Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pix napisał(a):

Jeszcze nie jest dla Ciebie za późno, żeby zarabiać grube pieniądze na wciskaniu staruszkom chińskich garnków w galeriach handlowych! :D

Miałem na studiach ten etap "kariery". Encyklopedie, książki o malarstwie itp. 

 

Byłem w tej piwnicy. Nie chcę do niej wracać...

Odnośnik do komentarza

Najbardziej z całego numeru podobał mi się tekst dotyczący Vagrant Story. Pisany lekką ręką i z masą ciekawostek. Aż mi się włączył we łbie motyw muzyczny z intro. Uzmyslowilem sobie też, że o ile bardzo dobrze wspominam grę i kojarzę generalnie klimat, styl graficzny i walkę, to jednak z samej fabuły już niewiele pamiętam (jakieś przebłyski z Sydneyem i Ashley na pikniku ;)). Czas odświeżyć. 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem cały numer i to nawet z dodatkiem Extreme Plus :) Moja prośba: jeżeli jest taka możliwość to proszę aby dodatek Extreme Plus był w kolorze :) Ostatnio dużo gram na Nintendo Switch ( obecnie w grę przygodową Syberia ) i rzadko działam na stacjonarnych sprzętach. Bardzo polubiłem granie na małych sprzętach. Super byłoby aby nowy numer np wrześniowy był na temat konsol przenośnych. Na temat specyfikacji,ceny. Ostatnio na ppe.pl Pan Zabłocki napisał materiał na temat przenośnej konsoli w odniesieniu do PlayStation że takowej Sony obecnie nie posiada. Nie wiem jak Wy drodzy czytelnicy ale marzy mi się aby Sony wydało przenośną konsole na miarę Nintendo Switch i żeby całą czas ją wspierała dobrymi grami :)  Z obecnego numeru polecam Extreme Plus i artykuł na temat piractwa Pana Kochaniec. Super się czytało :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał(a):


Ogarniemy. Mozliwe, ze w drukarni cos zawalili, bo Ty bodaj zagraniczna wysylka, bo krajowe to do paczkomatu ode mnie ida.

Wyslalem tez maila to zalegly i sierpniowy mozecie mi wyslac do Polski. Za dwa tygodnie przyjezdzam na dwa tygodnie do Polski to moge zabrac a na wysylce sie troche zaoszczedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...