Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dział dobry, w każdym razie

Amazon odpalił platformę do grania w chmurze
https://luna.amazon.pl/

Darmowy dostęp w ramach subskrypcji Prime.

Póki co można przetestować sobie 12 gier z biblioteki oraz powiązać konta Epica, Ubi i Goga.

Można też kupić se oficjalnego pada za jedyne 299 zł :obama:

https://www.amazon.pl/Bezprzewodowy-kontroler-do-serwisu-Luna/dp/B0CXYHVSTK

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Frantik napisał(a):

Tu jest haczyk. W wybrane gry z gog. Na razie koło 40 tytułów

Zakładam, że te które dostałem w ramach amazon prime gaming? Nie sprawdzałem bo w robo jestem i nie mam teraz czasu.

 

E: ja bym to przeniósł w sumie do działu PC. Amazon ma swojego klienta a cloud to tylko dodatkowa opcja.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

Zakładam, że te które dostałem w ramach amazon prime gaming? Nie sprawdzałem bo w robo jestem i nie mam teraz czasu.

 

Nie/nie tylko

https://www.gog.com/blog/play-your-way-enjoy-your-gog-games-with-luna-cloud-streaming-service/

 

image.png

Odnośnik do komentarza

Dziś start usługi w PL. Nie śledziłem tematu i wzięli mnie z zaskoczenia. Może w wolnej chwili sprawdzę jak to działa i jak się ma do GFN. Strumień to przyszłość.

 

Teraz, pawelgr5 napisał(a):

Zakładam, że te które dostałem w ramach amazon prime gaming? Nie sprawdzałem bo w robo jestem i nie mam teraz czasu.

 

Na innym forum widziałem, że ludzie podłączali konta z goga, epica i ubi gdzie mają od cholery tych darmowych gier, to im w sumie z 40 odpalało i było dostępnych. To się pewnie zmieni z biegiem czasu jak z GFN. 

 

Tam jest jeszcze opcja, że można wykupić abonament na Lunę i grać w gry, które są w tym abonamencie. Ze 100 tytułów. Mniejsze i większe, dużo rozdawanych przez Epic czy Amazon w ramach członkostwa.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Elitesse napisał(a):

Tam jest jeszcze opcja, że można wykupić abonament na Lunę i grać w gry, które są w tym abonamencie. Ze 100 tytułów. Mniejsze i większe, dużo rozdawanych przez Epic czy Amazon w ramach członkostwa.


To w sumie nie jest jasno komunikowane. Na tym blogu goga stoi, że

 

Cytat

t’s super simple. Luna is available in the USA, Canada, UK, Germany, France, Italy, Spain, Poland, Austria, and the Netherlands. If you’re a resident of any of these countries just head over to Luna’s cloud gaming website. There, you can link your GOG account to your Amazon Luna service, and if you have Prime Gaming or Luna+ subscription (with the latter granting access to more titles) you’re good to go!


Czyli niby Prime Gaming zamiast Luny z abonamentem tyż może być:notsure:

 

Odnośnik do komentarza

Lol własnie wlazłem na amazon prime gaming i lajtowo ze strony natychmiastowo odpaliłem Metro Exodus, już pomijam ze oczywiscie smiga w lepszych detalach niz na moim lapku (oraz SD co jest jeszcze bardziej oczywiste) ale dziala to nawet dobrze. Gra się komfortowo. Mając więc abonament Prime od razu jest Luna i kilka dostępnych gierek (Fallout NV np) + można podpiąć swoje konto gog.com które też da jakąś pulę gier do ogrania. 

 

A to wszystko za 50zł za rok. Nie wierze ze w koncu nie podniosą ceny. Inna sprawa, że dają w tym abo tyle że nawet i to 100zł rocznie to będzie absolutnie nic. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Badus napisał(a):

Mając z tyłu głowy Google Stadia (Panie, świeć nad jej duszą) to nie ekscytuje mnie kolejna wariacja grania w chmurze.

Tylko Amazon to nie Google, inne podejscie mają do wszystkiego. Google to mam wrazenie ze dziala na zasadzie: albo blockbuster super smashing hit albo do piachu po max 2 latach. żadnych półśrodków i sentymentów. Amazon rozwija swoje produkty powoli i trochę bardziej z głową.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Frantik napisał(a):


To w sumie nie jest jasno komunikowane. Na tym blogu goga stoi, że

 


Czyli niby Prime Gaming zamiast Luny z abonamentem tyż może być:notsure:

 

 

image.png.3992b42bb0f2d10648dc11f3cd9bc902.png

 

To z ich stronki, a sam mam Prime wykupionego na rok. Sam Prime do grania w gry z naszej biblioteki + kilka tytułów pokroju metro i fallouty, a w ramach subskrypcji Luna+ dostęp do tych ponad 100 gier. Jak przeglądałem to w większości rzeczy, które były dodawane w gratisach na epicu czy od amazona więc jak ktoś ma już tam swoje biblioteki gier to nie opłaca się za bardzo ten abonament.

 

19 godzin temu, Jukka Sarasti napisał(a):

No, to jest absurdalnie dobry deal i jestem ciekaw, co im wychodzi w Excelach, że trwa kolejny rok.

 

To chyba już nawet trzeci rok z rzędu! Sam początkowo olewałem ten abonament i jakoś chyba po roku od jego wprowadzenia zdecydowałem się zakupić. Myślałem, że dostanę rok za 49 zł a potem wprowadzą normalną cenę. Natomiast już drugi raz płaciłem 49 zł za rok. Wspaniały deal - darmowe gierki, telewizja i jeszcze dostawy od nich + promocje co jakiś czas. Teraz jeszcze granie w chmurze. Szturmują nasz rynek zdominowany przez allegro.

 

19 godzin temu, _Red_ napisał(a):

Przypadkiem o tym poczytałem na pepperze i odpaliłem Fallout New Vegas na smartfonie w przeglądarce. Mimo szybkiego wifi nie było to jakos super komfortowe, raczej cięło. Póki co ciekawostka dla mnie.

 

Na telefonie jakakolwiek usługa grania w chmurze dobrze działa? To chyba jeszcze za wcześnie aby móc się w ten sposób komfortowo wszędzie bawić. Plus może też jest jakaś aplikacja do Luny na telefony, która poprawi komfort grania. Te usługi dość szybko się rozwijają. Pamiętam jak sprawdziłem z ciekawości chmurę GPU grając w jakąś Forzę. Szału nie było jednak działało w miarę spoko. Pół roku później jak znów spróbowałem chmury wyglądało to o niebo lepiej. 

 

20 godzin temu, Frantik napisał(a):

Nie wiem czy dział dobry, w każdym razie

 

 

Postuluję stworzenie nowego działu pod nazwą "granie w chmurze". Rośnie nam nowa "platforma", która powinna stać obok działów xbox, sony czy nintendo. Sam chciałem kiedyś założyć temat po pozytywnych wrażeniach z GFN. Przeszedłem tak całego Alana Wake 2 i Control. Na moim necie na kablu miedzianym do 80 mbs Control śmigał pięknie i szybko w rozdielczości i grafice lepszej niż na moich PC, PS4 czy XSX. AW 2 już niestety nie wyglądał tak dobrze ale dało radę przejść gierkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...