Skocz do zawartości

Dead Rising Deluxe Remaster


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Bzduras napisał(a):

A to nie było to z zabiciem całej populacji miasta, czyli 53,594 zombiaczków?

 

To jeszcze gorzej dla mnie bo to wbiłem :sapek:

15 minut temu, łom napisał(a):

Głupie to było ale przynajmniej jakaś nagroda czekała a nie tylko ikonka na profilu.

 

Nawet nie pamiętam co za to było xd

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mustang napisał(a):

To nie było takie złe osiągnięcie. Nie pamiętam ile godzin, na TA ktoś pisze 3, to jest nic w porównaniu z wieloma innymi grami. Chociaż akurat mało wnosiło do gry i mogli zamiast spokojnie dać coś ciekawszego.

 

Niby tak a z drugiej strony robi MMO z gry która nie polegała na bezmyślnym grindzie. Kolejna rzecz która mi z nastoletnich lat życia została w pamięci to jak na kacu po studniówce targałem krasnala przez pół gry w HL2 żeby wysłać go rakietą w kosmos a osiągnięcie nie wpadło xd

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Moje szczytowe osiągnięcie to było wbicie drugi na świecie achie za 1000 mil w dodatku do Mafii 2 spędziwszy dzień na wirtualnej autostradzie i słuchając radia, tak, brawo ja.

 

Więc ten Dead Rising nie był taki zły, tylko za dzieciaka granie 14 godzin bez przerwy albo zostawienie hałasującej konsoli (czasy wczesnej 360, teraz na XSX by było easy) przez kilka dni nie było warte rodzinnej kłótni. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 8h w oryginał i dla mnie musowe rzeczy do naprawy to ai ziomków do ratowania bo to jest c0rwa dramat xD i to cholerne radio, zajebisty pomysł że nie można walczyć podczas rozmowy i odebrać połączenia jak nosimy kogoś na plecach nie ma co xD

Te czasowe limity jakoś mnie nie wkurzają a nawet powiedziałbym że zaczynam je lubić. No jest klimacik jak czas na zadanie się kończy a ty z 3 ocalałymi próbujesz wrócić i ostatecznie tylko ze starym pijanym na plecach udaje ci się dotrzeć :obama:  Jak człowiek się przestawi na tryb że nie ma chuya że wszystko nam się uda zrobić na pierwszym przejściu to zaczyna się super zabawa.

Chyba zostaje fanem kolejnej marki capgods :nosacz2: ehh i znowu zerowanie każdej części

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mały hint NPCe mają nieskończone ammo więc warto im dać jakąś broń palną nawet z jednym nabojem, lepiej sobie będą radzić i mniejsza szansa że dostaniesz dechą w tył głowy. Sam rdzeń rozgrywki jest świetny ale faktycznie parę usprawnień mogą dodać do tego reremastera jak np. poruszanie się jednocześnie z celowaniem.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, łom napisał(a):

Mały hint NPCe mają nieskończone ammo więc warto im dać jakąś broń palną nawet z jednym nabojem, lepiej sobie będą radzić i mniejsza szansa że dostaniesz dechą w tył głowy. Sam rdzeń rozgrywki jest świetny ale faktycznie parę usprawnień mogą dodać do tego reremastera jak np. poruszanie się jednocześnie z celowaniem.

A ja nie polecam im cokolwiek dawać bo wtedy za dużo walczą, a za mało za Tobą idą.

Odnośnik do komentarza

Graficznie raczej średnio żeby nie powiedzieć słabo ale jest 4k/60 i miliard zombiaków czyli najważniejsze rzeczy capgods zapewnił. Ogólnie spoko, kiedyś się ogra bo teraz to już sobie skończe og :wujaszek: Wszystko co widziałem raczej na + chodzenie i strzelanie i nowa mapka z ładnymi  ikonami sklepików, nawet dodali yebane schody przy tej wentylacji:fsg: i jedynie mam obawy co do autosejwa? W sensie rozumiem jego istnienie w 2024 dla wstrętnych każuli ale mam obawy że to zmasakruje sens tej gry, no chyba że będzie to zrobione z głową   

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lepiej dać oprawę na poziomie PS4 ale za to z sensowną rozdzielczością i 60 FPS niż napakować efektów czy przebudować np. AI zombiaków (NPCe to inna sprawa) a później mieć problemy jak z Dragons Dogma 2. Myślałem że premiera będzie o wiele później, jak to robi mniejszy team i w miarę szybko to może też powróci np. Lost Planet.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wolałbym remake dwójki (najlepsza część), ale jak się zastanowić to jedynka bardziej na niego zasługuje, A już na pewno go potrzebuje, bo przez tragiczne AI NPCów jest dzisiaj ledwo grywalna. No i ta drętwota podczas walk, ostatni boss to był koszmar x___x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...