Skocz do zawartości

Delta Force: Hawk Ops


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Stare Delta Force to był praktycznie Battlefield, ale bez takich zniszczeń. Za to kosmiczna ilość pojazdów. Sam pamiętam, jak w DF Extreme pakowaliśmy Humvee do MI-6 i zrzucaliśmy je innym graczom na głowę xd

 

Tak, DF stało silną sceną twórców map i jeśli to powtórzą, to możemy mieć silnego konkurenta dla BF-a ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pograłem troche, niestety bliżej temu do CoDa niż do BFa jeśli chodzi o feeling strzelania. Mapy są stosunkowo małe i 64 osoby na nich powodują zbyt duży chaos i zamęt. Przydałyby się serwery na 40 os. max. i byłoby idealnie. Czołgi i generalnie pojazdy są totalnie OP.

 

Optymalizacja na PC bardzo dobra, serwery też działają elegancko, nie natrafiłem na żadne lagi. Niby wersja Alfa ale jeśli wyszłaby w takim stanie jako full nikt nie powinien mieć pretensji. 

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jest bliżej bfa niż Coda, taki trochę bf5, ale mapa w stylu metro może powodować inne odczucia, jest wąsko, walki odbywają się cały czas, więc ciekawe jak wypadną inne tryby.

Wydaje się, że w końcu jakaś poważniejsza konkurencja się znalazła, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Wstępnie wydaje się bardzo ok, podoba mi się bardziej od bf2042.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rooofie napisał(a):

Optymalizacja na PC bardzo dobra, serwery też działają elegancko, nie natrafiłem na żadne lagi. Niby wersja Alfa ale jeśli wyszłaby w takim stanie jako full nikt nie powinien mieć pretensji. 

Jkaby dali otwartą alphe to by serwery siadły momentalnie a liczba kluczy w dropach podobno jest ograniczona. Głupie, tak to w ogłoszeniu piszą że chcą aby jak najwięcej graczy sprawdziło grę po czym ograniczają dostęp. 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden meczyk i według mnie też bliżej temu to bfa niż coda. Fajnie się gra tylko jest tak jak podejrzewałem. Ja już kompletnie nie odnajduje się w grach multi i latam jak kurczak bez głowy :wujaszek: ale jutro jeszcze sobie pogram, może to właśnie ta gierka we mnie rozbudzi tego morderce z czasów bc2/bfa3

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trafiłem na miejską mapke i tutaj już mi się grało zajebiście, feeling strzelania super (w końcu gra gdzie mi się dobrze strzela ze snajperki :banderas:) i jedynie mam to samo odczucie co rooofie że za dużo tutaj graczy i przez to często się z tego robi zwykła sieczka, no ma potencjał giereczka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...