Skocz do zawartości

DOOM: The Dark Ages


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mejm napisał(a):

Ja wiem, ze fabula w doomie, ale dziwnie to wyglada jak typ zostal wystrzelony ze stacji kosmicznej(?) i trafil do sredniowiecza(?), gdzie urzeduja przeciwnicy z bazy na marsie(?). Chyba, ze w eternalu cos namacili i ma to jakis sens.

 

Ciezko odniesc sie do broni bo wszystko wyglada na mocno ustawione pod trailer (gun z czacha). Fajnie, ze przeciwnicy sie nie swieca po stunie jak choinka. Mech top. Latanie smokiem kek.

przecież to jest prequel młody

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Ty masz oczy?

Mam i miałem je też na pierwszym gameplay reveal Dooma 2016, który w niczym nie przedstawiał faktycznego tempa (już nie mówiąc, że chodziło w 30 klatkach).

Muszę to mieć pod ręką, a nie udawać że wiem już wszystko po paru sekundach gameplayu.

Tarcza faktycznie daje obraz bardziej defensywnego podejścia.

1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Czekolada zagrajmerski świeżak musi 10 godzin z grą spędzić żeby ocenić model jazdy doom slayerem :yakubu:

Wystarczą mi 2 minuty młody, ale z padem w ręku  :) Gram w gry a nie w obrazy. Skąd wiesz, że belzebuby z Id jeszcze nie zaskoczą jakimiś mechanikami.

 

Gordona szkoda, ale Andrew Hulshult to też znakomity szarpidrut i w sumie chyba nikogo lepszego do muzycznych bangerów nie mogli znaleść.

Odnośnik do komentarza

Przecież ten trailer to przeciwieństwo Serious Sama. Zamiast latania w kółko i nawalania we wszystko z daleka, mamy pełen zestaw mechanik do walki na bardzo krótkim dystansie i kombinacje melee-palna-melee-palna-(...). Widać większy nacisk na defensywę.

 

Martin mówił, że w Eternalu graliśmy racecarem, a tu będziemy monster truckiem. Powiedział również, że tym razem dostaniemy więcej swobody w walce (mniej NAJLEPSZYCH rozwiązań).

 

I mimo, że gra wydaje się wolniejsza... to ten gameplay trailer wygląda szybciej niż D2016 i na pewno mniej więcej tak samo jak Eternal na pokazach, gdzie pamiętam, że dość powolny wydawał mi się skok pomiędzy wrogiem a drugim z finisherem.

 

Trzeba poczekać na QuakeCon - zapewne tak samo, jak w przypadku Eternala, będzie fragment gameplayu, a nie pocięty trailer, a może nawet m&k.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam, wolniejsze tempo mi nie przeszkadza. Wolę to z Eternala, ale widzę w chuj mięska na tym zwiastunie i z lubością wgryzę się w tego kotleta z mielonych na pociski czaszek przyprawionego mielącą ścierwo tarczą wraz z systemem parowania :banderas:

Odnośnik do komentarza

Eternal to był piękny i stylowy balet śmierci, po opanowaniu do perfekcji gracz stawał się bogiem destrukcji. Coś jak Devil May Cry tylko shooterkowo. Przekładając dalej na ten język, to nowy Doom sprawia bardziej wrażenie ostatnich God of Warów. Dobrze to czy źle, to się oceni po premierze. 

Odnośnik do komentarza

Gracze chcą nowych gier, nowych mechanik, nowego IP, ale jak po dojebanym do granic możliwości Doom Eternal i dojebanych do granic możliwości dwóch dlc, gdzie no nie da się już nic więcej wcisnąć więcej developer postanawia postawić krok w poziomie, zamiast w pionie i zaoferować trochę inna rozgrywkę żeby po już wcześniej wymienionym dojebanym poprzedniku i dojebanych dodatkach zaoferować coś nowego co gracze robią? To co zawsze. No nie dogodzisz kurva.

 

Czekam z tarczą i chujem w łapie 

A, i przeciwnicy nadal się podświetlają tylko w inny sposób. Widać to po parry w 1:25.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak 100% pewny deweloper, nawet takim kozakom jak Remedy czy From Software może kiedyś powinąć się noga przy giereczce. To po pierwsze. Po drugie: sracie się co najmniej tak jakby ktoś Wam matkę obraził albo czarnego samuraja, a nikt przecież nie pisze, że gra będzie chujowa. Ot, zdrowa dawka sceptycyzmu i rozsądku (bo nie każdy musi być od razu hurra optymistyczny i jarać się każdym jednym elementem z trailera) + luźne gdybanie na długo przed premierą. To Wy musicie wychillować.

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...