Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Wyświetliło mi się to przypadkiem na FB, szczerze mówiąc myślałem ,że Krzysiek ma trochę więcej oleju w głowie i nie ulega polowaniu na czarownice.

 

Nie wiem czy to już było w tym temacie.

 

IMG_9758.thumb.jpeg.d0c4371169773e2022406347b613083f.jpeg

 

 

Jprd kolejny "guru". Zaryzykuję stwierdzenie że PE kupuje 99% czytelników którzy mają inne poglądy niż te lewackie zjeby. W sumie paradoksalnie dzięki tej "aferze" jakiś mały % "świeżaków" zainteresuje się PE. Przeczytają nr/kilka numerów i wyrobią sobie zdanie.

 

Z tymi debilami lewakami jest jak z religijnymi fantatykami. Dwa skrajne bieguny spierdolenia. Jedni i drudzy chcą "zbawiać świat".

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Shen napisał(a):

Dziwnych ludzi uzytkownik Ukukuki sledzi.

 

A co masz obok jego profilu podświetlone? Przycisk obserwuj, resztę zostawiam tobie, pewnie się domyślisz czy go obserwuję czy nie :)

 

22 minuty temu, Square napisał(a):

Podbijam pytanie.

 

Jakiś profesorek z AGH piszący prace naukowe o gierkach. ogólnie zasłynął chyba z krytyki polskiego szkolnictwa a tak poza tym to próbuje się wybijać na takich tematach które wrzuciłem. 

Odnośnik do komentarza

Kim by nie był, to jedno jest pewne: cel został osiągnięty. Piszą już o tym randomie na najbardziej popularnym forum o giereczkach w Polsce, więc wrota do wielkich pieniędzy i wiecznego fejmu zostały przed nim otwarte. Pewnie teraz nas czyta i wali sobie konia ze swoim chłopakiem z podniecenia. 

Edytowane przez Josh
  • This 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał(a):

A co masz obok jego profilu podświetlone?

Ale jednak fejs Ci sugeruje. No dobra, widzę że typ chyba jest jakimś tłumaczem, jutuberem itp.

—-

Mnie to dziwi że lewacy w internecie krzyczą ale jak przychodzi co do czego to nie czytają pism o grach. CD-a prawie że padło i przeistoczyło się w kwartalnik, bo jak pisali- jest więcej czasu na sprzedaż magazynu :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Ale jednak fejs Ci sugeruje. No dobra, widzę że typ chyba jest jakimś tłumaczem, jutuberem itp.

—-

Mnie to dziwi że lewacy w internecie krzyczą ale jak przychodzi co do czego to nie czytają pism o grach. CD-a prawie że padło i przeistoczyło się w kwartalnik, bo jak pisali- jest więcej czasu na sprzedaż magazynu :)


Sugeruje bo śledziłem i komentowałem tę dramę z PE na FB. Teraz to nawet mi proponuje Witczaka do znajomych czy połowę zgredów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Mnie to dziwi że lewacy w internecie krzyczą ale jak przychodzi co do czego to nie czytają pism o grach. CD-a prawie że padło i przeistoczyło się w kwartalnik, bo jak pisali- jest więcej czasu na sprzedaż magazynu

Lewacy w internecie krzyczą na wszystko: na fatfobicznych redaktorów kolorowych czasopism, na to że murzyni nie są wystarczająco reprezentowani w filmach, że w grach wideo jest za mało wątków homoseksualnych, że stawki piłkarek są niższe niż piłkarzy, a na końcu okazje się, że ani nie kupują tych gazet, ani nie grają w gry i nie oglądają filmów, na mecze nie chodzą, a jedyne z czym kojarzy im się spalony to z falafelem, którego zostawili zbyt długo na rozgrzanej patelni. A później te wszystkie korporacje, które wchodzą im głęboko w tyłek liczą straty, bo nagle okazuje się, że dostosowują się do 1% konsumentów, który ma totalnie wyjebane na ich produkt.

 

Aż mi właśnie soczek Kubuś poszedł nosem, bo przypomniała mi się drama z Budweiserem tracącym miliardy $, ponieważ piwo kierowane do prawackich rednecków postanowili reklamować transem. No, ale niestety, postępowość i zmienianie świata na lepsze swoje kosztuje.

Edytowane przez Josh
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Bezczelność i hipokryzja tych ludzi jest bezgraniczna. Tęczowy Krzysiek "groznawca" niech lepiej zaapeluje do swoich kolegów, żeby kupowali CDA, bo coś kiepsko im idzie zamiast nawoływać do bojkotowania pisma, którego i tak nikt z jego otoczenia nie kupuje i nie wie o co chodzi. Nie wiem na kim mają robić wrażenie groźby typu "my się znamy na grach, trzeba się z nami liczyć, więc nie fikajcie".

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

CD-a prawie że padło i przeistoczyło się w kwartalnik, bo jak pisali- jest więcej czasu na sprzedaż magazynu :)

W zasadzie to wyszło na to, że CD-Action nie było w stanie zbudować większej społeczności, która by się opierała głównie na contencie z samego pisma.
Wiem, że wspominam o oczywistościach, no ale główną siłą napędową były pełniaki. Czasy się zmieniły, a w raz z nimi mnóstwo rzeczy, które spowodowały ułatwienia w dostępie do gier i całe zgromadzenie zaczęło się rozchodzić. No ale mimo wszystko, jak na realia rynku prasowego, długo przejechali na tym patencie, już nie wspominając, jak na starcie urobili resztę konkurencji i wydawnictwa, olewając jakieś porozumienia sprzed końca poprzedniego tysiąclecia, żeby nie dodawać pełniaków, bo wydawcy czuli się zagrożeni. Coś takiego było. xd

Do tego Bauer, który miał wywalone w rozwój pisma i rozszerzenie działalności na innych polach (typu YouTube). Do tego przykład z samej góry, czyli słynne "nie podoba się, to nie kupuj" od Smugglera/MacAbry. Tu w szczególności chciałoby się powiedzieć "play stupid games, win stupid prizes". Reaktywacja też nie wyszła najlepiej - od tej słynnej "zbiórki inwestorskiej" do wprowadzania zmian, które albo wchodziły dość późno, albo w nienajlepszym stylu.

Chociaż okej, padły jeszcze takie pisma jak Neo Plus, ale pamiętam, że tam społeczność też była raczej solidnie obudowana wokół pisma?
Aczkolwiek chyba nigdy nie przyjdzie mi się dowiedzieć, o co w końcu poszło przy zamykaniu pisma, patrząc też na te dziwne wątki z Gulashem, już po zwinięciu interesu. xd

Odnośnik do komentarza

Przeurocze jak człowiek będący przedstawicielem pokolenia i środowiska, które nie czyta prasy pisze o nawoływaniu do bojkotu kupowania gazetki o gierkach dla dzieci. :dynia: Czyli ci, co jej nie kupowali, nie będą jej teraz kupowali jeszcze bardziej! 

 

Wyglada to trochę jak "efekt Steisand" w lokalnym wydaniu. :D

 

No i syndrom oblężonej twierdzy też tam widzę, że wchodzi grubo, skoro pisze o "skrzykiwaniu się do slania gróźb karalnych". WTF? Kto? Gdzie? Jak? 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał(a):

Trzeba zapytać Pereza  jak nawoływanie do bojkotu pisma przez Krzysia, odbiło się na sprzedazy nowego numeru:kekw:

Nie no wiadomo, że w ogole.
 

 

Wciąż stawiam hipotezę że zasieg generowany przez te dramy może być korzystny, bo grono "postępowych" się pokisi we własnym sosie, a zobaczy to przy okazji spora grupa tych złych boomerow, dziadersow czy jak my się tam jawimy w ich oczach, pójdzie i kupi albo zamówi prenumeratę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...