Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniejsze, że tutaj wszystko da się zrobić różnymi metodami, oglądałem wczoraj chwilę stream Rysława i używał kompletnie innych metod na rozwiązywanie zagadek i walki z pierwszym bossem. Tu każde przejście będzie inne, gra będzie miała świetne replayability.

 

Gracie w trybie Hero czy Normal? Ja pierwsze przejście na normalu

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, GearsUp napisał(a):

Trust me bro.

 

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy, wiem że Switch przestał ci czytać BOTW ale trafiłeś po prostu na felerny egzemplarz. Kolekcjonujesz retro sprzęty więc teoretycznie to co piszą na internetach o dyskach HDD zakłada, że dzisiaj już żaden stary laptop czy inny sprzęt nie powinien ci się odpalać a jaka jest praktyka?


No niestety z moich HDD retro działa już tylko 3 i to te nowsze. Najmniejszy jaki działa to 2GB, te które miały po kilkadziesiąt MB czy kilkaset to wszystkie już trupy :( no ale podmieniam na karty CF. To samo z grami na Famicom Disk ale to akurat kupowane za grosze i wiedziałem ,że zdechną pomimo trzymania w klatce faradaya.
 

Zelda mnie tylko zachęciła do zgłębienia tematu i jak się dowiedziałem o stosowaniu pamięci flash w kartridżach do Switcha to się załamałem trochę. Mam ponad 200 gierek w kolekcji i pewnie można przedłużać życie tych kartridży odpalając je co jakiś czas ale średnio to zachęcające do zbierania. 
 

Także kupuję tylko eksy a indyki już olewam. A tak to dalej zbieram płytki czy kartridże na nieśmiertelnych maskrom.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 2h, pierwszy dungeon ukończony, zrobione 2 misje poboczne. Ależ sztosiwo! :banderas: Nie śledziłem zwiastunów. Ba, zapomniałem, że ta gra w ogóle wychodzi. Wczoraj mnie naszło, żeby zakupić (oczywiście w najlepszym sklepie z grami, takim niebieskim) i to była bardzo dobra decyzja.

 

Na początku byłem trochę zagubiony, bo gra daje masę możliwości, ale jak już człowiek zaczyna łączyć kropki, to jest wielka radocha. Boli jedynie klatkarz, ale Nintendo ma to gdzieś, bo i tak kupimy :leo:.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...