Skocz do zawartości

Dead Rising Deluxe Remaster


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Josh napisał(a):

Ponoć ciężki temat, żeby zrobić odbicie w lustrze, no ale kurde, często gram w starocie z psx/ps2 i tam na luzaku to wszystko działa mimo zacofanej technologii :reggie:

Co chwilę przewija się ten temat i brak normalnie działających luster to tylko i wyłącznie lenistwo developera. Jeszcze takie ustawione w większych pomieszczeniach, odbijające masę obiektów i poruszających się postaci to może być problem ale ustawione w kiblach (jak w DR) czy innych, małych zamkniętych pomieszczeniach (np. pokój z samego początku TLOU) zawsze powinny działać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Bzduras napisał(a):

A tam fikołki, robisz sobie plik tekstowy w folderze z grą, nazywasz go user.ini, do środka wklejasz gmpcr_unlock_frame_rate = true i zapisujesz. Myk, klatkaż odblokowany.

Da się to zrobić ma sd?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nyu napisał(a):

Tragiczne logo i okładka.

 

Ale gierka wygląda fajnie i na do ry remaster. Zanim kupię, to spróbuję pobawić się w dwójce.

 

Ok, przespałem się z tym. Cofam.

 

W sensie jest to logo strasznie zle, ale myślę, że nie wyszło im to niechcący.

 

Ten skrótowiec i ten tytuł deluxe remaster, i ten font pochylony jak w star warsach - no jest to tragicznie kiczowate.

 

Jak gra przecież.

 

Rozgrzeszeni (nawet jeżeli mój esteta płacze).

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, suteq napisał(a):

Pewnie fan-made ale okładka w takiej formie, tylko innej kolorystyce, jest np. na sklepiku Xboksa. 

 

apps.6740.14627116620279565.4b6ba128-4e6

 

no to trochę beka z Capcomu.

 

ale sam remaster szokująco dobrze zrobiony po trailerach. Nie spodziewałem się takiego wysiłku dla umierającego IP. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Capcom tymi remasterami zawsze bada rynek czy gracze są jeszcze zainteresowani daną marką. Zrobili tak z DMC wypuszczając najpierw Czwórkę w postaci Special Edition (chyba kliknęło, skoro kilka lat później dostaliśmy DMC5) i Onimushę (remaster jedynki, który sprzedał się kiepsko, więc o sequelu możemy zapomnieć). Jest szansa, że jeżeli Frank się dobrze przyjmnie to za jakiś czas zobaczymy pełnoprawną piąteczkę. Tylko pytanie czy oni jeszcze mają jakieś pomysły na tę serię, bo po DR4 mam co do tego wątpliwości.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał(a):

Zrobili tak z DMC wypuszczając najpierw Czwórkę w postaci Special Edition (chyba kliknęło, skoro kilka lat później dostaliśmy DMC5)

Douzupełnię ciekawostką: Capcom samo nie wiedziało, w którą stronę ma iść z marką (i czy w ogóle), dlatego wypuściło tak blisko siebie DMC4SE (18.06.2015) i DmC Definitive Edition (10.03.2015). Która lepiej się sprzeda ta miała dostać sequel i dlatego obecnie mamy DMC5 zamiast DmC2.

Odnośnik do komentarza

Tak mocno się nie wgłębiali w historię, ale w którymś wywiadzie z Istuno przewinęło się takie zdanie. Oczywiście teraz ni chuja nie znajdę, bo widziałem to w 2018 roku po zapowiedzi piątki i weź teraz szukaj źródła w tych obscure wywiadach z kanałów po 3 tysiące subów :dog: Chyba, że uda mi się wyguglać to wrzucę w edita.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał(a):

Capcom tymi remasterami zawsze bada rynek czy gracze są jeszcze zainteresowani daną marką. Zrobili tak z DMC wypuszczając najpierw Czwórkę w postaci Special Edition (chyba kliknęło, skoro kilka lat później dostaliśmy DMC5) i Onimushę (remaster jedynki, który sprzedał się kiepsko, więc o sequelu możemy zapomnieć). Jest szansa, że jeżeli Frank się dobrze przyjmnie to za jakiś czas zobaczymy pełnoprawną piąteczkę. Tylko pytanie czy oni jeszcze mają jakieś pomysły na tę serię, bo po DR4 mam co do tego wątpliwości.

Tylko na DR trzeba inaczej spojrzeć - od dwójki do czwórki to nie Capcom robił, tylko zamknięte już studio w Kanadzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...