Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Link's Awakening dostał podobną notę więc każdy kto się choć trochę zna na grach N właśnie tyle zakładał.

 

Dla mnie i wszystkich fanów N najważniejszy jest pierwszy wymieniony punkt w plusach tej recki "creative solutions" czyli czysty fun z gierki. Na to właśnie głównie liczyłem i chyba się nie zawiodę

 

 

image.jpeg.2e975c9eee9f95951a24f5ae491c230f.jpeg

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

 

15 minut temu, GearsUp napisał(a):

Link's Awakening dostał podobną notę więc każdy kto się choć trochę zna na grach N właśnie tyle zakładał.

 

Dla mnie i wszystkich fanów N najważniejszy jest pierwszy wymieniony punkt w plusach tej recki "creative solutions" czyli czysty fun z gierki. Na to właśnie głównie liczyłem i chyba się nie zawiodę

 

 

image.jpeg.2e975c9eee9f95951a24f5ae491c230f.jpeg

 

Jest dobrze. Nintendo znowu ratuje branże, a na pewno ten rok.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, iluck85 napisał(a):

Paczka w drodze.

Gorzej od TOTK nie będzie :Coolface:

 

U mnie też, podobno main story 15h 

3 minuty temu, Daffy napisał(a):

@GearsUp dwie pierwsze gry będą średniakami, trzecia pewnie crossgenem, a remaster metroida wyszedł przed wonder czyli jeszcze w ostatnim okresie gdzie Nintendo switcha traktowalo na powaznie

 

Do Jamboree wraca Story Mode więc to będzie pewien powiew świeżości

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał(a):

O 4 oczka wyżej od tegorocznych hitów Stellar Blade/Wukong. Ależ będzie grańsko w piątek :banderas:

 

Kwestia gustu.

 

 

Ekskluzywy Sony: ciągle ta sama gra pod zupełnie innym tytułem.

 

Ekskluzywy Nintendo: ciągle ten sam tytuł pod zupełnie inną grą.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nintendo Life chyba przy każdej grze jęczy na ten "performance", chociaż w sumie jak dają 9, to można uznać, że po prostu znają klientelę gejmerów która jest wrażliwa i potrzebuje takich trigger warningów i nawet jeśli ich osobiście obchodzą gry a nie klateczki, to muszą o tym wspominać żeby klatkarze też byli poinformowani jak to z klatkami. 

 

 

Jak gra wyciekła bodaj wczoraj, to na pewno zapytani dziś w ile przeszli grę piszą że 15 godzin hehe. Z tego co wiem to gra jest duża i zrobienie wszelkich opcjonalnych rzeczy zajmie znacznie więcej, chociaż na pewno do dużych Zeld się nie zbliża.

Może w poniedziałek już się da sprzedać hehe, trzeba będzie pocisnąć w weekend.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...