Skocz do zawartości

Dramy związane z PE


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.07.2024 o 20:45, Kris Blake napisał(a):

Rzadko się udzielam i kupuję psx extreme raczej nieregularnie, ale za ten post Rogera wbijam na patronite i wspieram natychmiast. 

 

Właśnie robie w tym momencie to samo. Teraz to już trzeba wspierać szmatlawca, bo jak zGredów zabraknie to już nie będzie ani jednej prawdziwej gazety do kontry przeciw wysrywom, które jak widać wylecialy na inne kraje z resetery i przebiły się do tego do świata rzeczywistego.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie pozwolę Ciebie @Roger zawołać. Wiedz, że w kwestii PPE będę zawsze uszczypliwy (no wiesz jak jest). Ale szmatławiec to co innego i chłopie, zaimponowałeś mi swoją odpowiedzią:lapka:

 

Dawno nie kupiłem Szmatławca, oprócz tych wydań limitowanych. Dziś dorzucę swoją cegiełkę w utrzymaniu pisma i zajrzę do Empiku. Nadmienię, że pisma, które tak naprawdę jest inkluzywne, bo angażuje wszystkich od lewa do prawa, nie tylko od lewa do lewa :)

 

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

No jest to dość zabawne jaką robotę w kwestii promowania Szmatlawca odwala całe to "postępowe" środowisko, polaryzując społeczność graczy i ogólnie odbiorców popkultury, pokazując, że jest wciąż na rynku takie jedno miejsce prawdziwie otwarte na treści autorów o różnych światopoglądach, nieskażone na opak rozumianą tolerancją. 

 

Odnośnik do komentarza

Cd-Action takie niby tolerancyjne i bezkonfliktowe a wystarczy wejść na ich stronę i wpisać LGBT lub QUEER w wyszukiwarce. W komentarzach często pojawia się pewien toksyczny troll LGBT/lewak który może obrażać bezkarnie każdego z kim się nie zgadza. Tutaj redakcja CD-Action ma klapki na oczach. Ot podwójne standardy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten koleś był znajomym redakcji lub 2 kontem kogoś z redakcji/współpracowników (Papkin?).

Edytowane przez Alastor84
  • This 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Alastor84 napisał(a):

Cd-Action takie niby tolerancyjne i bezkonfliktowe a wystarczy wejść na ich stronę i wpisać LGBT

Rzeczywiście. W komentarzach jest ze trzech gejow i wzajemnie liżą się po jajach (shiiieeet). Aż chciałoby się przestać kupować CD-Gejson, ale niestety za bardzo jestem wrypany w gazetki o gierkach :/ 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jakby zareagowali ci wszyscy obrażalscy, gdyby chwycili za jakiś starszy numer PE, gdzie w komiksach Kleja regularnie ciśnięto bekę z grubasów, homoseksualistów i czarnych, a nawet w samych recenzjach i felietonach padały naprawdę ostre żarty, które nie oszczędzały nikogo :Aloy_cool1: teraz to naprawdę jest bardzo spokojnie i tolerancyjnie w Extrimie.

 

 

spacer.png

 

 

spacer.png

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ominął mnie zupełnie ten temat jakimś cudem. W każdym razie przeczytałem całość. Prawda jest taka, że wszystko to sprowadza się do jednej rzeczy. Tej:

 

Quote

Zgłoś się do mnie, proszę, chętnie Ci polecę kogoś, kto za niewielkie pieniądze przeprowadzi Wam jakieś szkolenie

 

Przecież to całe doradztwo, wprowadzanie inkluzywności i innych takich to łatwe i duże pieniądze dla miernot za nicnierobienie i wykorzystywanie idiotów w to wierzących. Zobaczcie Star Warsy i Marvela. No kto w normalnych okolicznościach dałby kupę pieniędzy tym reżyserkom i show-runnerkom na robienie takiego chłamu. 

Sytuacja jest identyczna (z zachowanie. proporcji) jak ze Związkiem Radzieckim - grupka ludzi bogaci się i zatruwa życie masom przy pomocy pożytecznych idiotów robiących za darmo. 

  • Plusik 3
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie ostatnio czytałem CD Action I bardzo mocno rzuciło mi się w oczy, że dosłownie w jednym akapicie było co chwilę używana forma męska i żeńska. Aż no nie przyjemnie się to czyta kiedy. Po przeczytaniu tego tematu już wiem dlaczego. Jasne w innych też to robią, ale raz na początku i później już wiadomo o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Enepsignos napisał(a):

Może mi ktoś wytłumaczyć, w czym niektórym przeszkadza że istnieją tylko dwie płcie i po co szukać kolejnych?  No niestety na takiej planecie żyjemy i tego nie przeskoczymy.

Porobiło się. Według Facebooka, na świecie mamy 56 płci. Według różnych grup społecznych, nie da się określić, jak wiele jest płci, bo płeć jest konstruktem społecznym, który nie chce się trzymać żadnych sztywnych ram. 

Ponoć nie ma już zwykłego "mężczyzny", tylko teraz jest 19 różnych form mężczyzny, więc to nie jest takie proste. 

Najwyraźniej ludzie mają za mało problemów. Podział na płeć powinien być jasny i uwarunkowany genetycznie. Na świecie są dwie płcie i zawsze tak było, jest i będzie. Ludzie zaczęli wymyślać, że chcą być bardziej alternatywni i dokładać do tego jakieś kosmosy, w których kompletnie się pogubiłem. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...