Skocz do zawartości

Sid Meier's Civilization VII


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna Civka od Sida. Wychodzi na wszystko. Na Switcha też chociaz po cichu liczyłem, że będzie na jego następcę - teraz wychodzi na to, że albo będzie poziom graficzny jak w jedynce albo będzie działac jak gówno. Wczoraj był teaser. Czekam na więcej info i jakiś gameplay.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem 5 cyfrowo, nie zdążyłem ograć, kupiłem 6 cyfrowo, nie zdążyłem ograć a tutaj ląduje 7 :reggie:  Jak coś 4 też mam w pudełku i nie zdążyłem ograć. Za to 1-3 zaliczone na wszystkie strony. 

Do tej gierki trzeba te kilkadziesiąt - kilkaset godzin a ja ostatnio tego nie mam. No nic kupi się 7 i może kiedyś ogram. 

 

Ogólnie to jest niesamowite jak ta seria długo już wychodzi i cały czas trzyma poziom. Szkoda ,że z Heroes nie jest tak samo. 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Zarówno V jak i VI kupiłem po pewnym czasie po premierze ze wszystkimi dodatkami na płycie za równowartość paczki czipsów, więc tutaj pewnie też tak będzie. Nie pamiętam jak było z V, ale goła VI dosyć szybko była rozdawana za darmo w tych całych epic storach czy innych takich. Liczę na większą rewolucję, bo przeskok z V na VI nie był za duży, choć widoczny oczywiście, ale nie tak jak choćby z IV na V. Ale jeśli VII ma wyjść na wszystko, to nie wiem czy znowu się nie przeliczę...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał(a):

Będzie klasycznie: obetną mnóstwo rzeczy, dodadzą jakieś pierdoły. Fani będą krzyczeć, że bieda w porównaniu do 6, bezsens i tak dalej. Ale i tak kupią. A wszystkie brakujące rzeczy będą wydane w płatnych dodatkach. No przecież przerabiane jest to od dawien dawna

No przecież Civke sie kupuje jak te wszystkie dodatki są już w jakies edycji Anthology czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...