Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kanabis napisał(a):

Szkoda tylko ze w takich dyscyplinach, tak jak we wioslarstwie nie za bardzo czlowiek wie co ogladac bo nigdzie o takich dyscyplinach nie mowia i czlowiek nie wie czy mamy jakies szanse czy jestesmy statystami. Tutaj gadali ze polki to mistrzynie swiata, no ale skad to czlowiek mogl wiedziec :nosacz2:

 

Za to imiona wszystkich instruktorow bachaty u Anki nie problem sie dowiedziec na onecie :)

Fakt, kiedyś było to lepiej rozłożone. Mniej syfu, więcej newsów o np. wynikach sportowych w sporcie itp. mam wrażenie, że więcej ludzi wiedziało kim jest Paweł Nastula w Judo w 1998, niż teraz w podobnym zakresie sportów niszowych:).

 

 

---

Zagrywka taktyczna Chinki sprytna, oby to się nie skonczyło setem :/.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ej dobra bo ja nie oglądam tenisa prawie wcale. Komantarz zawsze jest taki chujowy? Kurwa Iga ich nie słyszy a prawie szeptają jak by nagla sie miało okazać że przeszkadzają + zero emocji w głosie. Ja pierdole oglądać US open z takim komentarzem i spanie lepsze niż po 2x melatoninie max.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Fakt, kiedyś było to lepiej rozłożone. Mniej syfu, więcej newsów o np. wynikach sportowych w sporcie itp. mam wrażenie, że więcej ludzi wiedziało kim jest Paweł Nastula w Judo w 1998, niż teraz w podobnym zakresie sportów niszowych:).

 

 

To prawda. 

Bravo sport. Pamietamy. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, BRY@N napisał(a):

Nie wiem czy ktoś już wrzucał ale takie sytuacje to przegięcie tym bardziej w sportach walki 

https://sportowefakty.wp.pl/boks-amatorski/1136707/ich-wystep-wzbudza-ogromne-kontrowersje-kobiety-zostana-zabite

Nasza reprezentantka i faworytką do medalu, właśnie przegrała z chłopem.

https://www.facebook.com/share/p/1F3G2eE1xpA215Dv/

 

Z jednej strony mi jej szkoda, bo to najważniejsza impreza dla sportowca, a z drugiej, boi się powiedzieć prawdę. Wypowiedz po walce.

https://www.facebook.com/share/v/xQ4jcNgZUwPAGoGv/

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

Pewnie urodziła się gościem, później przez chwilę była babą, znowu typem, a na igrzyska postanowiła znowu zostać kobietą. Ciężko ogarnąć rozumem te transy, Wikipedia też co 5 minut edytuje zaimki tego czegoś, no ale najważniejsze że mogą sobie dostosować płeć tak, żeby finalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. Trochę jak granie na kodach w GTA San Andreas, ale co kto lubi.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Yakubu napisał(a):

Ta cała Priscilla na fotkach z Instagrama w stroju kąpielowym wygląda jak baba, nawet ma filmik jak śpiewa i brzmi też jak baba jakby co. Tych innych chłopów nie chce mi się weryfikować.

Weryfikowaly powazniejsze sluzby nawet niz ty Yakub 

 

 

 

Screenshot_20240731-0933262.thumb.png.f8b8f0d51c7a79605c7d35c439a6aacb.png

 

Dla mnie niczym to sie nie rozni od dopingu nrd i bloku wschodniego w latach 70 gdzie faszerowano baby dianabolem i tez zmieniano w chlopow. Niczym. Z ta roznica ze swiat na tyle zidiocial ze sa ludzie ktorzy bronia takich zagrywek. 

 

 

 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...