Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam około 15 medali, choć ostatnie lekkoatletyczne ME w Rzymie nie napawały optymizmem. Na ostatnich Igrzyskach najfajniej oglądało mi się nowe sporty typu surfing, golf i deskorolkę. Jeszcze nie zapoznałem się z dokładnym harmonogramem, ciekawe co tam nowego wpadnie w tej edycji

Edytowane przez Grześ
Odnośnik do komentarza

A mnie interesuje wiekszosc eventow poza Boxem i Wrestlingiem. Jak sie zaczyna olimpiada to ten klimat mi robi robote i jaram sie prawie wszystkim. Jako ze mam Home Office bez limitu to bede w tle mial wlaczony TV calymi dniami. Obowiazkowo zmagania na stadionie + pileczka nozna. Bede sie tez czail na koszykowke zeby sprawdzic jak ten nowy Dream Team wyglada w grze.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Szermac napisał(a):

Istnieje gdzieś jakiś terminarz kto, gdzie, kiedy, o której, żeby to jakoś dać radę śledzić i oglądać ? 
Głównie wiadomo, chodzi o naszych i moją przyszłą żonę, Ewę Swobodę.

Ja jade z oficjalnym kalendarzem i w miare jak beda transmisje to na pewno beda mowic oraz pokazywac to gdzie startujemy:

 

https://olympics.com/en/paris-2024/schedule/24-july

 

No i juz za tydzien w czwartek pileczka do ogladania od 15: Argentyna vs Maroko

Odnośnik do komentarza
Quote

O rezygnacji Hurkacza dowiedziałem się wczoraj z oświadczenia. Liczyliśmy na to, że Hubert poleci na igrzyska, odbije przysłowiową kartę i umożliwi grę Jankowi w mikście. (...) To decyzja Huberta i jego teamu. Szanuję ją, ale nie rozumiem. Traci na tym polski sport, polscy kibice. (...) Najbardziej szkoda jest mi Janka Zielińskiego – oznajmił w rozmowie z TVP Sport prezes PKOl

 

Prezes PKOL z rigczem, dzisiaj jeszcze usuwa ze swoich sociali zdjęcie, jak obejmuje na sesji zdjęciowej najmłodszą polską olimpijkę lat 17 :kekw: Ja nie wiem jak taki debil przez lata zarządza najpierw PZKOSZ, a teraz PKOL. Tzn wiem, bo to kolega Sasina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...