Skocz do zawartości

Life is Strange: Double Exposure


Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo nawet na switcha wychodzi

Cytat

LIFE IS STRANGE: DOUBLE EXPOSURE will launch on Xbox Series X|S consoles, PlayStation 5® and PC on Oct. 29, 2024. The game is also coming to Nintendo Switch.

Cytat

LIFE IS STRANGE: DOUBLE EXPOSURE will be available in three editions; Standard, Deluxe and Ultimate. Players can pre-order the Ultimate Edition now to gain Advanced Access to Chapters 1 and 2 on Oct. 15, 2024, two weeks ahead of the release of the full game.

Fajnie, że cała gra wjezdza, bez czekania na kolejne chaptery.

Odnośnik do komentarza

Brane będzie od razu. Jak kończyłem jakiś czas temu LiS1 to brakowało mi potem tych postaci (znalazłem w necie komiks o dalszych losach Max & Chloe, to trochę osłodziło sprawę).
Dwójeczka o braciach taka se, trójka o grubasce co widzi nastroje - coraz gorsze te powery. Także ideolo, że wraca motyw manipulacji czasem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie że założyłeś temat, czekam mocno.
Też ograłem wszystkie lis ale no do 1 nic nie ma podjazdu .
Natomiast ta część ze względu na Max jara mnie niesamowicie.
1 ograłem 2 razy raz na os i raz na pc z fanowskim spolszczeniem.
I polecam mocno, bo jednak sporo tekstu jest( pamiętniki itd)

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Seria staczała się na dno. Ratunkiem może być... Powrót znanej bohaterki. Pierwsza część to niedoścignione arcydzieło. I według mnie błędem jest, że w ogóle próbowali robić kolejne w ten sam sposób. 

 

Powraca Max. Jest już dorosła. Wykłada na uniwersytecie. Minęło wiele czasu odkąd ją ostatnio widzieliśmy. Wiele się zmieniło. Zmieniło się otoczenie. Stan Vermont to drugi kraniec kraju. Przeszłość pozostała daleko. Ale tragedie dzieją się wszędzie. Zdesperowana Max znowu musi polegać na swoich mocach. Czy będzie to miało negatywne konsekwencje? Chętnie się dowiem pod koniec roku. 

 

Edytowane przez Adolfo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...