Skocz do zawartości

Dead Rising Deluxe Remaster


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojej strony polecam DR Case Zero z topka lokacji która mimo tego, że to półtorej ulicy to ma fajne, unikalne lokacje jak posterunek policji, stacje benzynowa, mały obóz wojskowy. Gierka na 2h, tylko 30klatek, jedna walka z psychopata i że dwie misje główne + parę osób do uratowania. Imo warto zagrać.

Godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Dwójka tak samo, ale inaczej - dla mnie już tak jedną ręką pod remake to podpada. Wiadomo, że nie w nowoczesnym tego słowa znaczeniu i nie po tych remakach, które w ostatnich latach nam zaserwowano ale jak na tamte czasy to jak najbardziej.

Ja bym raczej powiedział, że dr2-otr to taki dmc4-Se - inną postać, ruchy, dodatkowa, chujowa lokacja plus parę zmian które ogólnie nie są żadnym dealbreakerem i jak ma się zagrać w jedno to lepiej w fabularna "dwójkę"

Odnośnik do komentarza

Ja od razu zacząłem w dr 2 i nie żałuję. Bardzo fajna historia i setting.

Na początku po przeskoku z japońskiej iście arcadowej dr1 postać wydawała się ślamazarna ze zbyt dużą ilością animacji ale po zdobyciu punktów speed zapierdala dobrze. 

Jestem po 3 psycholach i byli bardzo fajni.

Dobra gierka.

Ze 2 przejścia zrobię na bank a potem case zero i west i off the record. W trójkę grałem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ok, przeszedłem DR2. W końcu próba serii zakończona sukcesem.

 

Krótko mówiąc, zaczynam drugi plejfru. Gramy w coopie i zamierzamy teraz podlevelowani ratować jak najwięcej bez guide'a. Kozacka gra, mega patent, jaranko i w ogóle. Największy minus? Trzeba aż za bardzo znać położenie rzeczy, żeby tworzyć komba. No i melee z psychopatami :F

 

Potem wlatuje trójka, również w coopie, a potem remaster jedynki solo.

 

W czwórkę se po prostu pogram, po 2h wydaje się po prostu nudna, ale zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał(a):

Co to w ogóle za minus, że trzeba znać rozłożenie przedmiotów pod comba... Wolałbys totalna losowosć?

 

PRZEPRASZAM XD

 

Odpowiadając na pytanie Twoje i Pupcia: po prostu nie za wiele przetestowałem, a wiele z nich mi się nie podobało, więc ostatecznie większość gry i tak używałem bejsbola i gwoździ, bo były blisko.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Josh napisał(a):

Niemożliwe, że gierka aż tak nie siadła największemu lizusowi Capcomu.

Ma parę trafnych spostrzeżeń (gradacja kolorów, szybsze levelowanie, niektóre zmiany brzmiące trochę jak cenzura, np. psychopata-weteran nie drze już mordy o Wietkongu i komunistach, a o "kretach", lol), natomiast część to takie typowe mamrotanie "o nie, tu zmienili koszulkę postaci i ZABILI TYM CAŁY KLIMAT" czy tego typu pierdy każdego rasowego psychofanboja.

 

Jeszcze podrzucam dwa NIEZALEŻNE materiały, bo dzisiaj chyba jakieś embargo zeszło.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał(a):

Ma parę trafnych spostrzeżeń (gradacja kolorów, szybsze levelowanie, niektóre zmiany brzmiące trochę jak cenzura, np. psychopata-weteran nie drze już mordy o Wietkongu i komunistach, a o "kretach", lol), natomiast część to takie typowe mamrotanie "o nie, tu zmienili koszulkę postaci i ZABILI TYM CAŁY KLIMAT" czy tego typu pierdy każdego rasowego psychofanboja

Dlatego jestem zaskoczony. Gość jako jeden z ambasadorów zawsze wchodził w tyłek żółto-niebieskiemu korpo, żeby tylko nie potracić benefitów z wynikających z tego tytułu, a tutaj takie słowa krytyki pod adresem ich nowej gierki? Fiu-fiu, gdyby nie to że już je ma, to bym napisał, że w końcu wyhodował sobie jaja. 

 

Co do samej gierki to mnie to niespecjalnie zniechęciło i tak będę szarpał, zwłaszcza że z tego co widzę połatali wszystkie największe babole. Tylko wiadomo, ta cenzura i uginanie kolana przed obrońcami moralności (no more punkciki za sexy foteczki :/ ) troszkę boli.

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brak Erotici i zmiana tego weterana z wietnamu to jest niezła beczunia i chyba widać że to musiało jakoś pod koniec wpaść do tych chińskich głów bo jest fragment gdzie robi fote Jessi i kółeczko na cycolach dalej jest tylko nie liczy za to punktów xD Ale ogólnie zapowiada się porządne odświeżenie, najbardziej szkoda mi że nie będzie og aktora Franka, wkurza mnie ten capcom z tą zmianą aktorów głosowych bo w residencie jest to samo

Odnośnik do komentarza

ACG już pozytywniej wypowiada się o poszczególnych fragmentach, wchodząc w gierkę bez jakichś konkretnych wspomnień z oryginałem. Nadal jednak day one dla mnie, trzeba głosować portfelem i pokazać panu Capcomowi, że Dead Rising musi się podnieść z martwych :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, smoo napisał(a):

Nie da sie słuchać tych nowych głosów, Capcom ma jednak pierdolca z tym zmienianiem Va w każdej swojej grze. Ktoś tam mocno nie ogarnia tematu immersji i poszanowania czyjegoś wkładu w wykreowanie postaci.

Jednak tu jest pewna różnica bo gra jest kontynuowana po 20 latach i wiadomo, że niektórych trzeba zastąpić. Co innego seria RE bo tam to kabaret.

Ja mimo wszytsko jestem zajaramy, a na zmiany w jednej linijce tekstu czy brak cycofotek wyjebane - są to tak marginalne zmiany, że już o nich zapomniałem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...