Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)   Wczoraj ukończyłem czytanie całego numeru PSX EXTREME 321 i dziś zabieram się za nowy numer :)  Z poprzedniego numeru polecam bardzo EXTREME PLUS na temat twórcy gry GRAN TURISMO   Pan Zabłocki wykonał kawał dobrej roboty bo tekst czytało się super :)  Nie wiem czy wiecie ale pierwsze Gran Turismo tworzyło zaledwie 20 osób :)  Ja swoją przygodę z Gran Turismo zacząłem od części drugiej i super jest dowiedzieć się czegoś nowego na temat twórcy tej genialnej gry :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Piotrek87 napisał(a):

Witajcie :)   Wczoraj ukończyłem czytanie całego numeru PSX EXTREME 321 i dziś zabieram się za nowy numer :)  Z poprzedniego numeru polecam bardzo EXTREME PLUS na temat twórcy gry GRAN TURISMO   Pan Zabłocki wykonał kawał dobrej roboty bo tekst czytało się super :)  Nie wiem czy wiecie ale pierwsze Gran Turismo tworzyło zaledwie 20 osób :)  Ja swoją przygodę z Gran Turismo zacząłem od części drugiej i super jest dowiedzieć się czegoś nowego na temat twórcy tej genialnej gry :)

 

Dziękuję, takie opinie tylko motywują do jeszcze cięższej pracy! :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Benson napisał(a):

Czemu zapowiedzi gier z SGF nie są podpisane? Najpierw myślałem, że wszystkie pisał Komodo, ale Astro Bot kończy się:
"I tylko szkoda Komoda, że nie zagrał..."

 

We wstępie do tego samego tekstu Roger napisał, że to jego sprawka :) . Na SGF byłem w pojedynkę, obskoczenie wszystkiego co było prezentowane było więc logistycznie prawie niemożliwe, dlatego tytuły, które chwilę potem można było ograć również w innych miejscach (np. w siedzibie polskiego oddziału PlayStation w Warszawie) odpuszczałem, skupiając się na tych, które dało się sprawdzić tylko w Los Angeles. Dlatego w przypadku Astro Bota musiałem obejść się smakiem, ograł go za to rednacz.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KOMODO napisał(a):

 

We wstępie do tego samego tekstu Roger napisał, że to jego sprawka . Na SGF byłem w pojedynkę, obskoczenie wszystkiego co było prezentowane było więc logistycznie prawie niemożliwe, dlatego tytuły, które chwilę potem można było ograć również w innych miejscach (np. w siedzibie polskiego oddziału PlayStation w Warszawie) odpuszczałem, skupiając się na tych, które dało się sprawdzić tylko w Los Angeles. Dlatego w przypadku Astro Bota musiałem obejść się smakiem, ograł go za to rednacz.

Czyli wszystkie pozostałe teksty są Twoje?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Benson napisał(a):

Czyli wszystkie pozostałe teksty są Twoje?

 

Tak. Jeśli pijesz do ich podlejszej niż zwykle jakości to wynika ona niestety specyfiki targów - teksty młóci się z hotelu po nocach i nad ranem, nie ma czasu na dłubanie i wielokrotne poprawki. Jeżeli do druku poszły jakieś kulfony to wina korektora Rogera ;) 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...