Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bzduras napisał(a):

I tych krzysztofów czy innych takich też zostawmy. Nic nie zaboli tak jak brak odpowiedzi na zaczepki. Niech się bawią w swojej piaskownicy i krzyczą co chcą.

 

Ten temat jest trochę zaprzeczeniem takiego podejścia, bo co by pożyło parę dni i zdechło tutaj będzie archiwizowane i kumulowane po wieki. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kris Blake napisał(a):

Z tamtejszych komentarzy :

 

Wylęgarnia manosferycznych krzykaczy i wyborców Konfy. Geniusze . 

mocne, na forum kojarze tylko dwie osoby glosujace na konfe, ale to tak samo jak na pixel heaven sugerowali, że Roger nigdy nie dotykal kobiety, mąż i ojciec

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Josh napisał(a):

To teraz może jakaś akcja w drugą stronę i bojkot CDA? Obawiam się, że w przeciwieństwie do wysrywów Krzysia ta nagonka może okazać się skuteczna.

Dokładnie. Niedawno skończyła mi się u nich prenumerata. Oczywiście nie przedłużę :) I coś mi się wydaje że takich jak ja będzie trochę. Pewnie max kilka % Lecz w dzisiejszych czasach dla prasy drukowanej jest to dużo.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Ten temat jest trochę zaprzeczeniem takiego podejścia, bo co by pożyło parę dni i zdechło tutaj będzie archiwizowane i kumulowane po wieki. :)

Pogadać między sobą możemy, bo oprócz szpiegów papkensa to raczej jesteśmy tutaj wszyscy "swojaki" i w swoim towarzystwie przebywamy już nierzadko dekadę, dwie, a niektórzy nawet więcej. Chodzi mi o to, by nie generować im ruchu - nie wbijać w komentarze żeby próbować rozmawiać, nie przekonywać ich do swoich racji. I tak na końcu to poprzekręcają, zmanipulują i przedstawią dalej jakobyśmy się faktycznie w tej piwnicy u Colina przy świecach naradzali, jak im dopierdolić.

 

Pozdrawiam papkensa, wiem, że szpiegu przekaże Ci skriny i specjalnie dla Ciebie wkleiłbym tutaj screena ze Stellar Blade, ale nie chce mi się szukać i marnować miejsca na forumowym serwerze. Go slay queen czy coś tam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał(a):

Przejrzałem temat Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach i niestety lista wspierajacych cda jest dosyć długa, teraz kupują jakas ksiazke i wydanie specjalne:notlikethis:

 

Ja CDA swego czasu ceniłem bardzo, mam w archiwach pelne roczniki z okolic 1999-2005, później też kupowałem od czasu do czasu, wszystkie te numery specjalne brałem, ale po tych dramach mam niesmak spory związany z tym "nowoczesnym" środowiskiem, więc swoim portfelem już na nich nie zagłosuję. :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To są ludzie, którzy najwyraźniej zza kulis trzęsą branżą elektronicznej rozrywki i zapewne rynkiem prasy, więc nie wiem dlaczego się nie boicie?

 

Jak powiedzą, by nie czytać PE, to większość ich znajomych zapyta "a co to PE?".

Kurtyna.

 

Ich problem zasadza się coraz częściej na tym, że robią dramaty z powodu detali i zbytnio się rozdrabniają: a to niefortunny dobór słów, a to brak zaimków, a to niemożność ustawienia nieokreślonej płci w kreatorze postaci, a to bo ktoś jest zbyt ładny, a to znowu ktoś się z grubego śmieje i stawia go na bramce. A gdzie go kurwa postawisz, na wahadle?

 

Każdy normalny odbiorca, dla którego kolorowe gierki (i czytanie o nich) mają być rozrywką i odskocznią, a nie tubą poglądową jest już tym paranoicznym dramatyzowaniem zmęczony, znudzony i przejedzony, więc jeśli w przyszłości przyjdzie zwrócić uwagę na jakiś rzeczywisty, a nie urojony problem, to niewielu ludzi potraktuje to poważnie, w myśl zasady "znowu o coś się srają? Nuda, więcej nie wcisnę". 

 

Pomijam już przypadki, gdy chodzi czysto o atencję i apetyt na kliknięcia, a nie poruszenie jakiejś istotnej kwestii. To już niedźwiedzia przysługa, którą wyrządzają własnemu środowisku. 

I jeżeli ktoś tutaj jest krzykaczem, to przecież właśnie oni. Nawoływanie do bojkotów? Szantaże na zasadzie "wiecie kim jestem i kogo znam?". No jak to inaczej nazwać?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Damian14 napisał(a):

To jak to forum to jest manosfera, to oni czym są? Pedosfera?

 

Dokładnie. Pamiętacie jak chcieli skancelować Rysława bo jakiś mem antylewicowy polubił na Twitterze? A potem się okazało że jeden z tych co go chciał scancelować - wielki feminista i lewicowy lider opinii w giereczkowie Gargamel - ruchał i maltretował jakąś nieletnią xd To norma na lewicy, im ktoś głośniej sygnalizuje swoja cnotę, tym gorszę kwity na niego wyjdą prędzej czy później. 

Edytowane przez Observer
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Rysia to akurat kumpel gargamela cancelował, też odkejus ale narazie czysty ale już ze swoim kumplem gargamelem entuzjastą plucia na kobiety cancelował tego jutubowego dziadziusia rocka bo grał w harrego pottera xD No za każdym razem to jest ten sam schemat i za każdym razem trzeba się powstrzymać od dawania atencji tym karaluchom bo tylko to ich trzyma przy życiu i napędza do działania 

Odnośnik do komentarza

Generator frajdy to straszny toksyk się zrobił przez lata, z dodatkiem stalkera. Ale z nim też było całkiem śmiesznie. Razem z Gargamelem wyciągał brudy na ludzie SPRZED LAT, ale jak ktoś mu wyciągnał fakt, że kiedyś w twittach do czarnych odwoływał się per n-word, to już nabrał wody w usta. W sumie, jak wyszły kwity na Gargamela znęcającego się nad dziewczyną i gardzącym jej kolegami gejami, bo w sumie to oni mogą udawać gejów, to chłop postąpił podobnie.

spacer.png

 

Edytowane przez Antihero_
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał(a):

też odkejus ale narazie czysty 

 

Gargamel też wspierał swojego ziomka w jebaniu Ryslawa, niestety wszystko zniknęło z internetu z tego co widzę wraz z jego aferą. A sam Generator nie jest czysty, bo pomimo tego że do innych się potrafił przysrać o każdą bzdurę jak Harry Potta czy polubiony obrazek, to nie przeszkadzało mu że jego dorosły parter biznesowy i kolega z podcastu ruchał nieletnią. Typ nawet się oficjalnie przyznał że o tym wiedział. Najlepsze że świetojebliwe środowisko też mu wybaczyło, ale do PSX Extreme się dopierdalają za komiks czy cokolwiek innego. Taka właśnie jest moralność tych obrońców moralności. 

 

Swoją drogą apropos dopeirdalania ktoś mi powie co jest złego w tym obrazku z PE o który się tak spruli?

 

450447905_8657310830951413_2775190867482

 

Zrzutekranu2024-07-26123741.png.9c4b47b8429ba1c03780905a3fb5118e.png

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...