Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniejsze, że tutaj wszystko da się zrobić różnymi metodami, oglądałem wczoraj chwilę stream Rysława i używał kompletnie innych metod na rozwiązywanie zagadek i walki z pierwszym bossem. Tu każde przejście będzie inne, gra będzie miała świetne replayability.

 

Gracie w trybie Hero czy Normal? Ja pierwsze przejście na normalu

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, GearsUp napisał(a):

Trust me bro.

 

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy, wiem że Switch przestał ci czytać BOTW ale trafiłeś po prostu na felerny egzemplarz. Kolekcjonujesz retro sprzęty więc teoretycznie to co piszą na internetach o dyskach HDD zakłada, że dzisiaj już żaden stary laptop czy inny sprzęt nie powinien ci się odpalać a jaka jest praktyka?


No niestety z moich HDD retro działa już tylko 3 i to te nowsze. Najmniejszy jaki działa to 2GB, te które miały po kilkadziesiąt MB czy kilkaset to wszystkie już trupy :( no ale podmieniam na karty CF. To samo z grami na Famicom Disk ale to akurat kupowane za grosze i wiedziałem ,że zdechną pomimo trzymania w klatce faradaya.
 

Zelda mnie tylko zachęciła do zgłębienia tematu i jak się dowiedziałem o stosowaniu pamięci flash w kartridżach do Switcha to się załamałem trochę. Mam ponad 200 gierek w kolekcji i pewnie można przedłużać życie tych kartridży odpalając je co jakiś czas ale średnio to zachęcające do zbierania. 
 

Także kupuję tylko eksy a indyki już olewam. A tak to dalej zbieram płytki czy kartridże na nieśmiertelnych maskrom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...