Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

Grucha, #319 w cytacie numeru pisał o rozdawaniu cukierków przez M$ i bardzo podobne zdanie było w konsoli metrze Xboxa. Napisał też, że produkcja gier kosztuje setki milionów dolarów i te to się ponownie pojawiło w tym numerze. No i w konsolometrach pada ulubione słowo gruchy "korporacja". 

Odnośnik do komentarza

Nawet jeden komentarz gruchy w numerze to za dużo gruchy w numerze. Niech będzie obrotnym fajnym chłopaczkiem co ogarnia miliard rzeczy za kulisami (nie wiem co, ale jedną z tych rzeczy na pewno nie jest weryfikacja publikowanych treści), ale na PPE.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2024 o 09:18, Roger napisał(a):


Już pomijając wszelkie strony barykady - mam gdzieś zawsze z tyłu głowy, że jak jakaś grupa zbyt mocno próbuje wywierać presje na treści w magazynie, to działa to u mnie w drugą stronę, że chcę wtedy pokazać, że u nas to nie przejdzie i będziemy robili swoje. Raz się wyłamałem z tego schematu i do tej pory tego żałuję. 

Też osobiście mam trochę inne podejście do definicji tolerancji i to też tyczy się wszystkich stron światopoglądowych konfliktów. To że toleruję drugą stronę wynika z faktu, że zawsze staram się zrozumieć inny punkt widzenia, bo jak to mówią, tylko świnia nie zmienia poglądów. Szanuje odmienne zdanie, jestem gotów na polemikę, ale tolerancja nie jest równoznaczna z akceptacją. A mam wrażenie, że niektórym tolerancja nie wystarcza - próbują wymusić na drugiej stronie jedną, konkretną linię partii, a jak masz inne zdanie stajesz się wrogiem publicznym. Wśród przyjaciół mam ludzi z różnych stron barykady i doskonale potrafimy się dogadać, mimo iż każdy zazwyczaj obstaje przy swoim. Można, tylko trzeba odrobiny dobrej woli, a nie wciskania ludziom butem swoich racji. 

W praktyce powinniśmy brać przykład od "nich", tak jak pewna autorka, kiedy wrzuciła "aktualne" wątki do, znanej i lubianej serii komiksów w odpowiedzi na zarzuty odpowiedziała "jak się nie podoba, nie kupujcie mojego komiksu"
inna sprawa że jesteśmy na etapie kiedy co się nie zrobi to kogoś się urazi...
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2024 o 20:56, Bzduras napisał(a):

Nawet jeden komentarz gruchy w numerze to za dużo gruchy w numerze. Niech będzie obrotnym fajnym chłopaczkiem co ogarnia miliard rzeczy za kulisami (nie wiem co, ale jedną z tych rzeczy na pewno nie jest weryfikacja publikowanych treści), ale na PPE.

PE to towar premium i jakakolwiek, nawet homeopatyczna, zawartośc Gruchy  w numerze jest niedopuszczalna.

Te jego wysrywy w niusach to aż w oczy kłują ułomną stylistyką

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, friedrich napisał(a):

U mnie w pdf nie ma padów z cyferkami.

 

Podrzuć screena, coś dziwne. Przejrzałem PDF-y, one są zresztą na bazie stron z pisma, nie ma tam jakiegoś innego składu czy coś, więc brak takiego elementu to już trochę byłaby zagadka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...