Skocz do zawartości

ASTRO BOT


Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, giger_andrus napisał(a):

Masz wyżej tweeta od Wario64 z oficjalnym pudełkiem, pod koniec trailera także jest pokazane.

Tak tak, to widziałem, zaprezentowali pudełko, więc raczej nie ma co liczyć na EK, ew. jakieś małe bonusiki, może steelbook. Więcej 7 czerwca, wtedy odpalą preordery. 

 

Spoiler

GO3WBrMWYAAKGQ0?format=png&name=small

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nyu napisał(a):

 

Ja mam dobrą wiadomość. Astro pierwsze jest plynniutkie, ma super movement i pacing, wszystko tam bangla, wciąga, genialnie się zbiera i szuka, i to była moja ulubiona gierka a'la Mario.

+1

Dokładnie jako fan platformówek (w tym ofc Mario) potwierdzam mega pacing i płynność oraz masę funu w poprzednich dwóch częściach Astro.
Jedynie co brakowało to jakiegoś wyzwania przy maksowaniu albo jakiegoś trudnego endgame dla szukających wyzwań. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, balon napisał(a):

Jedynie co brakowało to jakiegoś wyzwania przy maksowaniu albo jakiegoś trudnego endgame dla szukających wyzwań. 

No Playroom nie był trudny, ale od czego są wyzwania i pobijanie czasów znajomych? Tutaj pewnie podkręcą trochę poziom, ale prawdziwe wyzwanie to i tak w czasówkach.

Na poziom trudności Crasha 4 raczej nie ma co liczyć, ale chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał(a):

No Playroom nie był trudny, ale od czego są wyzwania i pobijanie czasów znajomych? Tutaj pewnie podkręcą trochę poziom, ale prawdziwe wyzwanie to i tak w czasówkach.

Na poziom trudności Crasha 4 raczej nie ma co liczyć, ale chciałbym się mylić.

Nie wiem, nie mam znajomych graczy ;) 

 

A tak serio, to mało czego nie trawięn w grach, ale jedną z takich rzeczy są wszelkiego rodzaju czasówki i granie na czas/pod presją czasu. No chyba że to racer to wiadomo, że czas to rdzeń rozgrywki.

 

Osobiście jestem fanem „platformówkowego” stylu Nintendo. Easy to play (robi sprzedaż) i hard do master/100% (dla szukających wyzwań). Ofc nawet w gierkach Nintendo wszelkie czasówki omijam jak tylko mogę. Trudny endgame to fajny patent.    
 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał(a):

No Playroom nie był trudny, ale od czego są wyzwania i pobijanie czasów znajomych? Tutaj pewnie podkręcą trochę poziom, ale prawdziwe wyzwanie to i tak w czasówkach.

Na poziom trudności Crasha 4 raczej nie ma co liczyć, ale chciałbym się mylić.

Dla mnie Crash 4 był leciutko za trudny, dla laika platformersów. 

 

Teraz, balon napisał(a):

Nie wiem nie mam znajomych graczy ;) 

 

A tak serio, to mało czego nie trawięn w grach, ale jedną z takich rzeczy są wszelkiego rodzaju czasówki i granie na czas/pod presją czasu. No chyba że to racer to wiadomo, że czas to rdzeń rozgrywkowe.

 

Osobiście jestem fanem „platformówkowego” stylu Nintendo. Easy to play (robi sprzedaż) i hard do master/100% (dla szukających wyzwań). Ofc nawet w gierkach Nintendo wszelkie czasówki omijam jak tylko mogę. Trudny endgame to fajny patent.    
 

Mario był idealnie ogarnięty, ale wiadomo, dla fanów można było robić cuda wianki przy masterowaniu. 

 

7 minut temu, Square napisał(a):

No Playroom nie był trudny, ale od czego są wyzwania i pobijanie czasów znajomych? Tutaj pewnie podkręcą trochę poziom, ale prawdziwe wyzwanie to i tak w czasówkach.

Na poziom trudności Crasha 4 raczej nie ma co liczyć, ale chciałbym się mylić.

 

Podejrzewam, że takie zwykłe granie to będzie poziom trudności Sackboya, ale na platynę pewnie będzie można pada połamać. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, oFi said:

 

image.thumb.png.015910321160d24661a077241a67fd87.png

 

O Bogowie, pokazałem, że coś takiego istnieje. Poszukaj se sam sklepu gdzie jest to dostępne. O masz tutaj

https://www.fangamer.com/products/astro-bot-plush

a tutaj europejski

https://www.fangamer.eu/products/astro-bot-plush?utm_source=fangamer&utm_campaign=descriptionlink

 

Nie no, serio Ofi? Krócej by Ci zajęło poszukanie w googlach niż robienie edycji obrazka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał(a):

 

O Bogowie, pokazałem, że coś takiego istnieje. Poszukaj se sam sklepu gdzie jest to dostępne. O masz tutaj

https://www.fangamer.com/products/astro-bot-plush

a tutaj europejski

https://www.fangamer.eu/products/astro-bot-plush?utm_source=fangamer&utm_campaign=descriptionlink

 

Nie no, serio Ofi? Krócej by Ci zajęło poszukanie w googlach niż robienie edycji obrazka

 

Jestem zmęczony po oglądaniu wczorajszej gali ok? :nosacz:

Dzięki za linki :rep_up:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jeszcze raz trailer i jedno mnie zastanawia, ilu bossów na świat będzie przypadało, jak po jednym to już wszystkich pokazali, jak więcej to paru można się domyślić (bo jest dużo powrotów z Rescue Mission). Rzucił mi się też w oczy jeden babol z dorysowującymi się górami w 2:15 ale to pewnie naprawią. Rescue Mission ma 90 na MC mam nadzieję że tutaj będzie podobnie albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MEVEK napisał(a):

Ciekawe czy bedzie konsola PS5 Pro w tej czesci Astro?  W wersji na konsole PS5 jest cala masa konsol do eksploracji. Ciekawe czy podobna sytuacja bedzie w nowej czesci i tym samym nowy model. Pewnie do tego czasu juz bedzie oficjalne info 

To by było świetne zagranie marketingowe, jakby finalny level był związany z PS5 Pro xD. 

Odnośnik do komentarza

Na stronie PlayStation jest już dział poświęcony nowemu Astro. Jest tam też kilka screenów i króciutka sekcja Q&A. Pod tym linkiem:

 

https://www.playstation.com/en-us/games/astro-bot/

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-11-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-01-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-03-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-14-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-09-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-12-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-screenshot-10-en-

 

 

Astro-Bot-key-features-image-block-03-en

 

 

Astro-Bot-key-features-image-block-02-en

 


 

Cytat

 

Are there in-game purchases in ASTRO BOT?

 

No, each planet already has plenty of coins to find and spend in the Gatcha Lab!

 

 

Asobi :wub:

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Po trailerze miałem :hype: że aż odpaliłem Astro's Playroom i zbieram wszystko od nowa. Masa nawiązań do historii PlayStation cały czas automatycznie wrzuca banana i tutaj pewnie będzie tak samo, skoro mamy zbierać drużynę z postaci PS. Sam Astrobot jest tak sympatyczny, że nie da się go nie lubić.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Rescue over 150 iconic VIP Bots inspired by legendary characters from 30 years of PlayStation history.


ASTRO BOT is a standalone, full-sized adventure that offers over four times more worlds, 300 bots to rescue and dozens of new powers and features to discover.


Z sekcji Q&A. Jaram się bardziej niż jakimiś kolejnymi Horizonami czy innymi open worldami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...