Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

 

 

 

Nowa Zelda 2d gdzie zagramy Zeldą 

 

Niby na papierze bomba ale kompletnie nie pasował mi gameplay na tym pokazie, jakoś nie trafia do mnie pomysł z rzucaniem przeciwników bo Księżniczka sama nie potrafi walczyć czy stołów pod nogi bo nie potrafi się wspinać 

 

Chamski recykling silnika z switchowego Links awakening też nie wywołuje radości, ciekawe czy przynajmniej ogarnęli te okropne spadki FPS na nim przy przechodzeniu do nowej lokacji 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogliby zapowiedzieć Minishoot apostrof Adventures na Switcha i by była większa podjara. Chociaż byłem wielkim fanem starych Zeld, to te nowe kopie mnie nie do końca jarają - robienie takich plansz w 3D wymaga za dużo pracy i za wolno się wczytują, w efekcie czego gry zazwyczaj muszą sobie radzić ze stosunkowo małą ilością kontentu i mają powolne tempo. W ten sposób właściwie w ogóle nie oddają tego co było zaletą gier z GameBoya w kontekście tamtych czasów. Tamte gry wychodziły w epoce jarania się możliwościami 3D i były mistrzostwem pokazania jak przy minimalnych środkach robić nastrój przygody, a ci nowi naśladowcy zazwyczaj robią odwrotnie. 

 

Tutaj przynajmniej jest zupełnie inny pomysł na rozgrywkę, niczym w Tunic. Jednak jakoś mam zero wiary w te nintendowskie spinoffy, które od wielu lat są niemal gwarancją siódemki-ósemki do zapomnienia po dwóch tygodniach. No, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że to ostatnia zelda 2d w tym stylu graficznym. Raz było to fajne ale już wystarczy :) gameplay narazie nie zachwycił bo widać że bierze inspiracje z grzebaniem w eq z tego gorszego botw no ale ma potencjał na fajną gre więc będe obserwował czy coś z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pupcio napisał(a):

Mam nadzieje że to ostatnia zelda 2d w tym stylu graficznym. Raz było to fajne ale już wystarczy  gameplay narazie nie zachwycił bo widać że bierze inspiracje z grzebaniem w eq z tego gorszego botw no ale ma potencjał na fajną gre więc będe obserwował czy coś z tego wyjdzie

Jeszcze bankowo dostaniesz tak Oracle of Ages i Seasons. Maja gotowe juz przeciez prawie wszystkie assety wiec nie ma mowy ze Nintendo odpusci tak leniwy remake.

Odnośnik do komentarza

Mnie na razie odrzuca gimmick z grzebaniem w kieszeni przy każdej zagadce, czynności czy walce. Zobaczymy jak to rozwiążą. 

 

Styl graficzny - tutaj bardzo chciałbym inny niż ten z Links awakening bo już po trailerze widać że to chamskie kopiowanie assetow z tej gry byle skrócić czas developingu. Ale patrząc na botw=>totk widać że team Zelda obecnie lubi recykling 

Odnośnik do komentarza

No to grzebanie w ekwipunku wygląda na razie najbardziej niepokojąco. Bardziej widziałbym tu system jak w MGS1 z wykorzystaniem triggerów; chyba nie planują aż tak nawalić itemów?

No i na późniejszym etapie musi być jakiś item z ofensywną magią, żeby szybciej przebijać się przez mobków.

 

Styl graficzny mi pasuje, tylko te framedropy mogliby ogarnąć :/

Kolejną Zeldę 2D chciałbym jednak w bardziej komiksowo-rysunkowej stylistyce a'la Wind Waker.

Edytowane przez Badus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...