Skocz do zawartości

Dead Rising Deluxe Remaster


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pawelgr5 napisał(a):

A tam nie było jakichś ograniczeń czasowych podczas robienia misji? Strasznie nie lubię czasówek.

Było ale nawet jak nie udało się za pierwszym razem zrobić wszystkich misji to można było grać dalej żeby rozwinąć postać i poznać teren a następnie podejść jeszcze raz z już dopakowaną postacią. Bardzo wciągający system.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

I należy nadmienić, że jest to dopiero druga gra z serii robiona przez Japończyków - wcześniej odpowiadali tylko za jedynkę, reszta gier była od kanadyjskiego oddziału. Także znowu dobry Capcom i znowu jedynka - to nie może się nie udać.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem od dwójki, bo miałem PS3, a jedynka była xboxowym exem. Ta presja czasu mnie odrzuciła i nigdy nie przeszedłem.
Mając już XSX, zacząłem DR3, bo strasznie tej gry zazdrościłem XBOXowi, ale wygląda to jak kupa dzisiaj - temu by się przydał remaster.
Muszę ponownie spróbować, a ten remaster jedynki może być dobrym momentem, może tym razem zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bzduras napisał(a):

polecę na cotka: gra generacji day - 1 jaram się

This is the way.

 

Ja pamiętam jak kupiłem X360 z jedynką Dead Rising i odpalałem jeszcze na CRT, nie szło przeczytać żadnego napisu xD Piękne czasy.

Samej gry nigdy nie przeszedłem, (nawet jak wjechał monitor 720p xd) nie mogę przeżyć limitu czasu w żadnej grze, tym bardziej, gdzie jest to tak szeroko zakrojona mechanika, blokada nie do przeskoczenia dla mnie.

Ale fajnie, że się Capcom pochylił nad tym, tak czy siak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ten limit czasu jeśli robisz tylko fabułę plus jakieś kilka misji pobocznych jest naprawdę hojny, po prostu trzeba odrzucić nastawienie na "wymaksuję wszystko w jednym przejściu!" i pogodzić się z tym, że nie ma na to szans. Gra wymaga kolejnego przejścia na NG+, gdy Twoja postać jest już trochę podpakowana, a taki 100% run wymaga już maksymalnego levelu i znajomości gry. Powiem więcej: średnio rozgarnięty gracz prawdopodobnie nigdy nie będzie w sytuacji, gdzie limit czasowy zepsuje mu przejście na tyle, że nie da się go odratować. Bijecie jakichś gigakoksów w eldenie na 1 levelu w samych gaciach a nie potraficie przejść z lokacji A do B w 20 minut? Kaman.

Odnośnik do komentarza

Capcom wydoi każdą swoją serię :obama: No ale ok akurat jedynka zasługuje, najlepsza część serii i jedna z lepszych gier o radosnym szlachtowaniu zombiaków ever. Świetny klimat, pokręceni bosowie, zobaczymy jak z poziomem trudności, bo zapamiętałem oryginał jako dość trudny sam w sobie (pomijam ograniczenia czasowe, to będzie dla współczesnego gracza katorga :kaz:).

Odnośnik do komentarza

Jak na sezonowca przystało odpaliłem oryginał :boomer: Robie drugie podejście jak nie siądzie to yebać. Ogólnie super zabawa chodzić po tych sklepach i rzucać w zombiaki płytami cd ale też mnie przeraża ten limit czasowy. W najgorszym wypadku pochodze sobie po centrum handlowym i pozabijam zombiaki dobrze się bawiąc :asax:

image.thumb.jpeg.6b5935b3592edd2bc59228e5dec2749f.jpeg

Odnośnik do komentarza

 

Ten materiał polecam świeżakom, bardzo ładnie rozłożone na części co i jak. Tak jak pan XM mówi, ten timer to jest serce i dusza tej gry, była projektowana wokół niego, bez tego pejcza nad głową seria mocno traci zmieniając się w zwykłą jatkę bez polotu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. I przypominam, że jedynka w porównaniu do kolejnych części to nie jest gra o zabijaniu zombie - zombie to tylko otoczenie, tło wydarzeń, gdzie kolejne części odchodziły od tego na poczet bezmózgiej sieczki rodem z musou, robienia co raz głupszych broni i spłycając całą rozgrywkę tylko i wyłącznie do zabijania.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...