypadl mi rachet i małpa:wujaszek:

Mi wpadły wszystkie od razu. To samo z kolorami DS.

Ostatni strój i kolor jest po przejściu specjalnego wyzwania/gry.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Gra jest banalna, poziomy nie są długie więc leci się szybko. Nie spieszyłem się grając, kilka poziomów musiałem powtórzyć bo brakowało mi portalu albo puzzla, ale większość się robi za pierwszym podejściem.

Na liczniku pokazało mi 23h i nie widzę jak miałbym grać aby to rozciągnąć na np. tydzień.

To nie Crash 4 gdzie w zasadzie każdy poziom trzeba powtarzać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Square said:

Gra jest banalna, poziomy nie są długie więc leci się szybko. Nie spieszyłem się grając, kilka poziomów musiałem powtórzyć bo brakowało mi portalu albo puzzla, ale większość się robi za pierwszym podejściem.

Na liczniku pokazało mi 23h i nie widzę jak miałbym grać aby to rozciągnąć na np. tydzień.

To nie Crash 4 gdzie w zasadzie każdy poziom trzeba powtarzać.

 

No tak, ale 23h dwa dni po premierze to i tak 12h dziennie

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

kupować starutkie google żeby w to pograć to też się nie opłaca. 

 

Przecież to są grosze, a wrażenia bezcenne. Pozwolę sobie na małą prywate, ale z tego co widać po innych tematach, to raczej nie oszczędzasz na mniej lub bardziej potrzebnym retro sprzęcie xD. No chyba, że "opłaca" użyłeś w niedosłownym sensie, ot że po prostu szkoda zachodu, no ale to też w dzisiejszych czasach żaden problem.

 

Zresztą tytułów uwięzionych na PS VR1 jest chyba więcej. A przy odrobinie chęci i szczęścia sprzedasz je bez dużej straty.

 

Rescue Mission to jest przekozak.  Jak widziałem fragmenty streamów z Astro Bota i usłyszałem znajome melodie z wersji VR, to poczułem się jakbym wrócił po latach do znanego z dzieciństwa miejsca. Mimo, że grę zaliczyłem pierwszy raz w czerwcu xD.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie mam dużo czasu na granie przez weekend wymaksowalem pierwszy świat. Pewno 100% 3-4 tyg mi zajmie :) (gram jeszcze równolegle w Evil West).

 

Wiecie co jest wyznacznikiem zajebistości tej gry? 
To że starzy zagrajmerzy się jarają na forum o gierkach, to że wieczorem myślę aby sobie rano pograć (btw. bardzo rzadkie uczucie, za gnoja nagminne), to jeszcze „nic takiego” (wiadomo wyznacznik kozackiej gry), ale jak widzę jak mój młody dla którego normalne singlowe gry (nawet duże AAA), to nic takiego (jara się Mincraftem, Robloxem, WoT itp) i nie może oderwać się od konsoli grając w Astro, masterujàc każdy lvl, to naprawdę wyznacznik, że wysmażyli (chyba?) ikoniczną gierkę.   

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Mnie boli, że na 3 tygodnie urlopu jadę we wtorek i będę musiał przerwę robić od Astro do października :(

Dzisiaj skończyłem Wężową Galaktykę, co level to lepiej :banderas:

Spoiler

A jak odkryłem poziom Bot of War i Uncharted to mi kopara opadła :obama: Fun z ich przechodzenia miałem przeogromny - a jeszcze te nowe wersje main theme z GoW i przygód Drake budowało klimacik.

Astro to chyba będzie moje GOTY 2024 :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...