Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, number_nine napisał(a):

Straszna bida w recenzjach w tym miesiącu 

 

W numerze sierpniowym niestety też pewnie podobnie - sezon ogórkowy w pełni i to tak maksymalnie Jeszcze Frostpunk zalicza opóźnienie. Z drugiej strony więcej miejsca na publicystykę. 

Odnośnik do komentarza

Na ten symulator to widzę, że wydawca trochę wywala kasy na promocję. Gdzieś widziałem na FB mi się nawet przewinął komiks wprowadzający do gry. A w naszym przypadku taka mniej generyczna okładka od czasu do czasu to duży plus. Nie samymi AAA człowiek żyje. Więcej publicystyki również nie przeszkadza.

 

Empik w galerii Posnania nawet ostatnie dwa miesiące nie spóźniał się z wystawianiem PSX EXTREME na premierę. W przyszłym tygodniu również sprawdzę, jak im pójdzie tym razem. Dobrze, że presja poszła na Empiki, tam najwięcej osób może przypadkowo dostać gazetkę w swoje łapy. 

 

PS. Perez, coś wiadomo o opóźnionych nagrodach za listy miesiąca? Trochę czasu minęło od ostatniego kontaktu w tej sprawie...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Adolfo napisał(a):

PS. Perez, coś wiadomo o opóźnionych nagrodach za listy miesiąca? Trochę czasu minęło od ostatniego kontaktu w tej sprawie...


A to dalej z tym kodem sie nie wyjasnilo? Ja o to pytalem Rogera to wspominal, ze czekamy na Sony i pozniej juz nawet nie pytalem, cisza byla w temacie to myslalem, ze zalatwione. A rozumiem jeszcze nie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał(a):


A to dalej z tym kodem sie nie wyjasnilo? Ja o to pytalem Rogera to wspominal, ze czekamy na Sony i pozniej juz nawet nie pytalem, cisza byla w temacie to myslalem, ze zalatwione. A rozumiem jeszcze nie. 

Właśnie ostatnio pisałeś, że czekamy na Sony, to tak sobie czekamy :) 

Odnośnik do komentarza

Dobry! Garść informacji odnośnie nadchodzącego wydania: 

 

- prenumeraty wyjdą dzisiaj (wtorek) - wybaczcie znowu obsuwę, ale w drukarni awaria maszyny do klejenia, wczoraj już nie zdążyli całości zrobić, a dopiero dzisiaj info mi wpadło; od sierpniowego wydania zmiana drukarni (akurat planowana wcześniej) i ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce, czy będzie mniej przebojów

- numery z Extreme Plus, jeśli ktoś nie dał paczkomatu, też wyjdą dzisiaj z drukarni - wysyłka pocztą
- wydania z Patronite do paczkomatów wysyłam jutro, bo w związku z obsuwą w druku do mnie też zamiast dzisiaj, dojedzie nakład jutro (dzisiaj pewnie etykiety ogarnę to mogą wpaść Wam powiadomienia)

- PDF na sklep i dla prenumeratorów wjedzie w środę po południu, pewnie jakaś 17-18.00

- w podobnych godzinach 17-18.00 numer wjedzie na Allegro i na sklep https://www.psxextreme.pl/

- od północy w czwartek wydanie dostępne na platformach e-Kiosk, Nexto, eGazety, Publio, jeśli ktoś tam kupuje/prenumeruje 

- w sprzedaży ogólnopolskiej papierowe wydanie od czwartku

 

A póki co jeszcze cały czas dostępny PSX Extreme 321. Dzięki! 

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał(a):

od północy w czwartek wydanie dostępne na platformach e-Kiosk, Nexto, eGazety, Publio, jeśli ktoś tam kupuje/prenumeruje 

Ciekawe czy ktoś tam kupuje, bo to nie jest zwykły PDF tylko czytanie online przez przeglądarkę/lub ich apke. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał(a):

Ciekawe czy ktoś tam kupuje, bo to nie jest zwykły PDF tylko czytanie online przez przeglądarkę/lub ich apke. 

 

Schodzi z kilkadziesiąt sztuk - trochę w ramach prenumerat, trochę pojedyncze egzemplarze. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2024 o 14:24, grzybiarz napisał(a):

Ciekawe czy ktoś tam kupuje, bo to nie jest zwykły PDF tylko czytanie online przez przeglądarkę/lub ich apke. 

Kupowałem regularnie w e-kiosku kiedyś, ale zrezygnowałem, bo apka padaka, trzeba było się logować za każdym razem. Teraz wolę pdf wrzucić do apki Książki i wszystkie numery w chmurze ładnie poukładane rocznikami. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Jak tam PDFik, wleci dzisiaj? Przekartkowałbym już chętnie w oczekiwaniu na listonosza. :ohboy:

 

49 minut temu, Perez napisał(a):

 

Si, jeszcze naście minut, jakieś techniczne cuda do opanowania, bo de facto to pierwszy generowany na nowym sklepie. 

 

Perez, proszę o zatrudnienie na stanowisku asystent Prezesa. 

Odnośnik do komentarza

Jest PDF, przekartkowany już wirtualnie. Widzę, że sugestia dotycząca Headshotów została wdrożona, najs. :D 

I tak sobie scrollując nie mogę wyjść z podziwu, że Wy jesteście w stanie w te kilka tygodni stworzyć tyle tłustego contentu i złożyć to wszystko do kupy. Chylę czoła, serio. :hi:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...