Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to Was nie rozumiem. Przecież w samym pierwszym poście koleś sam napisał, że chce pieniędzy. Potem jego ziomki nawołują do bojkotu jedynej konkurencji na rynku. No co za przypadek. Gdzie Wy tu widzicie jakąś ideologię czy lewactwo? To zwyczajne działanie bandyckie i próba zbicia kasy i wykoszenia konkurencji. Wykorzytując wszelkie narzędzia. Z lewicowymi ideałami to oni mają tyle wspólnego co Kazuo.

 

A jak CD Action chce iść drogą Disneya i sobie z przepaści skoczyć? No proszę bardzo. Chętnie poobserwuję

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Observer napisał(a):

@Mejm też chyba widziałem ten materiał, od tego grubasa co w opisie ma że promuje lewicowe wartości? Jak tak typ mówi w nim też że dostał z redakcji zadanie zrobienia zdjęć cosplayerek na targach, ale już na targach po zrobieniu dwóch fot uznał że nie, nie będzie uprzedmiotawiał kobiet i olał pracę xd Teraz jest bezrobotny i na lajwach prosi o pieniądze na przetrwanie kolejnego miesiąca xd

Tak, to ten.

Odnośnik do komentarza

Cydy ekszyn się zesrało? No cóż. 
 

Aż szkoda, że teraz przeczytałem tę srogą dramę, bo jakieś papkensy krzysiaki czy inne płaczliwe „dziewczynki” się spruły na politykę psx extreme XD 

 

Wokeizm pełną gębą na internatach sprał niektórym berety. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety magazyn CDA (teraz kwartalnik, a kiedyś miesięcznik) już kilka lat temu za bardzo skręcił w lewo. Również i ja nie przedłużyłem prenumeraty, aby nie wspierać m.in tej lewicowej nagonki na inne poglądy, ich hipokryzji i nowomowy... 

 

 

Tutaj ciekawostka, news z wczoraj - Redaktor boi się o młodzież... Pod artykułem polecam przeczytać piękny i w sedno komentarz TITO:

 

https://cdaction.pl/newsy/kids-online-safety-act-usa-chce-chronic-dzieci-przed-krzywda-w-internecie

 

"Ustawa de facto ograniczy dostęp osób niepełnoletnich do pewnych treści w internecie, w tym informacji, które mogą pomóc im lepiej zrozumieć np. płeć lub własną seksualność."

 

 

Pozdrawiam

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oni w komętkach piszą dokładnie to samo, tylko do siebie xd "Tak, to znak, że poruszacie ważne kwestie, bo inaczej byłaby cisza" - plażo proszę, w tych czasach można napisać "lubię placki" i będzie odzew zarówno ze strony plackożerców jak i tych, co placków nie trawią.

Odnośnik do komentarza

Nie pisze w zasadzie. Nie wychyla się, jak na szarą eminencję przystało. Czasem doda jakiś jednozdaniowy komentarz do newsa, sporadycznie napisze jakiegoś newsa, relację z prezentacji gry, albo jest kierowcą ekipy. 

Tak że spokojnie. Grucha działa na zapleczu i nie rzuca się w oczy.

Nie tylko ze względu na swoje rozmiary.

  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...