Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Może mylisz z bonus bgc Piotr Witczak :)

https://www.instagram.com/bonusbgc_official/

Jakiś czas po napisaniu posta, dowiedziałx kim Witczakx jest. Szkoda człowieka, że tak mocno odleciał - lubiłem jego teksty w CD-Action. Przynajmniej wtedy, gdy kupowałem to czasopismo - czyli lata 2011-2013. Ciekawi mnie w sumie, kiedy nastąpiła światopoglądowa wolta i zwrot w stronę regresywizmu w cda? Wiadomo, że wiąże się to z grubym, w roli rednacza - który banuje na youtube, za krytykę i sugerowanie, że pan nintendo robi coś źle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Veselar said:

Jakiś czas po napisaniu posta, dowiedziałx kim Witczakx jest. Szkoda człowieka, że tak mocno odleciał - lubiłem jego teksty w CD-Action. Przynajmniej wtedy, gdy kupowałem to czasopismo - czyli lata 2011-2013. Ciekawi mnie w sumie, kiedy nastąpiła światopoglądowa wolta i zwrot w stronę regresywizmu w cda? Wiadomo, że wiąże się to z grubym, w roli rednacza - który banuje na youtube, za krytykę i sugerowanie, że pan nintendo robi coś źle.

 

 

Jaka światopoglądowa? Tutaj masz wyjaśnienie i rozwiązanie zagadki

Quote

Zgłoś się do mnie, proszę, chętnie Ci polecę kogoś, kto za niewielkie pieniądze przeprowadzi Wam jakieś szkolenie

 

Poziom marketingu rodem z telezakupów Mango:

1. Stworzenie nieistniejącego problemu

2. Pokazanie, że problem jest poważny

3. Grożenie konsekwencjami w razie nie rozwiązania problemu

4. Udawanie troski i chęci pomocy

5. Sprzedaż swojego produktu.

No przecież to jest podręcznikowe wręcz. Z podręcznika Marketing dla Debili. Ci, którzy się na to łapią to zwyczajne ofiary. Debilami skrajnymi i to na sterydach są za to osoby, które kupują ten cały sztuczny problem i ZA DARMO pomagają tym cwaniakom pokroju SweetBabyINC czy tego żałosnego kolesia się bogacić. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Veselar napisał(a):

Jakiś czas po napisaniu posta, dowiedziałx kim Witczakx jest. Szkoda człowieka, że tak mocno odleciał - lubiłem jego teksty w CD-Action. Przynajmniej wtedy, gdy kupowałem to czasopismo - czyli lata 2011-2013. Ciekawi mnie w sumie, kiedy nastąpiła światopoglądowa wolta i zwrot w stronę regresywizmu w cda? Wiadomo, że wiąże się to z grubym, w roli rednacza - który banuje na youtube, za krytykę i sugerowanie, że pan nintendo robi coś źle.


Od nowego numeru redaktorem naczelnym całe szczęście jest gość spoza kręgu grubego. Ciekawe czy coś się zmieni. Kanał CDA leży no ale nic tam ciekawego nie ma. Ten z długimi włosami czasem robił coś ciekawego ale go już od dłuższego czasu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał(a):

Ten youtubowy kanał CDA nie jest taki zły. Podcasty są denne, ale materiały nawet do posłuchania w czasie jazdy do pracy. O niebo lepsze niż obecne tvgry, gdzie i dobór materiałów i prowadzący to dramat

Nie wiem, nie znam się - od ponad roku, dostałem shadowbana więc nie oglądam xD
 

2 godziny temu, Ukukuki napisał(a):


Od nowego numeru redaktorem naczelnym całe szczęście jest gość spoza kręgu grubego. Ciekawe czy coś się zmieni. Kanał CDA leży no ale nic tam ciekawego nie ma. Ten z długimi włosami czasem robił coś ciekawego ale go już od dłuższego czasu nie ma. 

Co, poważnie? Zmienili Spikaina na kogoś innego? :O a taki był otwarty i nienawistny względem Rysława.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał(a):

Ten końcówki są do.. dupy :) bo nie wiem czy Ty się dowiedziałeś, czy ktoś inny. 

 

Oczywiście, że są do dupy. Nie mniej uwielbiam używać ich, w czysto ironicznym zabarwieniu. Swoją drogą, PPE jest powiązane z PE? Czy od lat nie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Veselar napisał(a):

Co, poważnie? Zmienili Spikaina na kogoś innego? :O a taki był otwarty i nienawistny względem Rysława.

Po spikainie byl chwile Witold a teraz jest Paweł Kozierkiewicz, dla mnie totalnie osoba nieznana.

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, LeifErikson napisał(a):

 

Od lat odrębne byty pod różnymi wydawcami.

To przepraszam redakcję, że dalej kolportowałem wersję, że growy pudelek jest powiązany z PE.

 

24 minuty temu, Mejm napisał(a):

Po spikainie byl chwile Witold a teraz jest Paweł Kozierkiewicz, dla mnie totalnie osoba nieznana.

 

To jestem zaskoczony, że zmienili spikaina. Ale czy cokolwiek się zmieniło, pod kątem wtrętów światopoglądowych?

Odnośnik do komentarza

Tam aktualnie są najwyraźniej spore zawirowania i niezła rotacja ostatnio. Witold ile numerów był naczelnym? Dwa? Teraz stery przejął chyba jakiś typ od wydawnictwa. Siekiera gdzieś spierdolił, Smuggler też chyba skupia się na specjalach (Retro), bo w kwartalniku prawie go nie ma.

Może się zrobić ciekawie w sumie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Veselar napisał(a):

To jestem zaskoczony, że zmienili spikaina. Ale czy cokolwiek się zmieniło, pod kątem wtrętów światopoglądowych?

 

Spikaina nie ma już dłuszy czas ale przez ten czas zastępował go Witold ale to też jego znajomy był. Ostatnia zmiana wydarzyła się w ostatnim numerze i niestety wiele o niej nie było. Nowy redaktor naczelny pewnie wielkiego wpływu na nowy numer nie miał. Zobaczymy od następnego. Nie wiem o które rzeczy światopoglądowe pytasz bo w czasopiśmie takiego burdelu nie ma jak na stronie, jedynie pewnie jebanie ruskich się nie zmieni bo Smuggler nigdzie się nie wybiera.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Veselar napisał(a):

Co, poważnie? Zmienili Spikaina na kogoś innego? :O a taki był otwarty i nienawistny względem Rysława.


Nawiązujesz do tego twitterowego polowania na Rysława? Słaba akcja, chociaż też się nie spodziewałem kilku "ciekawostek" odnośnie polubień Rysława na twitterze.
Co nie zmienia faktu, że podcasty czy streamy bardzo przyjemnie się ogląda, jestem pod wrażeniem, że koleś przy okazji nie rzuca bluzgami na lewo i prawo.

Natomiast fun fact - w tym syfie brał też udział niejaki Generator Frajdy, nie wiem czy jest sens niewtajemniczonym tłumaczyć, ale powiedzmy, że stał sobie taki gościu po skrajnej lewej stronie i robił z siebie wzór i obrońcę moralności (będąc w rzeczywistości ultratoksyczną personą). Żeby nie było, to jakoś za żadnymi skrajnościami tu nie przepadam, wliczając z prawej strony.

Generalnie to pamiętam, jak gościu z innym jutuberem - Gargamelem - i przy premierze Hogwarts Legacy prowadzili "krucjatę", no bo jak to tak można w to grać, J.K. Rowling jest cancelowana na bieżąco, nawet tam kogoś z tych jutubowych weteranów zwyzywali. Po czym parę miesięcy miesięcy później jedna z byłych dziewczyn powrzucała brudy na tego towarzysza Gargamela, jak się nad nią znęcał itd. - ten pierwszy oczywiście się od tego wszystkiego odciął i odpalil Stevie Wonder mode - ja nie widzioł, ja nie wiedzioł.
Myślę, że to w zasadzie idealnie podkreśla tą część, ekhem, "giereczkowa", która lubuje się w przekrzykiwaniu reszty społeczności.

Edytowane przez Antihero_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Antihero_ napisał(a):


Nawiązujesz do tego twitterowego polowania na Rysława? Słaba akcja, chociaż też się nie spodziewałem kilku "ciekawostek" odnośnie polubień Rysława na twitterze.
Co nie zmienia faktu, że podcasty czy streamy bardzo przyjemnie się ogląda, jestem pod wrażeniem, że koleś przy okazji nie rzuca bluzgami na lewo i prawo.

Natomiast fun fact - w tym syfie brał też udział niejaki Generator Frajdy, nie wiem czy jest sens niewtajemniczonym tłumaczyć, ale powiedzmy, że stał sobie taki gościu po skrajnej lewej stronie i robił z siebie wzór i obrońcę moralności (będąc w rzeczywistości ultratoksyczną personą). Żeby nie było, to jakoś za żadnymi skrajnościami tu nie przepadam, wliczając z prawej strony.

Generalnie to pamiętam, jak gościu z innym jutuberem - Gargamelem - i przy premierze Hogwarts Legacy prowadzili "krucjatę", no bo jak to tak można w to grać, J.K. Rowling jest cancelowana na bieżąco, nawet tam kogoś z tych jutubowych weteranów zwyzywali. Po czym parę miesięcy miesięcy później jedna z byłych dziewczyn powrzucała brudy na tego towarzysza Gargamela, jak się nad nią znęcał itd. - ten pierwszy oczywiście się od tego wszystkiego odciął i odpalil Stevie Wonder mode - ja nie widzioł, ja nie wiedzioł.
Myślę, że to w zasadzie idealnie podkreśla tą część, ekhem, "giereczkowa", która lubuje się w przekrzykiwaniu reszty społeczności.

Miałem przede wszystkim na myśli, jego wysryw przy okazji podcastu u Dapita. Taki epizodzik rok temu, czy może więcej nagrali. Co do gf i gargamela - znam tą idiotyczną sytuację.

 

Ps. Na stronie CD-A, Spikain widnieje cały czas jako rednacz.

Edytowane przez Veselar
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Veselar napisał(a):

Ps. Na stronie CD-A, Spikain widnieje cały czas jako rednacz.


Ta strona jest dziwna, z jednej strony nikt tam nie udziela się w komentarzach z drugiej jak ktoś napisze coś pochwalnego o LGBT to bije 400 komentarzy od czytelników. 
 

Tak czy siak nieaktualne info od dawna.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...