Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, grzybiarz napisał(a):

Kurde no nie chce tak pisać ale gdzie to ma być?:) ostatni post to extreme leak, ale tak z początku czerwca jest np link do e-wydania starego numeru. Teraz nie widzę posta z linkiem 

 

Płatności nie pilnuje, ostatni wpłaca, ale do PDF-a pierwszy - tego Klienta nie obsługujemy!

 

A tak poważnie to przepraszam, faktycznie posta nie wrzuciłem - włala https://patronite.pl/post/66438/e-wydanie-psx-extreme-322-juz-dostepne

 

Chociaż ogólnie myślałem, że na koncie Patronite to jest jakaś zakładka "udostępnione pliki" czy coś. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał(a):

 

Płatności nie pilnuje, ostatni wpłaca, ale do PDF-a pierwszy - tego Klienta nie obsługujemy!

 

A tak poważnie to przepraszam, faktycznie posta nie wrzuciłem - włala https://patronite.pl/post/66438/e-wydanie-psx-extreme-322-juz-dostepne

 

Chociaż ogólnie myślałem, że na koncie Patronite to jest jakaś zakładka "udostępnione pliki" czy coś. 

Ja dostaje linki w mailu.

Odnośnik do komentarza

Uszanowanie! PSX Extreme 322 wjeżdża na dzielnię - https://www.psxextreme.pl/psx-extreme-322-juz-w-sprzedazy/

  • nasz sklep – wydanie papierowe lub elektroniczne
  • Allegro – wydanie papierowe
  • e-Kiosk – wydanie elektroniczne
  • Nexto – wydanie elektroniczne
  • eGazety – wydanie elektroniczne
  • Publio – wydanie elektroniczne
  • Patronie - dostępne dla Patronów

I oczywiście stacjonarne punkty z prasą na terenie kraju. 

 

Dziękuję jak zawsze za każdy kupiony numer - niech Wam da tyle przyjemności jego lektura, ile nam przygotowanie go :) 

  • Plusik 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Pdf pobrany, czekam teraz na papier. Dzięki Panie Perez, jak zwykle pełen profesjonalizm. Złoty człowiek :wub:

 

Ulubione felietony już zaliczone, czyli Pan Mielu, Pan Piechota i Pan Walkiewicz. Jak zwykle na najwyższym poziomie. Mielu to powinien dostać w ogóle pełną stronę, ale pewnie chłopak zajęty. 

A tak znowu mamy KAPITALIZM (który to już raz?!?!) od Marcellusa.

 

Chińska bajka dla dzieci w kąciku baka nawet mnie zainteresowała, więc się obejrzy. Dzięki Panie Konsolka. 

 

Teraz idę czytać co tam napisał Robert Kubica o Vagrant Story. 

 

A w ogóle to tyle razy słyszałem od członków redakcji (w piśmie, podcastach i soszjalach) jak to nie ma ostatnio w co grać na sonce i tylko gejmpas boży, ale przychodzi pytanie na czym najczęściej gracie i prawie wszyscy jak jeden mąż podają ps5 jako pierwszy sprzęt. Czyli albo prawie w nic nie gracie (bo przecież nic nie ma) albo jednak nie jest tak źle :kaz:

To już mój jakiś 7 czy 8 udział w Głosie Ludu. Dziękuję, ale zapełniłem Ci Perez tyle razy stronę i dalej nic z tego nie mam. Nawet skarpetek bombermana nie dałeś mi ostatnio wygrać. No chyba nie tak to powinno wyglądać :/

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pix napisał(a):

To już mój jakiś 7 czy 8 udział w Głosie Ludu. Dziękuję, ale zapełniłem Ci Perez tyle razy stronę i dalej nic z tego nie mam. Nawet skarpetek bombermana nie dałeś mi ostatnio wygrać. No chyba nie tak to powinno wyglądać :/


Masz rację, przepraszam! Aby uniknąć nieporozumień to więcej już Cię nie wrzucam ;)

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, number_nine napisał(a):

Nowy numer już czeka w paczkomacie, w dzień premiery kioskowej :banderas:Klasa, panie Perez 

 

No akurat to ten miesiąc słabo :D. Scenariusze pod to są trzy docelowo:

a) drukarnia max ogarnia i dojeżdża do mnie nakład w poniedziałek i od razu wysyłka - to jest taki baaaardzo pozytywny, bo teraz od sierpnia nowa drukarnia i druk w Krakowie ergo dłużej trzeba na dostawę
b) optymalny - dostawa wpada poniedziałek wieczorem/wtorek rano, pakowanie, wysyłka i w środę numer w paczkomacie

c) ten obecny, taka ostateczność - jest opóźnienie/przesunięcie, numer mam w środę i wysyłam z dostawą na czwartek 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał(a):

Dwa razy w GL w jednym numerze? No nie spodziewałem się. 

 

Ogólnie z GL to powiem Wam, że coraz trudniej o statusy. Bo produkujecie ich masę, ale mam wrażenie, że już z 90% to wideo/fotki/embedy. Ot, teraz zerknąłem: fota/fota/X/cytat/fota/fota i jedyny @Czoperrr z tekstem, który spoko by pasował. Fotki ciężko wstawiać, bo to mała rubryka i jedno zdjęcie sensownej wielkości i zaraz miejsca nie ma. Stąd czasami duble, chociaż staram się, aby jednak każdy był max raz. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Perez napisał(a):

Ogólnie z GL to powiem Wam, że coraz trudniej o statusy. Bo produkujecie ich masę, ale mam wrażenie, że już z 90% to wideo/fotki/embedy

Można zablokować dodawanie grafik i filmów w Statusach :problem:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, dee napisał(a):

Można zablokować dodawanie grafik i filmów w Statusach :problem:

 

Dzięki, chcesz, żeby mnie zlinczowali, Ty to jesteś dee... Spoko, na razie jeszcze jest czym zapełnic, a ewentualnie z czasem może się odświeży i coś zmieni. 

Odnośnik do komentarza

Czwartek, dzień premiery, gazetka kupiona w lokalnym saloniku prasowym, ale udałem się także na audyt do pobliskiej galerii Posnania, do Empiku. I niespodzianka: PSX EXTREME brak!!!

 

Zdjęcie poniżej, prasa komputerowa, poważny brak naszego ukochanego szmatławca!batch_IMG_9301.thumb.jpg.c64b83f8b900ff2d49ad1bbb35ac948b.jpg

 

Jednak moje niezwykle wyczulone oko uchwyciło coś na sąsiedniej półce. Charakterystyczne barwy sprawiły, że wystający zza innych gazetek kawałek papieru zwrócił moją uwagę. Tak, to PSX EXTREME, wrzucone i sponiewierane tam gdzie się go nikt nie spodziewał znaleźć!

 

Zdjęcie poniżej. Na innej półce, ledwo widoczne, lecz czujne oko fana wychwyci kluczowe fragmenty. Między Kosmosem, a Tatrami. A Ty już znalazłeś?

batch_IMG_9302.thumb.jpg.b8aea21fe000b86af474480afcdead3c.jpg

 

Oczywiście nie można było tego tak zostawić. Całe 5 sztuk gazetki (trochę mało jak na Empik) wylądowało na właściwą półkę, w najbardziej reprezentatywnym miejscu. Teraz każdy zainteresowany znajdzie gazetkę. Nawet Ci nie zainteresowani znajdą i się zainteresują. Zdjęcie poniżej pokazuje finalny stan.

batch_IMG_9303.thumb.jpg.c79c26e1b1b701f4d86727d1454e4ad9.jpg

 

Dlatego drodzy czytelnicy, róbcie audyt swoim Empikom. Nie możemy pozwolić żeby sabotowali premierę naszego ukochanego pisemka. 

 

(paranoja mode on)

W osiedlowej Chacie Polskiej, konserwatywna pracownica zawsze wyciąga z półki na gazety stos pisemka ANGORA i niezdarnie chowa je za ladą. To "lewackie" pisemko nie ma prawa się znaleźć w rękach klientów. I tak od lat taka sytuacja. Dziwne to, że nadal tam wysyłają stosik pisma, choć przez lata nie sprzedał się ani jeden egzemplarz. Widać nikt tego nie sprawdza. I podobna sytuacja może mieć miejsce w Empiku - jakiś zły pracownik, zapewne fan konkurencji, specjalnie chowa nielubiane pisemko tak by nikt go nie kupił. Zwłaszcza, że już wcześniej były opóźnienia w tym Empiku i pisemko lądowało na półce kilka dni po premierze. A teraz wylądowało na premierę, ale dziwnie ukryte. Przypadek? Za tydzień zrobię kolejny audyt. 

(paranoja mode off)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...